Menu

Fc Copenhagen vs Odense

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2025

Parken Stadium, Copenhagen22. apríla 2026 o 18:00
21
Hostia

Odense

Rozhodca: M. Redder

Udalosti zápasu

FC Copenhagen
Odense
Výkop
M. Madsen

asistencia: M. Elyounoussi

18′
J. Larsson

asistencia: D. Kotarski

41′
Polčas
58′
J. GrotJ. Niemiec
58′
J. ArpW. Martin
RobertV. Claesson
65′
V. DadasonA. Cornelius
65′
68′
W. Martin

asistencia: M. McCoy

W. ClemT. Delaney
76′
M. ElyounoussiButa
76′
79′
R. FalkJ. Bonde
79′
N. BurgyY. Bojang
87′
I. OuedraogoA. Sorensen
M. LopezB. Meling
90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal2
5Shots off Goal7
20Total Shots14
9Blocked Shots5
17Shots insidebox9
3Shots outsidebox5
7Fouls11
6Corner Kicks11
2Offsides0
34%Ball Possession66%
0Yellow Cards0
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
333Total passes648
246Passes accurate563
74%Passes %87%
2.43expected_goals1.46
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Copenhagen je 6.93, v porovnaní s 6.91 u Odense. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Copenhagen je M. Elyounoussi (7.18), u Odense je to I. Ouedraogo (7.10).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Copenhagen prispeli v tejto sezóne 33 gólmi a 27 asistenciami, na čele s J. Larsson (11G). U Odense je to 38 gólov a 24 asistencií s lídrom N. Ganaus (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Copenhagen nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.97, zatiaľ čo Odense má 4 obrancov s priemerom 6.85. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Copenhagen nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.95, oproti 4 u Odense s hodnotením 6.99. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Copenhagen nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.87, v porovnaní s 2 u Odense s priemerom 6.82. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u FC Copenhagen a 81% u Odense. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Copenhagen nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 25 u Odense. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Copenhagen je 25.3 (najmladší: V. Dadason (15), najstarší: Zanka (35)), zatiaľ čo Odense má priemer 25.7 (najmladší: J. Askou (19), najstarší: R. Falk (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Copenhagen majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 27 u Odense. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Copenhagen4-4-1-14-2-2-2Odense
GKDEFMIDFWD
1Kotarski20Suzuki6Hatzidi.25Zanka15Lopez11Larsson21Madsen36Clem16Robert10Elyouno.39Dadason16Myhra20Owusu5Burgy13Askou15McCoy8Falk22Ouedrao.18Ejdum7Arp17Ganaus31Grot

Náhradníci

Tréner: Bo Svensson

Náhradníci

Tréner: Alexander Zorniger

FC CopenhagenSila pozíciíOdense
6.93
Ø Hodnotenie
6.91
6.81Brankár (1 v 1)7.00
0G 1A0G 0A
6.97Obranca (4 v 4)6.85
4G 5A8G 5A
6.95Záložník (4 v 4)6.99
20G 11A12G 12A
6.87Útočník (2 v 2)6.82
9G 10A18G 7A
FC Copenhagen4-4-1-1
1BrankárD. Kotarski6.81A
20ObrancaJ. Suzuki6.91G
6ObrancaP. Hatzidiakos7.02G
25ObrancaZanka6.91A
15ObrancaM. Lopez7.11G4A
11ZáložníkJ. Larsson7.211G6A
21ZáložníkM. Madsen7.03G2A
36ZáložníkW. Clem6.92G1A
16ZáložníkRobert6.74G2A
10ÚtočníkM. Elyounoussi7.27G9A
39ÚtočníkV. Dadason6.62G1A
Odense4-2-2-2
16BrankárV. Myhra7.0
20ObrancaL. Owusu6.83G1A
5ObrancaN. Burgy6.82G1A
13ObrancaJ. Askou7.01G
15ObrancaM. McCoy6.82G3A
8ZáložníkR. Falk7.01G4A
22ZáložníkI. Ouedraogo7.11G
18ZáložníkM. Ejdum6.81G5A
7ZáložníkJ. Arp7.09G3A
17ÚtočníkN. Ganaus6.911G4A
31ÚtočníkJ. Grot6.77G3A

Prehľad zápasu

FC Copenhagen zdolal Odense 2:1. Zápas sa hral v Superliga 2025. Góly strelili: M. Madsen 18′, J. Larsson 41′, W. Martin 68′. FC Copenhagen mal 34% držanie lopty, Odense mal 66%. FC Copenhagen mal 20 striel (6 na bránu), Odense mal 14 (2 na bránu). Očakávané góly: FC Copenhagen 2.43 — Odense 1.46. FC Copenhagen urobil 5 striedaní, Odense urobil 5.

Rivalita od 2011

FC Copenhagen vs Odense vzájomné výsledky

38 stretnutí
FC Copenhagen
24
výhier
Remízy
8
Odense
6
výhier
Góly spolu
114 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
21/38 · 55%
Nad 2,5
20/38 · 53%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 70 v 2023

Aktuálna forma

FC Copenhagen

DWWWWW

Odense

LWLWLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026