Menu

Fc Nordsjaelland vs Aarhus

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2024

Right to Dream Park, Farum16. mája 2025 o 19:00
Domáci

FC Nordsjaelland

20
Hostia

Aarhus

Rozhodca: S. Rasmussen

Udalosti zápasu

FC Nordsjaelland
Aarhus
Výkop
44′Kristian Arnstad
B. Nygren

asistencia: S. Egeli

45+6′
Polčas
46′
N. PoulsenF. Brandhof
Mark Brink61′
L. NeneG. Wikheim
65′
65′
F. TingagerT. Bach
N. MarkmannJ. Lähteenmäki
77′
77′
F. BeijmoF. Emmery
M. DorgelesZ. Sertdemir
78′
S. Egeli

asistencia: C. Yirenkyi

82′
Peter Ankersen90+3′
C. YirenkyiJ. Janssen
90′
S. EgeliV. Berthelsen
90′
90′
K. ArnstadO. Haugstrup
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal1
6Shots off Goal5
20Total Shots7
7Blocked Shots1
10Shots insidebox4
10Shots outsidebox3
12Fouls12
3Corner Kicks1
1Offsides2
64%Ball Possession36%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves5
702Total passes386
628Passes accurate319
89%Passes %83%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Nordsjaelland je 7.05, v porovnaní s 6.91 u Aarhus. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Nordsjaelland je A. Hansen (7.53), u Aarhus je to F. Beijmo (7.16).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Nordsjaelland prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 12 asistenciami, na čele s L. Nene (4G). U Aarhus je to 18 gólov a 10 asistencií s lídrom P. Mortensen (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Nordsjaelland nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.02, zatiaľ čo Aarhus má 5 obrancov s priemerom 6.92. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Nordsjaelland nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.97, oproti 3 u Aarhus s hodnotením 6.96. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Nordsjaelland nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.95, v porovnaní s 2 u Aarhus s priemerom 6.75. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 87% u FC Nordsjaelland a 79% u Aarhus. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Nordsjaelland nazbierali v tejto sezóne 30 žltých kariet, v porovnaní s 20 u Aarhus. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Nordsjaelland je 24.0 (najmladší: N. Markmann (18), najstarší: P. Ankersen (35)), zatiaľ čo Aarhus má priemer 30.1 (najmladší: K. Arnstad (22), najstarší: J. Hansen (40)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Nordsjaelland majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 20 u Aarhus. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Nordsjaelland4-3-35-3-2Aarhus
GKDEFMIDFWD
13Hansen2Ankersen3Salquist24Høgsberg45Markmann36Yirenkyi6Brink10Nygren7Egeli17Nene8Dorgeles1Hansen14Mølgaard3Dalsgaa.5Tingager40Jensen-.2Beijmo10Arnstad6Poulsen7Madsen8Anderson9Mortens.

Náhradníci

Tréner: J. Olsen

Náhradníci

Tréner: U. Rösler

FC NordsjaellandSila pozíciíAarhus
7.05
Ø Hodnotenie
6.91
7.53Brankár (1 v 1)7.08
0G 0A0G 0A
7.02Obranca (4 v 5)6.92
4G 1A4G 6A
6.97Záložník (3 v 3)6.96
2G 7A1G 3A
6.95Útočník (3 v 2)6.75
6G 4A13G 1A
FC Nordsjaelland4-3-3
13BrankárA. Hansen7.5
2ObrancaP. Ankersen6.83G1A
3ObrancaT. Salquist7.01G
24ObrancaL. Høgsberg7.5
45ObrancaN. Markmann6.8
36ZáložníkC. Yirenkyi7.12G6A
6ZáložníkM. Brink6.81A
10ZáložníkB. Nygren
7ÚtočníkS. Egeli7.22G2A
17ÚtočníkL. Nene6.74G2A
8ÚtočníkM. Dorgeles
Aarhus5-3-2
1BrankárJ. Hansen7.1
14ObrancaT. Mølgaard6.7
3ObrancaH. Dalsgaard7.11G1A
5ObrancaF. Tingager7.11G1A
40ObrancaJ. Jensen-Abbew6.5
2ObrancaF. Beijmo7.22G4A
10ZáložníkK. Arnstad
6ZáložníkN. Poulsen7.01G2A
7ZáložníkM. Madsen6.91A
8ÚtočníkM. Anderson6.95G1A
9ÚtočníkP. Mortensen6.68G

Prehľad zápasu

FC Nordsjaelland zdolal Aarhus 2:0. Zápas sa hral v Superliga 2024. Góly strelili: B. Nygren 45′, S. Egeli 82′. Bolo udelených 3 žltých kariet. FC Nordsjaelland mal 64% držanie lopty, Aarhus mal 36%. FC Nordsjaelland mal 20 striel (7 na bránu), Aarhus mal 7 (1 na bránu). FC Nordsjaelland urobil 5 striedaní, Aarhus urobil 4.

Rivalita od 2025

FC Nordsjaelland vs Aarhus vzájomné výsledky

4 stretnutí
FC Nordsjaelland
0
výhier
Remízy
2
Aarhus
2
výhier
Góly spolu
8 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
3/4 · 75%
Nad 2,5
1/4 · 25%

Aktuálna forma

FC Nordsjaelland

DLDWDW

Aarhus

WDDLDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026