Menu

Brondby vs Fc Midtjylland

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2025

Brøndby Stadium, Brøndby12. apríla 2026 o 16:00
Domáci

Brondby

12
Hostia

FC Midtjylland

Rozhodca: Morten Krogh

Udalosti zápasu

Brondby
FC Midtjylland
Výkop
Marko Divković24′
Oliver Villadsen35′
Polčas
55′
M. GogorzaFranculino
65′
Franculino

Penalty

O. SowE. Dennis
67′
D. WassB. Tahirovic
67′
Bartosz Slisz70′
70′Ousmane Diao
74′Pedro Bravo
79′
D. OsorioPaulinho
79′
V. ByskovD. Castillo
81′Ousmane Diao
81′Ousmane Diao
81′
B. Slisz

Own Goal

M. KohlertS. Fukuda
82′
84′
A. SimsirK. Mbabu
O. VilladsenM. Frokjaer-Jensen
87′
Penalty confirmed90+6′
VAR
90+5′Kevin Mbabu
N. Vallys

Penalty

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal5
4Shots off Goal3
13Total Shots12
4Blocked Shots4
10Shots insidebox8
3Shots outsidebox4
20Fouls15
3Corner Kicks9
2Offsides1
55%Ball Possession45%
3Yellow Cards4
0Red Cards1
4Goalkeeper Saves4
363Total passes307
279Passes accurate221
77%Passes %72%
1.59expected_goals1.76
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Brondby je 6.94, v porovnaní s 7.07 u FC Midtjylland. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Brondby je P. Pentz (7.28), u FC Midtjylland je to A. Simsir (7.57).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Brondby prispeli v tejto sezóne 21 gólmi a 16 asistenciami, na čele s N. Vallys (7G). U FC Midtjylland je to 30 gólov a 30 asistencií s lídrom A. Simsir (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Brondby nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.97, zatiaľ čo FC Midtjylland má 3 obrancov s priemerom 7.02. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Brondby nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.90, oproti 4 u FC Midtjylland s hodnotením 6.98. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Brondby nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.73, v porovnaní s 3 u FC Midtjylland s priemerom 7.17. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Brondby a 81% u FC Midtjylland. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Brondby nazbierali v tejto sezóne 34 žltých kariet, v porovnaní s 34 u FC Midtjylland. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Brondby je 26.3 (najmladší: J. Ambaek (17), najstarší: D. Wass (36)), zatiaľ čo FC Midtjylland má priemer 22.5 (najmladší: M. Gogorza (19), najstarší: M. Erlic (27)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Brondby majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 25 u FC Midtjylland. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Brondby4-2-3-13-4-2-1FC Midtjylland
GKDEFMIDFWD
1Pentz2Villads.14Godfrey4Binks27Kohlert99Slisz10Wass24Divkovic7Vallys22Sow38Ambaek16Olafsson3Han-Beom6Erlic22Sorensen11Osorio4Diao19Bravo55Bak20Byskov41Gogorza58Simsir

Náhradníci

Tréner: Steven Cooper

Náhradníci

Tréner: Mike Tullberg

BrondbySila pozíciíFC Midtjylland
6.94
Ø Hodnotenie
7.07
7.28Brankár (1 v 1)7.28
0G 0A0G 0A
6.97Obranca (4 v 3)7.02
2G 6A4G 3A
6.90Záložník (5 v 4)6.98
12G 10A9G 10A
6.73Útočník (1 v 3)7.17
7G 0A17G 17A
Brondby4-2-3-1
1BrankárP. Pentz7.3
2ObrancaO. Villadsen6.92A
14ObrancaB. Godfrey6.81G
4ObrancaL. Binks7.11G2A
27ObrancaM. Kohlert7.02A
99ZáložníkB. Slisz7.2
10ZáložníkD. Wass6.81G2A
24ZáložníkM. Divkovic6.94G1A
7ZáložníkN. Vallys7.07G7A
22ZáložníkO. Sow6.5
38ÚtočníkJ. Ambaek6.77G
FC Midtjylland3-4-2-1
16BrankárE. Olafsson7.3
3ObrancaLee Han-Beom7.01A
6ObrancaM. Erlic6.82G
22ObrancaM. Bech Sorensen7.32G2A
11ZáložníkD. Osorio7.46G6A
4ZáložníkO. Diao6.91G2A
19ZáložníkP. Bravo6.81G
55ZáložníkV. Bak6.81G2A
20ÚtočníkV. Byskov7.06G2A
41ÚtočníkM. Gogorza6.92G
58ÚtočníkA. Simsir7.69G15A

Prehľad zápasu

FC Midtjylland zdolal Brondby 2:1. Zápas sa hral v Superliga 2025. Góly strelili: Franculino 65′ (pen.), B. Slisz 81′ (o.g.), N. Vallys 90′ (pen.). Bolo udelených 7 žltých kariet, 1 červených kariet. Brondby mal 55% držanie lopty, FC Midtjylland mal 45%. Brondby mal 13 striel (5 na bránu), FC Midtjylland mal 12 (5 na bránu). Očakávané góly: Brondby 1.59 — FC Midtjylland 1.76. Brondby urobil 4 striedaní, FC Midtjylland urobil 4. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Mads Frøkjær 90′).

Rivalita od 2025

Brondby vs FC Midtjylland vzájomné výsledky

2 stretnutí
Brondby
0
výhier
Remízy
1
FC Midtjylland
1
výhier
Góly spolu
4 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 13 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Brondby

DLWWLL

FC Midtjylland

DDWWWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 17. 4. 2026