Menu

Sonderjyske vs Vejle

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2024

Sydbank Park, Haderslev14. apríla 2025 o 19:00
Domáci

Sonderjyske

10
Hostia

Vejle

Rozhodca: L. Graagaard

Udalosti zápasu

Sonderjyske
Vejle
Výkop
T. Sommer

asistencia: M. Agger

25′
Polčas
46′
D. EmmanouilidisK. Kirkegaard
61′German Onugkha
A. LyngL. Qamili
62′
O. HyseniK. Ingason
62′
62′
T. LauritsenH. Barry
S. EminiE. Duru
72′
Lirim Qamili76′
77′Damian van Bruggen
82′
C. GammelgaardM. Juwara
M. AggerI. Djantou
83′
T. KlysnerA. Pedersen
83′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal1
4Shots off Goal6
10Total Shots13
2Blocked Shots6
7Shots insidebox8
3Shots outsidebox5
10Fouls7
7Corner Kicks6
1Offsides2
44%Ball Possession56%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves3
387Total passes477
302Passes accurate390
78%Passes %82%
0.67expected_goals0.72
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Sonderjyske je 6.90, v porovnaní s 6.75 u Vejle. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Sonderjyske je T. Sommer (7.23), u Vejle je to I. Vekić (6.97).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Sonderjyske prispeli v tejto sezóne 17 gólmi a 20 asistenciami, na čele s O. Hyseni (5G). U Vejle je to 12 gólov a 8 asistencií s lídrom C. Gammelgaard (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Sonderjyske nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.89, zatiaľ čo Vejle má 4 obrancov s priemerom 6.76. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Sonderjyske nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.95, oproti 3 u Vejle s hodnotením 6.63. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Sonderjyske nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.84, v porovnaní s 3 u Vejle s priemerom 6.79. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Sonderjyske a 76% u Vejle. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Sonderjyske nazbierali v tejto sezóne 25 žltých kariet, v porovnaní s 13 u Vejle. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Sonderjyske je 24.9 (najmladší: O. Hyseni (18), najstarší: A. Oggesen (31)), zatiaľ čo Vejle má priemer 24.6 (najmladší: L. Flø (20), najstarší: S. Velkov (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Sonderjyske majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 21 u Vejle. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Sonderjyske4-3-34-3-3Vejle
GKDEFMIDFWD
16Bundgaa.20Klysner12Soulas4Grétars.5Hende22Oggesen7Emini26Sommer25Agger11Lyng24Hyseni1Vekić23Flø13Velkov14Bruggen38Čolina2Gundelu.34Hetemi8Laurits.37Gammelg.45Onugkha17Emmanou.

Náhradníci

Tréner: T. Nørgaard

Náhradníci

Tréner: S. Kielstrup

SonderjyskeSila pozíciíVejle
6.90
Ø Hodnotenie
6.75
6.95Brankár (1 v 1)6.97
0G 1A0G 0A
6.89Obranca (4 v 4)6.76
5G 4A5G 1A
6.95Záložník (3 v 3)6.63
1G 8A0G 3A
6.84Útočník (3 v 3)6.79
11G 7A7G 4A
Sonderjyske4-3-3
16BrankárM. Bundgaard7.01A
20ObrancaT. Klysner6.62A
12ObrancaM. Soulas7.13G
4ObrancaD. Grétarsson7.02G2A
5ObrancaM. Dal Hende
22ZáložníkA. Oggesen6.93A
7ZáložníkS. Emini6.71G1A
26ZáložníkT. Sommer7.24A
25ÚtočníkM. Agger6.83G3A
11ÚtočníkA. Lyng6.83G1A
24ÚtočníkO. Hyseni6.95G3A
Vejle4-3-3
1BrankárI. Vekić7.0
23ObrancaL. Flø6.81G1A
13ObrancaS. Velkov6.74G
14ObrancaD. van Bruggen
38ObrancaD. Čolina
2ZáložníkT. Gundelund6.72A
34ZáložníkL. Hetemi
8ZáložníkT. Lauritsen6.61A
37ÚtočníkC. Gammelgaard6.87G4A
45ÚtočníkG. Onugkha
17ÚtočníkD. Emmanouilidis

Prehľad zápasu

Sonderjyske zdolal Vejle 1:0. Zápas sa hral v Superliga 2024. Góly strelili: T. Sommer 25′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Sonderjyske mal 44% držanie lopty, Vejle mal 56%. Sonderjyske mal 10 striel (4 na bránu), Vejle mal 13 (1 na bránu). Očakávané góly: Sonderjyske 0.67 — Vejle 0.72. Sonderjyske urobil 5 striedaní, Vejle urobil 3.

Rivalita od 2025

Sonderjyske vs Vejle vzájomné výsledky

2 stretnutí
Sonderjyske
1
výhier
Remízy
1
Vejle
0
výhier
Góly spolu
7 · 3.5/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 22 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Sonderjyske

LWLLLD

Vejle

LLLLDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026