Menu

Fc Nordsjaelland vs Fc Copenhagen

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2024

Right to Dream Park, Farum6. apríla 2025 o 18:00

Udalosti zápasu

FC Nordsjaelland
FC Copenhagen
Výkop
28′
B. MelingG. Gocholeishvili
Polčas
V. BerthelsenZ. Sertdemir
59′
64′
A. Chiakha

asistencia: Gabriel Pereira

70′
W. ClemT. Delaney
70′
E. AchouriM. Mattsson
70′
A. ChiakhaA. Cornelius
J. LähteenmäkiR. Ascone
72′
85′
J. LarssonL. Lerager
M. DorgelesN. Markmann
86′
Goal cancelled90+1′
VAR
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal4
2Shots off Goal6
5Total Shots12
1Blocked Shots2
4Shots insidebox6
1Shots outsidebox6
13Fouls6
3Corner Kicks2
1Offsides1
62%Ball Possession38%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
652Total passes399
576Passes accurate326
88%Passes %82%
0.72expected_goals1.30
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Nordsjaelland je 6.91, v porovnaní s 7.05 u FC Copenhagen. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Nordsjaelland je L. Høgsberg (7.47), u FC Copenhagen je to V. Froholdt (7.90).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Nordsjaelland prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 12 asistenciami, na čele s P. Ankersen (3G). U FC Copenhagen je to 18 gólov a 13 asistencií s lídrom J. Larsson (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Nordsjaelland nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.99, zatiaľ čo FC Copenhagen má 3 obrancov s priemerom 7.14. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Nordsjaelland nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.97, oproti 4 u FC Copenhagen s hodnotením 7.01. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Nordsjaelland nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.83, v porovnaní s 3 u FC Copenhagen s priemerom 7.03. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 86% u FC Nordsjaelland a 86% u FC Copenhagen. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Nordsjaelland nazbierali v tejto sezóne 27 žltých kariet, v porovnaní s 11 u FC Copenhagen. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Nordsjaelland je 23.1 (najmladší: L. Høgsberg (19), najstarší: P. Ankersen (35)), zatiaľ čo FC Copenhagen má priemer 23.9 (najmladší: V. Froholdt (19), najstarší: B. Meling (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Nordsjaelland majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 14 u FC Copenhagen. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Nordsjaelland4-3-33-4-3FC Copenhagen
GKDEFMIDFWD
38Lykke2Ankersen3Salquist24Høgsberg25Lähteen.36Yirenkyi6Brink8Dorgeles10Nygren7Egeli29Berthel.41Ramaj5Pereira2Diks4Garan'a.13Huescas36Clem17Froholdt24Meling11Larsson19Chiakha30Achouri

Náhradníci

Tréner: J. Olsen

Náhradníci

Tréner: J. Neestrup

FC NordsjaellandSila pozíciíFC Copenhagen
6.91
Ø Hodnotenie
7.05
6.64Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.99Obranca (4 v 3)7.14
6G 3A2G 0A
6.97Záložník (3 v 4)7.01
2G 7A2G 5A
6.83Útočník (3 v 3)7.03
2G 2A14G 8A
FC Nordsjaelland4-3-3
38BrankárW. Lykke6.6
2ObrancaP. Ankersen6.83G1A
3ObrancaT. Salquist7.01G
24ObrancaL. Høgsberg7.5
25ObrancaJ. Lähteenmäki6.72G2A
36ZáložníkC. Yirenkyi7.12G6A
6ZáložníkM. Brink6.81A
8ZáložníkM. Dorgeles
10ÚtočníkB. Nygren
7ÚtočníkS. Egeli7.22G2A
29ÚtočníkV. Berthelsen6.5
FC Copenhagen3-4-3
41BrankárD. Ramaj
5ObrancaGabriel Pereira7.11G
2ObrancaK. Diks
4ObrancaM. Garan'anga7.21G
13ZáložníkR. Huescas6.64A
36ZáložníkW. Clem6.92G1A
17ZáložníkV. Froholdt7.9
24ZáložníkB. Meling6.7
11ÚtočníkJ. Larsson7.211G6A
19ÚtočníkA. Chiakha
30ÚtočníkE. Achouri6.93G2A

Prehľad zápasu

FC Copenhagen zdolal FC Nordsjaelland 1:0. Zápas sa hral v Superliga 2024. Góly strelili: A. Chiakha 64′. Bolo udelených 1 žltých kariet. FC Nordsjaelland mal 62% držanie lopty, FC Copenhagen mal 38%. FC Nordsjaelland mal 5 striel (2 na bránu), FC Copenhagen mal 12 (4 na bránu). Očakávané góly: FC Nordsjaelland 0.72 — FC Copenhagen 1.30. FC Nordsjaelland urobil 3 striedaní, FC Copenhagen urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Rocco Ascone 90′).

Rivalita od 2013

FC Nordsjaelland vs FC Copenhagen vzájomné výsledky

50 stretnutí
FC Nordsjaelland
11
výhier
Remízy
15
FC Copenhagen
24
výhier
Góly spolu
155 · 3.1/zápas
Obaja skórovali
34/50 · 68%
Nad 2,5
31/50 · 62%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 53 v 2023

Aktuálna forma

FC Nordsjaelland

DLDWDW

FC Copenhagen

DWWWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026