Menu

Vejle vs Silkeborg

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2024

Vejle Stadion, Vejle21. apríla 2025 o 14:00
Domáci

Vejle

04
Hostia

Silkeborg

Rozhodca: J. Karlsen

Udalosti zápasu

Vejle
Silkeborg
Výkop
17′
C. McCowatt
Polčas
L. FløD. Emmanouilidis
46′
C. GammelgaardY. N'Gbakoto
46′
51′
A. Klynge

asistencia: M. Larsen

56′
Y. Bakiz

asistencia: A. Klynge

D. ČolinaM. Elvius
61′
H. BarryL. Hujber
61′
71′
P. MattssonO. Boesen
71′
M. LarsenJ. Andersen
D. van BruggenR. Jensen
78′
79′
C. McCowattS. Berger
79′
T. AdamsenA. Simmelhack
Lundrim Hetemi80′
85′
R. ØstrømJ. Nielsen
85′
A. Simmelhack

asistencia: R. Østrøm

Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal10
8Shots off Goal4
14Total Shots18
1Blocked Shots4
5Shots insidebox13
9Shots outsidebox5
5Fouls10
5Corner Kicks7
1Offsides0
39%Ball Possession61%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves5
423Total passes680
363Passes accurate616
86%Passes %91%
0.56expected_goals1.78
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Vejle je 6.79, v porovnaní s 6.94 u Silkeborg. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Vejle je I. Vekić (6.97), u Silkeborg je to N. Larsen (7.48).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Vejle prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 7 asistenciami, na čele s C. Gammelgaard (7G). U Silkeborg je to 34 gólov a 17 asistencií s lídrom T. Adamsen (14G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Vejle nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.76, zatiaľ čo Silkeborg má 4 obrancov s priemerom 6.65. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Vejle nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.66, oproti 5 u Silkeborg s hodnotením 6.93. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Vejle nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.79, v porovnaní s 1 u Silkeborg s priemerom 7.28. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u Vejle a 84% u Silkeborg. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Vejle nazbierali v tejto sezóne 12 žltých kariet, v porovnaní s 17 u Silkeborg. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Vejle je 25.2 (najmladší: L. Flø (20), najstarší: S. Velkov (29)), zatiaľ čo Silkeborg má priemer 26.8 (najmladší: R. Østrøm (23), najstarší: N. Larsen (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Vejle majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 26 u Silkeborg. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Vejle4-3-34-3-2-1Silkeborg
GKDEFMIDFWD
1Vekić23Flø13Velkov14Bruggen38Čolina2Gundelu.34Hetemi5Barry37Gammelg.45Onugkha10Kirkega.1Larsen3Østrøm25Rödin4Ganchas19Gammelby20Larsen6Mattsson21Klynge17McCowatt10Bakiz23Adamsen

Náhradníci

Tréner: S. Kielstrup

Náhradníci

Tréner: K. Nielsen

VejleSila pozíciíSilkeborg
6.79
Ø Hodnotenie
6.94
6.97Brankár (1 v 1)7.48
0G 0A0G 0A
6.76Obranca (4 v 4)6.65
5G 1A7G 1A
6.66Záložník (3 v 5)6.93
0G 2A13G 9A
6.79Útočník (3 v 1)7.28
7G 4A14G 7A
Vejle4-3-3
1BrankárI. Vekić7.0
23ObrancaL. Flø6.81G1A
13ObrancaS. Velkov6.74G
14ObrancaD. van Bruggen
38ObrancaD. Čolina
2ZáložníkT. Gundelund6.72A
34ZáložníkL. Hetemi
5ZáložníkH. Barry
37ÚtočníkC. Gammelgaard6.87G4A
45ÚtočníkG. Onugkha
10ÚtočníkK. Kirkegaard
Silkeborg4-3-2-1
1BrankárN. Larsen7.5
3ObrancaR. Østrøm6.6
25ObrancaP. Rödin
4ObrancaPedro Ganchas6.92G1A
19ObrancaJ. Gammelby6.45G
20ZáložníkM. Larsen6.81A
6ZáložníkP. Mattsson7.0
21ZáložníkA. Klynge
17ZáložníkC. McCowatt7.311G5A
10ZáložníkY. Bakiz6.72G3A
23ÚtočníkT. Adamsen7.314G7A

Prehľad zápasu

Silkeborg zdolal Vejle 4:0. Zápas sa hral v Superliga 2024. Góly strelili: C. McCowatt 17′, A. Klynge 51′, Y. Bakiz 56′, A. Simmelhack 85′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Vejle mal 39% držanie lopty, Silkeborg mal 61%. Vejle mal 14 striel (5 na bránu), Silkeborg mal 18 (10 na bránu). Očakávané góly: Vejle 0.56 — Silkeborg 1.78. Vejle urobil 5 striedaní, Silkeborg urobil 5.

Rivalita od 2025

Vejle vs Silkeborg vzájomné výsledky

4 stretnutí
Vejle
0
výhier
Remízy
2
Silkeborg
2
výhier
Góly spolu
10 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
4/4 · 100%
Nad 2,5
2/4 · 50%

Aktuálna forma

Vejle

LLLLDD

Silkeborg

WWWDWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026