Menu

Vejle vs Randers Fc

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2025

Vejle Stadion, Vejle6. apríla 2026 o 14:00
Domáci

Vejle

11
Rozhodca: Sandi Putros

Udalosti zápasu

Vejle
Randers FC
Výkop
10′
E. Mahmoud
Polčas
C. GammelgaardB. Edjeodji
46′
Mike Vestergård48′
Tobias Bach50′
52′Nikolas Dyhr
Bismark Edjeodji57′
A. HjulsagerM. Duelund
60′
M. VestergaardM. Enggaard
60′
65′
M. ThemsenF. Lauenborg
65′
C. EdudziT. Klidje
A. CamaraG. Tabatadze
74′
80′
L. PedersenA. Romer
80′
M. GreveM. Sjolstad
T. BachN. Gammelgaard
86′
87′
E. MahmoudB. Orn
M. Duelund

Penalty

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal6
4Shots off Goal4
7Total Shots13
0Blocked Shots3
6Shots insidebox10
1Shots outsidebox3
13Fouls12
3Corner Kicks3
0Offsides0
59%Ball Possession41%
3Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves2
506Total passes356
372Passes accurate232
74%Passes %65%
1.40expected_goals1.46
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Vejle je 6.73, v porovnaní s 6.90 u Randers FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Vejle je I. Vekic (6.97), u Randers FC je to W. Dammers (7.24).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Vejle prispeli v tejto sezóne 13 gólmi a 19 asistenciami, na čele s C. Gammelgaard (7G). U Randers FC je to 18 gólov a 13 asistencií s lídrom E. Mahmoud (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Vejle nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.76, zatiaľ čo Randers FC má 4 obrancov s priemerom 6.97. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Vejle nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.71, oproti 5 u Randers FC s hodnotením 6.89. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Vejle nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.51, v porovnaní s 1 u Randers FC s priemerom 6.41. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u Vejle a 80% u Randers FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Vejle nazbierali v tejto sezóne 28 žltých kariet, v porovnaní s 35 u Randers FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Vejle je 25.9 (najmladší: A. Camara (19), najstarší: L. Nielsen (38)), zatiaľ čo Randers FC má priemer 25.1 (najmladší: L. Pedersen (19), najstarší: D. Hoegh (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Vejle majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 26 u Randers FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Vejle4-2-3-14-2-3-1Randers FC
GKDEFMIDFWD
1Vekic23Flo4Nielsen5Lund3Sorensen2Gundelu.6Vesterg.7Gammelg.17Hjulsag.16Bach20Camara1Izzo24Hansen3Hoegh4Dammers44Dyhr8Pedersen6Bjorken.11Mahmoud7Themsen17Greve33Edudzi

Náhradníci

Tréner: Claus Norgaard

Náhradníci

Tréner: Rasmus Bertelsen

VejleSila pozíciíRanders FC
6.73
Ø Hodnotenie
6.90
6.97Brankár (1 v 1)7.14
0G 0A0G 0A
6.76Obranca (4 v 4)6.97
1G 5A7G 3A
6.71Záložník (5 v 5)6.89
11G 14A9G 10A
6.51Útočník (1 v 1)6.41
1G 0A2G 0A
Vejle4-2-3-1
1BrankárI. Vekic7.0
23ObrancaL. Flo6.81G1A
4ObrancaL. Nielsen7.01A
5ObrancaV. Lund6.5
3ObrancaC. Sorensen6.83A
2ZáložníkT. Gundelund6.72A
6ZáložníkM. Vestergaard6.71A
7ZáložníkC. Gammelgaard6.87G4A
17ZáložníkA. Hjulsager6.82G4A
16ZáložníkT. Bach6.62G3A
20ÚtočníkA. Camara6.51G
Randers FC4-2-3-1
1BrankárP. Izzo7.1
24ObrancaS. Hansen6.81G
3ObrancaD. Hoegh7.24G
4ObrancaW. Dammers7.21G1A
44ObrancaN. Dyhr6.61G2A
8ZáložníkL. Pedersen6.81A
6ZáložníkJ. Bjorkengren7.12G
11ZáložníkE. Mahmoud7.15G3A
7ZáložníkM. Themsen6.52A
17ZáložníkM. Greve6.92G4A
33ÚtočníkC. Edudzi6.42G

Prehľad zápasu

Vejle a Randers FC remizovali 1:1. Zápas sa hral v Superliga 2025. Góly strelili: E. Mahmoud 10′, M. Duelund 90′ (pen.). Bolo udelených 4 žltých kariet. Vejle mal 59% držanie lopty, Randers FC mal 41%. Vejle mal 7 striel (3 na bránu), Randers FC mal 13 (6 na bránu). Očakávané góly: Vejle 1.40 — Randers FC 1.46. Vejle urobil 5 striedaní, Randers FC urobil 5.

Rivalita od 2011

Vejle vs Randers FC vzájomné výsledky

21 stretnutí
Vejle
2
výhier
Remízy
4
Randers FC
15
výhier
Góly spolu
51 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
9/21 · 43%
Nad 2,5
9/21 · 43%

Aktuálna forma

Vejle

LLLLDD

Randers FC

WLDLLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026