Menu

Brondby vs Fc Midtjylland

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2024

Brøndby Stadion, Brøndby19. mája 2025 o 19:00
Domáci

Brondby

12
Hostia

FC Midtjylland

Rozhodca: M. Tykgaard

Udalosti zápasu

Brondby
FC Midtjylland
Výkop
Sebastian Sebulonsen43′
45+1′Kevin Mbabu
Polčas
46′
Franculino DjúA. Şimşir
46′
V. Bak JensenPaulinho
Mathias Kvistgaarden47′
47′
D. Wass

Own Goal

50′Darío Osorio
55′
D. OsorioM. Krüger-Johnsen
M. Kvistgaarden

asistencia: D. Wass

63′
Frederik Alves64′
70′
A. Buksa
Y. SuzukiM. Rajović
71′
77′
K. MbabuA. Gabriel
S. SebulonsenC. Bischoff
78′
78′
D. CastilloO. Diao
D. WassF. Bundgaard
89′
Jacob Rasmussen90+6′
90+4′Adam Buksa
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal2
8Shots off Goal7
24Total Shots10
8Blocked Shots1
15Shots insidebox8
9Shots outsidebox2
11Fouls5
10Corner Kicks3
1Offsides0
62%Ball Possession38%
4Yellow Cards3
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves7
588Total passes359
523Passes accurate301
89%Passes %84%
2.71expected_goals1.10
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Brondby je 6.98, v porovnaní s 6.99 u FC Midtjylland. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Brondby je P. Pentz (7.28), u FC Midtjylland je to D. Osorio (7.42).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Brondby prispeli v tejto sezóne 13 gólmi a 13 asistenciami, na čele s N. Vallys (7G). U FC Midtjylland je to 32 gólov a 19 asistencií s lídrom Franculino Djú (17G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Brondby nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.04, zatiaľ čo FC Midtjylland má 4 obrancov s priemerom 6.97. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Brondby nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.85, oproti 4 u FC Midtjylland s hodnotením 6.84. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Brondby nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.96, v porovnaní s 2 u FC Midtjylland s priemerom 7.25. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Brondby a 79% u FC Midtjylland. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Brondby nazbierali v tejto sezóne 12 žltých kariet, v porovnaní s 33 u FC Midtjylland. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Brondby je 28.3 (najmladší: B. Tahirović (22), najstarší: D. Wass (36)), zatiaľ čo FC Midtjylland má priemer 24.8 (najmladší: D. Osorio (21), najstarší: J. Lössl (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Brondby majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 19 u FC Midtjylland. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Brondby3-4-2-14-4-2FC Midtjylland
GKDEFMIDFWD
1Pentz31Klaiber32Alves4Rasmuss.2Sebulon.8Tahirov.10Wass24Divković28Suzuki7Vallys36Kvistga.1Lössl43Mbabu3Han-Beom22Bech55Jensen11Osorio24Sørensen19Bravo21Castillo18Buksa7Djú

Náhradníci

Tréner: F. Christensen

Náhradníci

Tréner: T. Thomasberg

BrondbySila pozíciíFC Midtjylland
6.98
Ø Hodnotenie
6.99
7.28Brankár (1 v 1)7.15
0G 0A0G 0A
7.04Obranca (3 v 4)6.97
0G 2A3G 6A
6.85Záložník (4 v 4)6.84
6G 4A11G 10A
6.96Útočník (3 v 2)7.25
7G 7A18G 3A
Brondby3-4-2-1
1BrankárP. Pentz7.3
31ObrancaS. Klaiber7.22A
32ObrancaF. Alves6.9
4ObrancaJ. Rasmussen
2ZáložníkS. Sebulonsen
8ZáložníkB. Tahirović6.81G1A
10ZáložníkD. Wass6.81G2A
24ZáložníkM. Divković6.94G1A
28ÚtočníkY. Suzuki
7ÚtočníkN. Vallys7.07G7A
36ÚtočníkM. Kvistgaarden
FC Midtjylland4-4-2
1BrankárJ. Lössl7.2
43ObrancaK. Mbabu6.81A
3ObrancaLee Han-Beom7.01A
22ObrancaM. Bech7.32G2A
55ObrancaV. Bak Jensen6.81G2A
11ZáložníkD. Osorio7.46G6A
24ZáložníkO. Sørensen6.3
19ZáložníkP. Bravo6.81G
21ZáložníkD. Castillo6.94G4A
18ÚtočníkA. Buksa7.21G
7ÚtočníkFranculino Djú7.317G3A

Prehľad zápasu

FC Midtjylland zdolal Brondby 2:1. Zápas sa hral v Superliga 2024. Góly strelili: D. Wass 47′ (o.g.), M. Kvistgaarden 63′, A. Buksa 70′. Bolo udelených 7 žltých kariet. Brondby mal 62% držanie lopty, FC Midtjylland mal 38%. Brondby mal 24 striel (8 na bránu), FC Midtjylland mal 10 (2 na bránu). Očakávané góly: Brondby 2.71 — FC Midtjylland 1.10. Brondby urobil 3 striedaní, FC Midtjylland urobil 5.

Rivalita od 2025

Brondby vs FC Midtjylland vzájomné výsledky

3 stretnutí
Brondby
0
výhier
Remízy
1
FC Midtjylland
2
výhier
Góly spolu
7 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
2/3 · 67%
Nad 2,5
2/3 · 67%

Aktuálna forma

Brondby

DLWWLL

FC Midtjylland

DDWWWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026