Menu

Fc Nordsjaelland vs Brondby

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2024

Right to Dream Park, Farum11. mája 2025 o 14:00
22
Hostia

Brondby

Rozhodca: J. Maae

Udalosti zápasu

FC Nordsjaelland
Brondby
Výkop
S. Egeli

asistencia: M. Brink

31′
42′
F. Alves

asistencia: D. Wass

45′Noah Nartey
Polčas
J. JanssenZ. Sertdemir
63′
L. NeneG. Wikheim
63′
J. LähteenmäkiN. Markmann
64′
69′
Y. Suzuki

asistencia: N. Nartey

71′Noah Nartey
71′Noah Nartey
T. SalquistV. Berthelsen
78′
78′
M. KvistgaardenM. Rajović
M. BrinkS. Acquah
87′
88′
N. VallysB. Tahirović
S. Acquah

asistencia: V. Berthelsen

88′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal5
9Shots off Goal6
16Total Shots15
3Blocked Shots4
12Shots insidebox11
4Shots outsidebox4
5Fouls10
6Corner Kicks7
0Offsides1
58%Ball Possession42%
0Yellow Cards2
0Red Cards1
2Goalkeeper Saves2
602Total passes424
559Passes accurate373
93%Passes %88%
1.39expected_goals1.12
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Nordsjaelland je 7.03, v porovnaní s 7.02 u Brondby. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Nordsjaelland je A. Hansen (7.53), u Brondby je to P. Pentz (7.28).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Nordsjaelland prispeli v tejto sezóne 15 gólmi a 10 asistenciami, na čele s L. Nene (4G). U Brondby je to 16 gólov a 15 asistencií s lídrom N. Vallys (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Nordsjaelland nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.99, zatiaľ čo Brondby má 3 obrancov s priemerom 7.04. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Nordsjaelland nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.00, oproti 4 u Brondby s hodnotením 6.93. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Nordsjaelland nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.74, v porovnaní s 3 u Brondby s priemerom 6.96. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 86% u FC Nordsjaelland a 84% u Brondby. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Nordsjaelland nazbierali v tejto sezóne 26 žltých kariet, v porovnaní s 8 u Brondby. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Nordsjaelland je 24.1 (najmladší: L. Høgsberg (19), najstarší: P. Ankersen (35)), zatiaľ čo Brondby má priemer 28.0 (najmladší: N. Nartey (20), najstarší: D. Wass (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Nordsjaelland majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 22 u Brondby. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Nordsjaelland4-2-3-13-4-2-1Brondby
GKDEFMIDFWD
13Hansen2Ankersen3Salquist24Høgsberg25Lähteen.18Janssen6Brink10Nygren7Egeli8Dorgeles17Nene1Pentz31Klaiber32Alves4Rasmuss.2Sebulon.35Nartey10Wass24Divković28Suzuki7Vallys36Kvistga.

Náhradníci

Tréner: J. Olsen

Náhradníci

Tréner: F. Christensen

FC NordsjaellandSila pozíciíBrondby
7.03
Ø Hodnotenie
7.02
7.53Brankár (1 v 1)7.28
0G 0A0G 0A
6.99Obranca (4 v 3)7.04
6G 3A0G 2A
7.00Záložník (5 v 4)6.93
5G 5A9G 6A
6.74Útočník (1 v 3)6.96
4G 2A7G 7A
FC Nordsjaelland4-2-3-1
13BrankárA. Hansen7.5
2ObrancaP. Ankersen6.83G1A
3ObrancaT. Salquist7.01G
24ObrancaL. Høgsberg7.5
25ObrancaJ. Lähteenmäki6.72G2A
18ZáložníkJ. Janssen7.03G2A
6ZáložníkM. Brink6.81A
10ZáložníkB. Nygren
7ZáložníkS. Egeli7.22G2A
8ZáložníkM. Dorgeles
17ÚtočníkL. Nene6.74G2A
Brondby3-4-2-1
1BrankárP. Pentz7.3
31ObrancaS. Klaiber7.22A
32ObrancaF. Alves6.9
4ObrancaJ. Rasmussen
2ZáložníkS. Sebulonsen
35ZáložníkN. Nartey7.04G3A
10ZáložníkD. Wass6.81G2A
24ZáložníkM. Divković6.94G1A
28ÚtočníkY. Suzuki
7ÚtočníkN. Vallys7.07G7A
36ÚtočníkM. Kvistgaarden

Prehľad zápasu

FC Nordsjaelland a Brondby remizovali 2:2. Zápas sa hral v Superliga 2024. Góly strelili: S. Egeli 31′, F. Alves 42′, Y. Suzuki 69′, S. Acquah 88′. Bolo udelených 2 žltých kariet, 1 červených kariet. FC Nordsjaelland mal 58% držanie lopty, Brondby mal 42%. FC Nordsjaelland mal 16 striel (4 na bránu), Brondby mal 15 (5 na bránu). Očakávané góly: FC Nordsjaelland 1.39 — Brondby 1.12. FC Nordsjaelland urobil 5 striedaní, Brondby urobil 2.

Rivalita od 2012

FC Nordsjaelland vs Brondby vzájomné výsledky

50 stretnutí
FC Nordsjaelland
13
výhier
Remízy
11
Brondby
26
výhier
Góly spolu
151 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
28/50 · 56%
Nad 2,5
27/50 · 54%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 34 v 2018

Aktuálna forma

FC Nordsjaelland

DLDWDW

Brondby

DLWWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026