Menu

Brondby vs Randers Fc

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2024

Brøndby Stadion, Brøndby21. apríla 2025 o 16:00
Domáci

Brondby

43
Hostia

Randers FC

Rozhodca: A. Uslu

Udalosti zápasu

Brondby
Randers FC
Výkop
4′
S. Klaiber

Own Goal

9′Mohamed Touré
Benjamin Tahirović14′
18′Norman Campbell
M. Kvistgaarden
35′
40′
M. Greve

asistencia: N. Campbell

Yuito Suzuki42′
M. Kvistgaarden
45+2′
Polčas
54′
M. TouréM. Touré
D. WassN. Nartey
56′
Y. Suzuki

Penalty

59′
61′
N. Dyhr
64′Norman Campbell
64′Norman Campbell
71′
S. NordliF. Lauenborg
71′
N. DyhrS. Hansen
Y. SuzukiM. Rajović
77′
C. BischoffF. Bundgaard
85′
S. KlaiberM. Divković
85′
88′Paul Izzo
Noah Nartey90+9′
90+9′
A. RømerO. Jones
N. Nartey

asistencia: B. Tahirović

90+7′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal2
9Shots off Goal2
18Total Shots4
3Blocked Shots0
13Shots insidebox3
5Shots outsidebox1
11Fouls11
5Corner Kicks1
2Offsides3
63%Ball Possession37%
3Yellow Cards4
0Red Cards1
0Goalkeeper Saves2
615Total passes367
535Passes accurate279
87%Passes %76%
1.83expected_goals0.47
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Brondby je 7.01, v porovnaní s 6.94 u Randers FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Brondby je P. Pentz (7.28), u Randers FC je to W. Dammers (7.24).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Brondby prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 14 asistenciami, na čele s N. Vallys (7G). U Randers FC je to 18 gólov a 12 asistencií s lídrom D. Høegh (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Brondby nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.09, zatiaľ čo Randers FC má 4 obrancov s priemerom 7.00. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Brondby nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.94, oproti 4 u Randers FC s hodnotením 6.93. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Brondby nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.96, v porovnaní s 2 u Randers FC s priemerom 6.75. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Brondby a 80% u Randers FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Brondby nazbierali v tejto sezóne 11 žltých kariet, v porovnaní s 33 u Randers FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Brondby je 27.9 (najmladší: C. Bischoff (20), najstarší: D. Wass (36)), zatiaľ čo Randers FC má priemer 27.7 (najmladší: M. Touré (21), najstarší: D. Høegh (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Brondby majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 24 u Randers FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Brondby3-4-2-14-4-2Randers FC
GKDEFMIDFWD
1Pentz2Sebulon.5Laurits.4Rasmuss.31Klaiber10Wass8Tahirov.37Bischoff28Suzuki7Vallys36Kvistga.1Izzo27Olsen3Høegh4Dammers44Dyhr17Greve6Björken.28Rømer9Nordli10Campbell7Touré

Náhradníci

Tréner: F. Christensen

Náhradníci

Tréner: R. Bertelsen

BrondbySila pozíciíRanders FC
7.01
Ø Hodnotenie
6.94
7.28Brankár (1 v 1)7.14
0G 0A0G 0A
7.09Obranca (3 v 4)7.00
0G 1A8G 3A
6.94Záložník (4 v 4)6.93
3G 6A4G 4A
6.96Útočník (3 v 2)6.75
7G 7A6G 5A
Brondby3-4-2-1
1BrankárP. Pentz7.3
2ObrancaS. Sebulonsen
5ObrancaR. Lauritsen7.11A
4ObrancaJ. Rasmussen
31ZáložníkS. Klaiber7.22A
10ZáložníkD. Wass6.81G2A
8ZáložníkB. Tahirović6.81G1A
37ZáložníkC. Bischoff7.01G1A
28ÚtočníkY. Suzuki
7ÚtočníkN. Vallys7.07G7A
36ÚtočníkM. Kvistgaarden
Randers FC4-4-2
1BrankárP. Izzo7.1
27ObrancaO. Olsen6.92G
3ObrancaD. Høegh7.24G
4ObrancaW. Dammers7.21G1A
44ObrancaN. Dyhr6.61G2A
17ZáložníkM. Greve6.92G4A
6ZáložníkJ. Björkengren7.12G
28ZáložníkA. Rømer6.8
9ZáložníkS. Nordli
10ÚtočníkN. Campbell6.72G2A
7ÚtočníkM. Touré6.84G3A

Prehľad zápasu

Brondby zdolal Randers FC 4:3. Zápas sa hral v Superliga 2024. Góly strelili: S. Klaiber 4′ (o.g.), M. Kvistgaarden 35′, M. Greve 40′, M. Kvistgaarden 45′, Y. Suzuki 59′ (pen.), N. Dyhr 61′, N. Nartey 90′. Bolo udelených 7 žltých kariet, 1 červených kariet. Brondby mal 63% držanie lopty, Randers FC mal 37%. Brondby mal 18 striel (6 na bránu), Randers FC mal 4 (2 na bránu). Očakávané góly: Brondby 1.83 — Randers FC 0.47. Brondby urobil 4 striedaní, Randers FC urobil 4.

Rivalita od 2025

Brondby vs Randers FC vzájomné výsledky

2 stretnutí
Brondby
1
výhier
Remízy
1
Randers FC
0
výhier
Góly spolu
2 · 1.0/zápas
Obaja skórovali
0/2 · 0%
Nad 2,5
0/2 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 02 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Brondby

DLWWLL

Randers FC

WLDLLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026