Menu

Vejle vs Viborg

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2024

Vejle Stadion, Vejle17. apríla 2025 o 14:00
Domáci

Vejle

33
Hostia

Viborg

Rozhodca: J. Hansen

Udalosti zápasu

Vejle
Viborg
Výkop
S. Velkov
21′
39′
I. Jensen
Polčas
G. Onugkha

asistencia: K. Kirkegaard

55′
G. Onugkha

asistencia: D. Čolina

60′
61′
F. DamkjerT. Jørgensen
61′
J. LonwijkM. Søndergaard
H. BarryL. Hujber
65′
Tobias Lauritsen71′
T. LauritsenD. Emmanouilidis
73′
75′
J. MbomH. Bidstrup
75′
SerginhoC. Nouck
82′
A. BeckA. Ementa
85′
Renato Júnior

asistencia: M. Søndergaard

88′Charly Horneman
90′Isak Steiner Jensen
Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal6
5Shots off Goal4
20Total Shots15
6Blocked Shots5
15Shots insidebox13
5Shots outsidebox2
13Fouls9
6Corner Kicks5
2Offsides1
47%Ball Possession53%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves6
393Total passes475
326Passes accurate415
83%Passes %87%
1.88expected_goals2.44
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Vejle je 6.75, v porovnaní s 6.87 u Viborg. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Vejle je I. Vekić (6.97), u Viborg je to S. Radić (7.24).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Vejle prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 7 asistenciami, na čele s C. Gammelgaard (7G). U Viborg je to 8 gólov a 7 asistencií s lídrom S. Kuzmić (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Vejle nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.70, zatiaľ čo Viborg má 4 obrancov s priemerom 6.94. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Vejle nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.59, oproti 3 u Viborg s hodnotením 6.64. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Vejle nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.79, v porovnaní s 3 u Viborg s priemerom 6.80. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Vejle a 82% u Viborg. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Vejle nazbierali v tejto sezóne 12 žltých kariet, v porovnaní s 16 u Viborg. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Vejle je 25.3 (najmladší: T. Lauritsen (21), najstarší: S. Velkov (29)), zatiaľ čo Viborg má priemer 23.4 (najmladší: F. Damkjer (18), najstarší: D. Anyembe (27)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Vejle majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 19 u Viborg. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Vejle4-3-34-3-3Viborg
GKDEFMIDFWD
1Vekić2Gundelu.13Velkov14Bruggen38Čolina8Laurits.34Hetemi5Barry37Gammelg.45Onugkha10Kirkega.1Lund18Mbom24Anyembe55Radić30Kuzmić19Lonwijk33Damkjer15Beck7Serginho11Júnior10Jensen

Náhradníci

Tréner: S. Kielstrup

Náhradníci

Tréner: J. Poulsen

VejleSila pozíciíViborg
6.75
Ø Hodnotenie
6.87
6.97Brankár (1 v 1)7.09
0G 0A0G 0A
6.70Obranca (4 v 4)6.94
4G 2A6G 4A
6.59Záložník (3 v 3)6.64
0G 1A2G 3A
6.79Útočník (3 v 3)6.80
7G 4A0G 0A
Vejle4-3-3
1BrankárI. Vekić7.0
2ObrancaT. Gundelund6.72A
13ObrancaS. Velkov6.74G
14ObrancaD. van Bruggen
38ObrancaD. Čolina
8ZáložníkT. Lauritsen6.61A
34ZáložníkL. Hetemi
5ZáložníkH. Barry
37ÚtočníkC. Gammelgaard6.87G4A
45ÚtočníkG. Onugkha
10ÚtočníkK. Kirkegaard
Viborg4-3-3
1BrankárL. Lund7.1
18ObrancaJ. Mbom6.84A
24ObrancaD. Anyembe6.81G
55ObrancaS. Radić7.21G
30ObrancaS. Kuzmić7.04G
19ZáložníkJ. Lonwijk
33ZáložníkF. Damkjer6.6
15ZáložníkA. Beck6.72G3A
7ÚtočníkSerginho6.8
11ÚtočníkRenato Júnior
10ÚtočníkI. Jensen

Prehľad zápasu

Vejle a Viborg remizovali 3:3. Zápas sa hral v Superliga 2024. Góly strelili: S. Velkov 21′, F. Damkjer 27′, I. Jensen 39′, G. Onugkha 55′, G. Onugkha 60′, Renato Júnior 85′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Vejle mal 47% držanie lopty, Viborg mal 53%. Vejle mal 20 striel (9 na bránu), Viborg mal 15 (6 na bránu). Očakávané góly: Vejle 1.88 — Viborg 2.44. Vejle urobil 2 striedaní, Viborg urobil 5.

Rivalita od 2011

Vejle vs Viborg vzájomné výsledky

30 stretnutí
Vejle
7
výhier
Remízy
12
Viborg
11
výhier
Góly spolu
100 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
23/30 · 77%
Nad 2,5
17/30 · 57%

Aktuálna forma

Vejle

LLLLDD

Viborg

DWLLWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026