Menu

Odense vs Fc Fredericia

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2025

Nature Energy Park, Odense6. apríla 2026 o 16:00
Domáci

Odense

10
Hostia

FC Fredericia

Rozhodca: Aydin Uslu

Udalosti zápasu

Odense
FC Fredericia
Výkop
Nicolas Bürgy18′
Polčas
51′Daniel Kristjansson
57′
S. JohannesenO. Buch
57′
M. OpondoE. Hansborg
A. SuhonenJ. Arp
67′
J. GrotJ. Niemiec
67′
J. AskouY. Bojang
68′
77′
D. F. KristjanssonJ. Kudsk
77′
A. DahlA. Pyndt
N. GanausW. Martin
82′
86′Adam Nygaard
B. Paulsen
90+4′
90′
G. MarcussenE. Dall
J. Niemiec

asistencia: M. McCoy

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal1
8Shots off Goal6
16Total Shots11
6Blocked Shots4
11Shots insidebox8
5Shots outsidebox3
7Fouls13
8Corner Kicks6
1Offsides1
66%Ball Possession34%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves1
653Total passes332
566Passes accurate251
87%Passes %76%
1.56expected_goals0.89
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Odense je 6.87, v porovnaní s 6.77 u FC Fredericia. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Odense je I. Ouedraogo (7.10), u FC Fredericia je to F. Winther (7.31).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Odense prispeli v tejto sezóne 29 gólmi a 21 asistenciami, na čele s N. Ganaus (11G). U FC Fredericia je to 18 gólov a 16 asistencií s lídrom S. Johannesen (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Odense nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.85, zatiaľ čo FC Fredericia má 4 obrancov s priemerom 6.71. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Odense nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.88, oproti 5 u FC Fredericia s hodnotením 6.77. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Odense nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.82, v porovnaní s 1 u FC Fredericia s priemerom 6.98. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Odense a 78% u FC Fredericia. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Odense nazbierali v tejto sezóne 21 žltých kariet, v porovnaní s 17 u FC Fredericia. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Odense je 25.6 (najmladší: J. Askou (19), najstarší: R. Falk (33)), zatiaľ čo FC Fredericia má priemer 23.2 (najmladší: S. Johannesen (18), najstarší: M. Opondo (28)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Odense majú priemerne 26 ligových štartov, oproti 21 u FC Fredericia. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Odense4-4-24-2-3-1FC Fredericia
GKDEFMIDFWD
16Myhra20Owusu5Burgy13Askou15McCoy18Ejdum8Falk22Ouedrao.10Suhonen17Ganaus31Grot90Birkso14Dahl3Nygaard5Rieper8Jessen17Kristja.6Winther11Opondo16Johanne.7Marcuss.25Etim

Náhradníci

Tréner: Alexander Zorniger

Náhradníci

Tréner: Michael Hansen

OdenseSila pozíciíFC Fredericia
6.87
Ø Hodnotenie
6.77
7.00Brankár (1 v 1)6.81
0G 0A0G 0A
6.85Obranca (4 v 4)6.71
8G 5A1G 6A
6.88Záložník (4 v 5)6.77
3G 9A12G 9A
6.82Útočník (2 v 1)6.98
18G 7A5G 1A
Odense4-4-2
16BrankárV. Myhra7.0
20ObrancaL. Owusu6.83G1A
5ObrancaN. Burgy6.82G1A
13ObrancaJ. Askou7.01G
15ObrancaM. McCoy6.82G3A
18ZáložníkM. Ejdum6.81G5A
8ZáložníkR. Falk7.01G4A
22ZáložníkI. Ouedraogo7.11G
10ZáložníkA. Suhonen6.6
17ÚtočníkN. Ganaus6.911G4A
31ÚtočníkJ. Grot6.77G3A
FC Fredericia4-2-3-1
90BrankárV. Birkso6.8
14ObrancaA. Dahl6.61G1A
3ObrancaA. Nygaard6.61A
5ObrancaF. Rieper7.0
8ObrancaJ. Jessen6.74A
17ZáložníkD. F. Kristjansson6.72A
6ZáložníkF. Winther7.33G2A
11ZáložníkM. Opondo6.51A
16ZáložníkS. Johannesen6.85G2A
7ZáložníkG. Marcussen6.64G2A
25ÚtočníkF. Etim7.05G1A

Prehľad zápasu

Odense zdolal FC Fredericia 1:0. Zápas sa hral v Superliga 2025. Góly strelili: J. Niemiec 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Odense mal 66% držanie lopty, FC Fredericia mal 34%. Odense mal 16 striel (2 na bránu), FC Fredericia mal 11 (1 na bránu). Očakávané góly: Odense 1.56 — FC Fredericia 0.89. Odense urobil 5 striedaní, FC Fredericia urobil 5.

Rivalita od 2025

Odense vs FC Fredericia vzájomné výsledky

4 stretnutí
Odense
3
výhier
Remízy
1
FC Fredericia
0
výhier
Góly spolu
13 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
3/4 · 75%
Nad 2,5
2/4 · 50%

Aktuálna forma

Odense

LWLWLW

FC Fredericia

DLDDDL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 17. 4. 2026