Menu

Fc Fredericia vs Vejle

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2025

Monjasa Park, Fredericia13. apríla 2026 o 19:00
22
Hostia

Vejle

Rozhodca: J. Hansen

Udalosti zápasu

FC Fredericia
Vejle
Výkop
F. Winther
24′
29′Bismark Edjeodji
Polčas
46′
B. EdjeodjiC. Gammelgaard
48′
C. Gammelgaard

asistencia: T. Gundelund

52′
M. Duelund

asistencia: A. Hjulsager

W. MadsenE. Dall
55′
F. Etim

asistencia: G. Marcussen

58′
62′
V. LundM. Vestergaard
62′
A. HjulsagerA. Camara
Svenn Crone69′
74′
M. DuelundW. Faghir
D. F. KristjanssonM. Opondo
78′
J. JessenA. Dahl
78′
S. CroneJ. Kudsk
83′
S. JohannesenO. Buch
83′
85′
C. SorensenG. Tabatadze
Eskild Dall90+5′
Friday Etim90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal6
6Shots off Goal3
18Total Shots12
5Blocked Shots3
13Shots insidebox10
5Shots outsidebox2
10Fouls11
9Corner Kicks5
0Offsides1
46%Ball Possession54%
3Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves5
367Total passes435
287Passes accurate356
78%Passes %82%
1.81expected_goals1.19
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Fredericia je 6.77, v porovnaní s 6.75 u Vejle. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Fredericia je F. Winther (7.31), u Vejle je to I. Vekic (6.97).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Fredericia prispeli v tejto sezóne 20 gólmi a 15 asistenciami, na čele s S. Johannesen (5G). U Vejle je to 13 gólov a 19 asistencií s lídrom M. Duelund (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Fredericia nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.63, zatiaľ čo Vejle má 4 obrancov s priemerom 6.76. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Fredericia nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.82, oproti 4 u Vejle s hodnotením 6.68. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Fredericia nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.98, v porovnaní s 2 u Vejle s priemerom 6.75. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u FC Fredericia a 76% u Vejle. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Fredericia nazbierali v tejto sezóne 22 žltých kariet, v porovnaní s 32 u Vejle. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Fredericia je 23.4 (najmladší: S. Johannesen (18), najstarší: S. Crone (30)), zatiaľ čo Vejle má priemer 25.7 (najmladší: B. Edjeodji (18), najstarší: L. Nielsen (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Fredericia majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 23 u Vejle. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Fredericia4-2-3-14-4-2Vejle
GKDEFMIDFWD
90Birkso12Crone3Nygaard5Rieper8Jessen17Kristja.6Winther16Johanne.13Madsen7Marcuss.25Etim1Vekic23Flo4Nielsen5Lund3Sorensen16Bach30Enggaard2Gundelu.17Hjulsag.32Edjeodji10Duelund

Náhradníci

Tréner: Michael Hansen

Náhradníci

Tréner: Claus Norgaard

FC FredericiaSila pozíciíVejle
6.77
Ø Hodnotenie
6.75
6.81Brankár (1 v 1)6.97
0G 0A0G 0A
6.63Obranca (4 v 4)6.76
2G 5A1G 5A
6.82Záložník (5 v 4)6.68
13G 9A4G 10A
6.98Útočník (1 v 2)6.75
5G 1A8G 4A
FC Fredericia4-2-3-1
90BrankárV. Birkso6.8
12ObrancaS. Crone6.32G
3ObrancaA. Nygaard6.61A
5ObrancaF. Rieper7.0
8ObrancaJ. Jessen6.74A
17ZáložníkD. F. Kristjansson6.72A
6ZáložníkF. Winther7.33G2A
16ZáložníkS. Johannesen6.85G2A
13ZáložníkW. Madsen6.71G1A
7ZáložníkG. Marcussen6.64G2A
25ÚtočníkF. Etim7.05G1A
Vejle4-4-2
1BrankárI. Vekic7.0
23ObrancaL. Flo6.81G1A
4ObrancaL. Nielsen7.01A
5ObrancaV. Lund6.5
3ObrancaC. Sorensen6.83A
16ZáložníkT. Bach6.62G3A
30ZáložníkM. Enggaard6.71A
2ZáložníkT. Gundelund6.72A
17ZáložníkA. Hjulsager6.82G4A
32ÚtočníkB. Edjeodji6.61G3A
10ÚtočníkM. Duelund6.97G1A

Prehľad zápasu

FC Fredericia a Vejle remizovali 2:2. Zápas sa hral v Superliga 2025. Góly strelili: F. Winther 24′, C. Gammelgaard 48′, M. Duelund 52′, F. Etim 58′. Bolo udelených 4 žltých kariet. FC Fredericia mal 46% držanie lopty, Vejle mal 54%. FC Fredericia mal 18 striel (7 na bránu), Vejle mal 12 (6 na bránu). Očakávané góly: FC Fredericia 1.81 — Vejle 1.19. FC Fredericia urobil 5 striedaní, Vejle urobil 5.

Rivalita od 2011

FC Fredericia vs Vejle vzájomné výsledky

30 stretnutí
FC Fredericia
5
výhier
Remízy
12
Vejle
13
výhier
Góly spolu
66 · 2.2/zápas
Obaja skórovali
15/30 · 50%
Nad 2,5
10/30 · 33%

Aktuálna forma

FC Fredericia

DLDDDL

Vejle

LLLLDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026