Menu

Vejle vs Silkeborg

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2025

Vejle Stadion, Vejle22. apríla 2026 o 18:00
Domáci

Vejle

12
Hostia

Silkeborg

Rozhodca: A. Uslu

Udalosti zápasu

Vejle
Silkeborg
Výkop
Lasse Nielsen14′
Polčas
M. VestergaardW. Faghir
58′
A. HjulsagerA. Camara
58′
Mads Enggård60′
60′Callum McCowatt
62′
S. BergerA. Simmelhack
63′
O. RossJ. Nielsen
M. EnggaardM. Jensen
68′
70′
C. McCowatt

asistencia: T. Adamsen

W. Faghir

asistencia: C. Sorensen

73′
77′
W. KirkM. Larsen
86′
A. WikmanM. Freundlich
Lasse Nielsen89′
Lasse Nielsen89′
Valdemar Lund90+2′
C. GammelgaardH. Christensen
90+1′
90′
T. Adamsen

Penalty

Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal6
8Shots off Goal3
15Total Shots10
2Blocked Shots1
10Shots insidebox6
5Shots outsidebox4
9Fouls10
3Corner Kicks4
2Offsides0
54%Ball Possession46%
4Yellow Cards2
1Red Cards0
4Goalkeeper Saves4
489Total passes428
397Passes accurate336
81%Passes %79%
1.15expected_goals1.23
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Vejle je 6.74, v porovnaní s 6.83 u Silkeborg. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Vejle je I. Vekic (6.97), u Silkeborg je to N. Larsen (7.48).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Vejle prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 20 asistenciami, na čele s C. Gammelgaard (7G). U Silkeborg je to 34 gólov a 20 asistencií s lídrom T. Adamsen (14G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Vejle nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.76, zatiaľ čo Silkeborg má 4 obrancov s priemerom 6.62. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Vejle nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.72, oproti 5 u Silkeborg s hodnotením 6.78. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Vejle nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.56, v porovnaní s 1 u Silkeborg s priemerom 7.28. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Vejle a 82% u Silkeborg. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Vejle nazbierali v tejto sezóne 33 žltých kariet, v porovnaní s 16 u Silkeborg. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Vejle je 26.1 (najmladší: L. Flo (20), najstarší: L. Nielsen (38)), zatiaľ čo Silkeborg má priemer 26.0 (najmladší: O. Ross (21), najstarší: N. Larsen (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Vejle majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 23 u Silkeborg. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Vejle4-2-3-14-3-2-1Silkeborg
GKDEFMIDFWD
1Vekic23Flo4Nielsen5Lund3Sorensen2Gundelu.6Vesterg.7Gammelg.30Enggaard17Hjulsag.16Bach1Larsen19Gammelby3Ostrom4Ganchas2Poulsen27Kirk6Wikman17McCowatt14Berger11Ross23Adamsen

Náhradníci

Tréner: Claus Norgaard

Náhradníci

Tréner: Kent Nielsen

VejleSila pozíciíSilkeborg
6.74
Ø Hodnotenie
6.83
6.97Brankár (1 v 1)7.48
0G 0A0G 0A
6.76Obranca (4 v 4)6.62
1G 5A8G 4A
6.72Záložník (5 v 5)6.78
9G 12A12G 9A
6.56Útočník (1 v 1)7.28
2G 3A14G 7A
Vejle4-2-3-1
1BrankárI. Vekic7.0
23ObrancaL. Flo6.81G1A
4ObrancaL. Nielsen7.01A
5ObrancaV. Lund6.5
3ObrancaC. Sorensen6.83A
2ZáložníkT. Gundelund6.72A
6ZáložníkM. Vestergaard6.71A
7ZáložníkC. Gammelgaard6.87G4A
30ZáložníkM. Enggaard6.71A
17ZáložníkA. Hjulsager6.82G4A
16ÚtočníkT. Bach6.62G3A
Silkeborg4-3-2-1
1BrankárN. Larsen7.5
19ObrancaJ. Gammelby6.45G
3ObrancaR. Ostrom6.6
4ObrancaP. Ganchas6.92G1A
2ObrancaA. Poulsen6.51G3A
27ZáložníkW. Kirk6.71A
6ZáložníkA. Wikman6.81A
17ZáložníkC. McCowatt7.311G5A
14ZáložníkS. Berger6.52A
11ZáložníkO. Ross6.61G
23ÚtočníkT. Adamsen7.314G7A

Prehľad zápasu

Silkeborg zdolal Vejle 2:1. Zápas sa hral v Superliga 2025. Góly strelili: C. McCowatt 70′, W. Faghir 73′, T. Adamsen 90′ (pen.). Bolo udelených 6 žltých kariet, 1 červených kariet. Vejle mal 54% držanie lopty, Silkeborg mal 46%. Vejle mal 15 striel (5 na bránu), Silkeborg mal 10 (6 na bránu). Očakávané góly: Vejle 1.15 — Silkeborg 1.23. Vejle urobil 4 striedaní, Silkeborg urobil 4.

Rivalita od 2013

Vejle vs Silkeborg vzájomné výsledky

19 stretnutí
Vejle
4
výhier
Remízy
4
Silkeborg
11
výhier
Góly spolu
61 · 3.2/zápas
Obaja skórovali
11/19 · 58%
Nad 2,5
13/19 · 68%

Aktuálna forma

Vejle

LLLLDD

Silkeborg

WWWDWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026