Menu

Fc Copenhagen vs Fc Fredericia

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2025

Parken, Copenhagen22. marca 2026 o 16:00
12
Rozhodca: Frederik Svendsen

Udalosti zápasu

FC Copenhagen
FC Fredericia
Výkop
23′
S. Johannesen

asistencia: F. Etim

36′S. Crone
38′
F. Etim

asistencia: F. Winther

O. Hojer45+3′
Polčas
O. HojerM. Madsen
46′
K. MyrieRobert
46′
62′
S. JohannesenM. Opondo
62′
G. MarcussenO. Buch
62′
J. LindekildeE. Simonsen
J. LarssonV. Claesson
63′
68′
D. F. KristjanssonK. Pedersen
T. DelaneyV. Dadason
77′
Goal Disallowed - offside83′
VAR
M. ElyounoussiG. Vianney
88′
90′
F. WintherA. Dahl
90+5′S. Crone
90+5′S. Crone
Y. Moukoko

Penalty

90+6′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

11Shots on Goal3
9Shots off Goal4
33Total Shots8
13Blocked Shots1
22Shots insidebox5
11Shots outsidebox3
12Fouls13
14Corner Kicks3
1Offsides0
68%Ball Possession32%
1Yellow Cards2
0Red Cards1
1Goalkeeper Saves10
599Total passes289
496Passes accurate215
83%Passes %74%
4.68expected_goals1.26
3goals_prevented3

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Copenhagen je 6.85, v porovnaní s 6.84 u FC Fredericia. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Copenhagen je Mohamed Elyounoussi (7.18), u FC Fredericia je to Etienne Green (7.43).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Copenhagen prispeli v tejto sezóne 28 gólmi a 23 asistenciami, na čele s Jordan Larsson (11G). U FC Fredericia je to 23 gólov a 15 asistencií s lídrom Sofus Johannesen (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Copenhagen nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.95, zatiaľ čo FC Fredericia má 4 obrancov s priemerom 6.63. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Copenhagen nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.73, oproti 5 u FC Fredericia s hodnotením 6.85. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Copenhagen nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.05, v porovnaní s 1 u FC Fredericia s priemerom 6.98. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u FC Copenhagen a 78% u FC Fredericia. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Copenhagen nazbierali v tejto sezóne 18 žltých kariet, v porovnaní s 21 u FC Fredericia. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Copenhagen je 26.3 (najmladší: Oliver Højer (18), najstarší: Zanka (35)), zatiaľ čo FC Fredericia má priemer 23.1 (najmladší: Sofus Johannesen (18), najstarší: Svenn Crone (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Copenhagen majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 21 u FC Fredericia. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Copenhagen3-4-34-2-3-1FC Fredericia
GKDEFMIDFWD
31Rúnarss.5Pereira25Zanka20Suzuki18Myrie27Delaney38Højer15López11Larsson9Moukoko10Elyouno.42Green12Crone3Nygaard5Rieper8Jessen17Kristja.6Winther16Johanne.21Lindeki.7Marcuss.25Etim

Náhradníci

Tréner: Jacob Neestrup

Náhradníci

Tréner: Michael Hansen

FC CopenhagenSila pozíciíFC Fredericia
6.85
Ø Hodnotenie
6.84
6.45Brankár (1 v 1)7.43
0G 0A0G 0A
6.95Obranca (3 v 4)6.63
2G 1A2G 5A
6.73Záložník (4 v 5)6.85
1G 6A16G 9A
7.05Útočník (3 v 1)6.98
25G 16A5G 1A
FC Copenhagen3-4-3
31BrankárRúnar Alex Rúnarsson6.5
5ObrancaGabriel Pereira7.11G
25ObrancaZanka6.91A
20ObrancaJunnosuke Suzuki6.91G
18ZáložníkKenay Myrie6.4
27ZáložníkThomas Delaney6.82A
38ZáložníkOliver Højer6.6
15ZáložníkMarcos López7.11G4A
11ÚtočníkJordan Larsson7.211G6A
9ÚtočníkYoussoufa Moukoko6.87G1A
10ÚtočníkMohamed Elyounoussi7.27G9A
FC Fredericia4-2-3-1
42BrankárEtienne Green7.4
12ObrancaSvenn Crone6.32G
3ObrancaAdam Nygaard6.61A
5ObrancaFrederik Rieper7.0
8ObrancaJakob Jessen6.74A
17ZáložníkDaniel Kristjansson6.72A
6ZáložníkFelix Winther7.33G2A
16ZáložníkSofus Johannesen6.85G2A
21ZáložníkJonatan Lindekilde6.94G1A
7ZáložníkGustav Marcussen6.64G2A
25ÚtočníkFriday Etim7.05G1A

Prehľad zápasu

FC Fredericia zdolal FC Copenhagen 2:1. Zápas sa hral v Superliga 2025. Góly strelili: S. Johannesen 23′, F. Etim 38′, Y. Moukoko 90′ (pen.). Bolo udelených 3 žltých kariet, 1 červených kariet. FC Copenhagen mal 68% držanie lopty, FC Fredericia mal 32%. FC Copenhagen mal 33 striel (11 na bránu), FC Fredericia mal 8 (3 na bránu). Očakávané góly: FC Copenhagen 4.68 — FC Fredericia 1.26. FC Copenhagen urobil 5 striedaní, FC Fredericia urobil 5. VAR zasiahol: Goal Disallowed - offside (M. Elyounoussi 83′).

Rivalita od 2025

FC Copenhagen vs FC Fredericia vzájomné výsledky

4 stretnutí
FC Copenhagen
2
výhier
Remízy
2
FC Fredericia
0
výhier
Góly spolu
15 · 3.8/zápas
Obaja skórovali
3/4 · 75%
Nad 2,5
2/4 · 50%

Aktuálna forma

FC Copenhagen

DWWWWW

FC Fredericia

DLDDDL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026