Menu

Fc Midtjylland vs Randers Fc

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2024

MCH Arena, Herning25. mája 2025 o 17:00
32
Rozhodca: J. Kehlet

Udalosti zápasu

FC Midtjylland
Randers FC
Výkop
K. Mbabu

asistencia: M. Bech

13′
VAR
35′Penalty confirmed
37′
S. Nordli

Penalty

Polčas
49′Laurits Pedersen
M. Krüger-JohnsenA. Şimşir
59′
Franculino DjúD. Osorio
59′
60′
N. CampbellE. Mahmoud
60′
L. PedersenA. Rømer
60′
M. TouréF. Danho
V. Bak JensenPaulinho
67′
73′
E. Mahmoud

asistencia: A. Rømer

K. MbabuA. Gabriel
75′
V. ByskovE. Chilufya
75′
77′
S. NordliM. Themsen
E. Chilufya

asistencia: D. Osorio

84′
86′Florian Danho
89′Elies Mahmoud
90′
N. DyhrS. Hansen
E. Chilufya

asistencia: O. Sørensen

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal4
7Shots off Goal5
17Total Shots13
4Blocked Shots4
11Shots insidebox11
6Shots outsidebox2
4Fouls17
6Corner Kicks3
2Offsides2
57%Ball Possession43%
0Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
451Total passes345
359Passes accurate253
80%Passes %73%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Midtjylland je 6.96, v porovnaní s 6.94 u Randers FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Midtjylland je Franculino Djú (7.30), u Randers FC je to W. Dammers (7.24).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Midtjylland prispeli v tejto sezóne 30 gólmi a 11 asistenciami, na čele s Franculino Djú (17G). U Randers FC je to 18 gólov a 13 asistencií s lídrom D. Høegh (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Midtjylland nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.97, zatiaľ čo Randers FC má 4 obrancov s priemerom 7.00. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Midtjylland nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.86, oproti 3 u Randers FC s hodnotením 6.92. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Midtjylland nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.20, v porovnaní s 3 u Randers FC s priemerom 6.75. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u FC Midtjylland a 80% u Randers FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Midtjylland nazbierali v tejto sezóne 31 žltých kariet, v porovnaní s 39 u Randers FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Midtjylland je 24.5 (najmladší: M. Krüger-Johnsen (19), najstarší: J. Lössl (36)), zatiaľ čo Randers FC má priemer 26.5 (najmladší: L. Pedersen (19), najstarší: D. Høegh (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Midtjylland majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 25 u Randers FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Midtjylland4-2-3-14-3-3Randers FC
GKDEFMIDFWD
1Lössl43Mbabu3Han-Beom22Bech55Jensen24Sørensen19Bravo7Djú20Byskov41Krüger-.18Buksa1Izzo27Olsen3Høegh4Dammers44Dyhr17Greve16Pedersen6Björken.10Campbell7Touré9Nordli

Náhradníci

Tréner: T. Thomasberg

Náhradníci

Tréner: R. Bertelsen

FC MidtjyllandSila pozíciíRanders FC
6.96
Ø Hodnotenie
6.94
7.15Brankár (1 v 1)7.14
0G 0A0G 0A
6.97Obranca (4 v 4)7.00
3G 6A8G 3A
6.86Záložník (5 v 3)6.92
26G 5A4G 5A
7.20Útočník (1 v 3)6.75
1G 0A6G 5A
FC Midtjylland4-2-3-1
1BrankárJ. Lössl7.2
43ObrancaK. Mbabu6.81A
3ObrancaLee Han-Beom7.01A
22ObrancaM. Bech7.32G2A
55ObrancaV. Bak Jensen6.81G2A
24ZáložníkO. Sørensen6.3
19ZáložníkP. Bravo6.81G
7ZáložníkFranculino Djú7.317G3A
20ZáložníkV. Byskov7.06G2A
41ZáložníkM. Krüger-Johnsen6.92G
18ÚtočníkA. Buksa7.21G
Randers FC4-3-3
1BrankárP. Izzo7.1
27ObrancaO. Olsen6.92G
3ObrancaD. Høegh7.24G
4ObrancaW. Dammers7.21G1A
44ObrancaN. Dyhr6.61G2A
17ZáložníkM. Greve6.92G4A
16ZáložníkL. Pedersen6.81A
6ZáložníkJ. Björkengren7.12G
10ÚtočníkN. Campbell6.72G2A
7ÚtočníkM. Touré6.84G3A
9ÚtočníkS. Nordli

Prehľad zápasu

FC Midtjylland zdolal Randers FC 3:2. Zápas sa hral v Superliga 2024. Góly strelili: K. Mbabu 13′, S. Nordli 37′ (pen.), E. Mahmoud 73′, E. Chilufya 84′, E. Chilufya 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet. FC Midtjylland mal 57% držanie lopty, Randers FC mal 43%. FC Midtjylland mal 17 striel (6 na bránu), Randers FC mal 13 (4 na bránu). FC Midtjylland urobil 5 striedaní, Randers FC urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Simen Bolkan Nordli 35′).

Rivalita od 2012

FC Midtjylland vs Randers FC vzájomné výsledky

40 stretnutí
FC Midtjylland
28
výhier
Remízy
8
Randers FC
4
výhier
Góly spolu
120 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
26/40 · 65%
Nad 2,5
28/40 · 70%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 52 v 2015

Aktuálna forma

FC Midtjylland

DDWWWD

Randers FC

WLDLLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026