Menu

Lyngby vs Silkeborg

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2024

Lyngby Stadion, Lyngby27. apríla 2025 o 14:00
Domáci

Lyngby

20
Hostia

Silkeborg

Rozhodca: L. Graagaard

Udalosti zápasu

Lyngby
Silkeborg
Výkop
J. Cornelius
19′
Polčas
57′
P. MattssonJ. Andersen
57′
M. LarsenT. Adamsen
58′
J. GammelbyJ. Nielsen
64′
Y. BakizO. Boesen
S. Magnússon

asistencia: L. Sandgrav

67′
J. CorneliusF. Gytkjær
71′
O. BuurA. Andersson
71′
S. MagnússonM. Hebo
71′
72′
A. SimmelhackM. Freundlich
Lucas Lissens79′
J. ÆgidiusJ. Storch
86′
L. SandgravG. Fraulo
90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal2
5Shots off Goal2
11Total Shots10
2Blocked Shots6
11Shots insidebox5
0Shots outsidebox5
12Fouls10
4Corner Kicks6
1Offsides0
33%Ball Possession67%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
337Total passes693
257Passes accurate603
76%Passes %87%
2.29expected_goals0.65
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Lyngby je 6.64, v porovnaní s 6.82 u Silkeborg. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Lyngby je P. Langhoff (6.91), u Silkeborg je to N. Larsen (7.48).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Lyngby prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 0 asistenciami, na čele s O. Buur (1G). U Silkeborg je to 22 gólov a 13 asistencií s lídrom C. McCowatt (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Lyngby nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.51, zatiaľ čo Silkeborg má 4 obrancov s priemerom 6.62. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Lyngby nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.82, oproti 5 u Silkeborg s hodnotením 6.93. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Lyngby nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.52, v porovnaní s 1 u Silkeborg s priemerom 6.53. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Lyngby a 85% u Silkeborg. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Lyngby nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 17 u Silkeborg. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Lyngby je 23.0 (najmladší: P. Langhoff (21), najstarší: O. Buur (27)), zatiaľ čo Silkeborg má priemer 25.8 (najmladší: A. Simmelhack (20), najstarší: N. Larsen (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Lyngby majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 24 u Silkeborg. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Lyngby5-3-24-3-2-1Silkeborg
GKDEFMIDFWD
40Ægidius2Buur12Jensen6Theland.5Lissens20Klassen21Magnúss.22Langhoff13Winther14Sandgrav18Corneli.1Larsen19Gammelby3Østrøm4Ganchas2Poulsen20Larsen6Mattsson21Klynge17McCowatt10Bakiz9Simmelh.

Náhradníci

Tréner: M. Karlsen

Náhradníci

Tréner: K. Nielsen

LyngbySila pozíciíSilkeborg
6.64
Ø Hodnotenie
6.82
Brankár (1 v 1)7.48
0G 0A0G 0A
6.51Obranca (5 v 4)6.62
1G 0A8G 4A
6.82Záložník (3 v 5)6.93
0G 0A13G 9A
6.52Útočník (2 v 1)6.53
1G 0A1G 0A
Lyngby5-3-2
40BrankárJ. Ægidius
2ObrancaO. Buur6.51G
12ObrancaM. Jensen
6ObrancaR. Thelander
5ObrancaL. Lissens
20ObrancaL. Klassen
21ZáložníkS. Magnússon
22ZáložníkP. Langhoff6.9
13ZáložníkC. Winther6.7
14ÚtočníkL. Sandgrav6.5
18ÚtočníkJ. Cornelius6.51G
Silkeborg4-3-2-1
1BrankárN. Larsen7.5
19ObrancaJ. Gammelby6.45G
3ObrancaR. Østrøm6.6
4ObrancaPedro Ganchas6.92G1A
2ObrancaA. Poulsen6.51G3A
20ZáložníkM. Larsen6.81A
6ZáložníkP. Mattsson7.0
21ZáložníkA. Klynge
17ZáložníkC. McCowatt7.311G5A
10ZáložníkY. Bakiz6.72G3A
9ÚtočníkA. Simmelhack6.51G

Prehľad zápasu

Lyngby zdolal Silkeborg 2:0. Zápas sa hral v Superliga 2024. Góly strelili: J. Cornelius 19′, S. Magnússon 67′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Lyngby mal 33% držanie lopty, Silkeborg mal 67%. Lyngby mal 11 striel (4 na bránu), Silkeborg mal 10 (2 na bránu). Očakávané góly: Lyngby 2.29 — Silkeborg 0.65. Lyngby urobil 5 striedaní, Silkeborg urobil 5.

Rivalita od 2011

Lyngby vs Silkeborg vzájomné výsledky

29 stretnutí
Lyngby
12
výhier
Remízy
7
Silkeborg
10
výhier
Góly spolu
74 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
13/29 · 45%
Nad 2,5
13/29 · 45%

Aktuálna forma

Lyngby

LWWWWL

Silkeborg

WWWDWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026