Menu

Bangkok United vs Uthai Thani

Thammasat Stadium, Pathum Thani26. mája 2024 o 13:00
Domáci

Bangkok United

30
Hostia

Uthai Thani

Rozhodca: W. Sassadee

Udalosti zápasu

Bangkok United
Uthai Thani
Výkop
R. Phumichantuk

asistencia: N. Selanon

15′
Weerathep Pomphan39′
45+2′Aung Thu
Polčas
46′
W. KlomjitJ. Beresford
46′
Jiloan HamadS. Purisai
N. Selanon
61′
67′
Aung ThuLee Ki-Joon
Vander Luis71′
R. PhumichantukC. Srinawong
71′
P. NotechaiyaW. Jarunongkran
71′
P. A-nanW. Imura
74′
Vander LuisMahmoud Eid
74′
82′
A. DolohN. Chansawek
82′
C. CharalampousA. Seerawong
W. PomphunT. Muaddarak
85′
89′Apichaok Seerawong
Wanchai Jarunongkran90+6′
Thossawat Limwannasthian90+4′
Penalty confirmed90′
VAR
Willen Mota

Penalty

90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal1
2Shots off Goal3
18Total Shots8
7Blocked Shots4
12Shots insidebox2
6Shots outsidebox6
17Fouls9
3Corner Kicks2
0Offsides1
54%Ball Possession46%
4Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves6
465Total passes387
422Passes accurate343
91%Passes %89%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Bangkok United je 6.96, v porovnaní s 6.82 u Uthai Thani. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Bangkok United je W. Pomphun (7.30), u Uthai Thani je to B. Davis (7.29).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Bangkok United prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 1 asistenciami, na čele s Everton (1G). U Uthai Thani je to 5 gólov a 8 asistencií s lídrom B. Davis (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Bangkok United nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.73, zatiaľ čo Uthai Thani má 4 obrancov s priemerom 6.51. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Bangkok United nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.24, oproti 4 u Uthai Thani s hodnotením 7.11. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Bangkok United nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.30, v porovnaní s 2 u Uthai Thani s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 86% u Bangkok United a 81% u Uthai Thani. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Bangkok United nazbierali v tejto sezóne 14 žltých kariet, v porovnaní s 11 u Uthai Thani. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Bangkok United je 32.1 (najmladší: W. Pomphun (29), najstarší: Everton (35)), zatiaľ čo Uthai Thani má priemer 27.7 (najmladší: A. Doloh (24), najstarší: W. Playnum (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Bangkok United majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 15 u Uthai Thani. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Bangkok United4-3-34-4-2Uthai Thani
GKDEFMIDFWD
1Khammai6Selanon26Thongso.3Everton2Notecha.28Limwana.27Pomphun39A-nan11Phumich.29Mota90Luis18Wongsaj.6Klomjit19Playnum5Brinner3Charala.36Thu62Doloh45Weiders.10Davis11Santos9Hamad

Náhradníci

Tréner: T. Sripan

Náhradníci

Tréner: J. Punpee

Bangkok UnitedSila pozíciíUthai Thani
6.96
Ø Hodnotenie
6.82
6.77Brankár (1 v 1)6.60
0G 0A0G 0A
6.73Obranca (4 v 4)6.51
1G 0A0G 0A
7.24Záložník (3 v 4)7.11
0G 1A5G 8A
7.30Útočník (3 v 2)
0G 0A0G 0A
Bangkok United4-3-3
1BrankárP. Khammai6.8
6ObrancaN. Selanon6.5
26ObrancaS. Thongsong6.7
3ObrancaEverton7.01G
2ObrancaP. Notechaiya
28ZáložníkT. Limwanasathian
27ZáložníkW. Pomphun7.3
39ZáložníkP. A-nan7.21A
11ÚtočníkR. Phumichantuk7.3
29ÚtočníkWillen Mota
90ÚtočníkVander Luis
Uthai Thani4-4-2
18BrankárB. Wongsajaem6.6
6ObrancaW. Klomjit
19ObrancaW. Playnum6.6
5ObrancaBrinner
3ObrancaC. Charalampous6.4
36ZáložníkAung Thu
62ZáložníkA. Doloh7.1
45ZáložníkW. Weidersjoe7.01G
10ZáložníkB. Davis7.34G8A
11ÚtočníkRicardo Santos
9ÚtočníkJiloan Hamad

Prehľad zápasu

Bangkok United zdolal Uthai Thani 3:0. Zápas sa hral v Thai League 1 2023. Góly strelili: R. Phumichantuk 15′, N. Selanon 61′, Willen Mota 90′ (pen.). Bolo udelených 6 žltých kariet. Bangkok United mal 54% držanie lopty, Uthai Thani mal 46%. Bangkok United mal 18 striel (9 na bránu), Uthai Thani mal 8 (1 na bránu). Bangkok United urobil 5 striedaní, Uthai Thani urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Suphan Thongsong 90′).

Rivalita od 2025

Bangkok United vs Uthai Thani vzájomné výsledky

2 stretnutí
Bangkok United
0
výhier
Remízy
1
Uthai Thani
1
výhier
Góly spolu
5 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 12 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Bangkok United

WDLDLL

Uthai Thani

LDLWDD

Stadium

Thammasat Stadium, Thammasat University — 20,000 capacity, opened in 1998. Home of Police United F.C..

Thammasat Stadium

www.thai-fussball.com · CC BY 3.0

Capacity
20,000
Opened
1998
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 13. 4. 2026