Menu

Bg Pathum United vs Buriram United

BG Stadium, Pathum Thani29. decembra 2024 o 13:00
Domáci

BG Pathum United

02
Hostia

Buriram United

Rozhodca: T. Somsingha

Udalosti zápasu

BG Pathum United
Buriram United
Výkop
Christian Gomis38′
Waris Choolthong45′
Polčas
C. VeerachartW. Jamnongwat
46′
53′Sasalak Haiprakhon
54′
S. HaiprakhonJ. Tabinas
M. LorenzenF. Álvarez
67′
71′Chrigor
73′
Chrigor

asistencia: S. Chaided

74′
ChrigorLucas Crispim
77′Lucas Crispim
77′
Lucas Crispim

asistencia: Dion Cools

S. LeeaohT. Dangda
79′
G. NotsudaA. Doloh
85′
RanielC. Pombubpha
85′
87′
BissoliN. Weerawatnodom
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal8
3Shots off Goal6
7Total Shots14
3Blocked Shots0
4Shots insidebox13
3Shots outsidebox1
13Fouls23
3Corner Kicks7
5Offsides0
61%Ball Possession39%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves1
475Total passes293
402Passes accurate201
85%Passes %69%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy BG Pathum United je 6.96, v porovnaní s 7.04 u Buriram United. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč BG Pathum United je K. Kaman (7.38), u Buriram United je to S. Haiprakhon (7.43).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky BG Pathum United prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 10 asistenciami, na čele s Raniel (2G). U Buriram United je to 17 gólov a 14 asistencií s lídrom Bissoli (14G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

BG Pathum United nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.85, zatiaľ čo Buriram United má 3 obrancov s priemerom 6.92. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

BG Pathum United nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.93, oproti 4 u Buriram United s hodnotením 7.14. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

BG Pathum United nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.04, v porovnaní s 3 u Buriram United s priemerom 7.05. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u BG Pathum United a 81% u Buriram United. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu BG Pathum United nazbierali v tejto sezóne 16 žltých kariet, v porovnaní s 21 u Buriram United. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky BG Pathum United je 28.3 (najmladší: W. Choolthong (21), najstarší: C. Songkrasin (32)), zatiaľ čo Buriram United má priemer 30.7 (najmladší: Bissoli (27), najstarší: N. Etheridge (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu BG Pathum United majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 24 u Buriram United. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

BG Pathum United3-5-23-4-3Buriram United
GKDEFMIDFWD
28Anuin3Leeaoh78Gomis81Choolth.24Wonggorn17Notsuda5Kaman4Veerach.90Lorenzen18Songkra.75Raniel13Etherid.92Min-Hye.16Dougall20Djaló11Cools27Sookjit.5Bunmath.2Haiprak.19Chrigor7Bissoli9Chaided

Náhradníci

Tréner: S. Jaturapattarapong

Náhradníci

Tréner: Osmar Loss

BG Pathum UnitedSila pozíciíBuriram United
6.96
Ø Hodnotenie
7.04
6.96Brankár (1 v 1)6.81
0G 0A0G 0A
6.85Obranca (3 v 3)6.92
0G 1A0G 0A
6.93Záložník (5 v 4)7.14
1G 5A1G 10A
7.04Útočník (2 v 3)7.05
3G 4A16G 4A
BG Pathum United3-5-2
28BrankárS. Anuin7.0
3ObrancaS. Leeaoh
78ObrancaC. Gomis
81ObrancaW. Choolthong6.81A
24ZáložníkJ. Wonggorn6.4
17ZáložníkG. Notsuda7.02A
5ZáložníkK. Kaman7.41G3A
4ZáložníkC. Veerachart
90ZáložníkM. Lorenzen
18ÚtočníkC. Songkrasin7.21G3A
75ÚtočníkRaniel6.92G1A
Buriram United3-4-3
13BrankárN. Etheridge6.8
92ObrancaKim Min-Hyeok
16ObrancaK. Dougall6.9
20ObrancaMarcelo Djaló
11ZáložníkDion Cools
27ZáložníkP. Sookjitthammakul6.91A
5ZáložníkT. Bunmathan7.12A
2ZáložníkS. Haiprakhon7.41G7A
19ÚtočníkChrigor
7ÚtočníkBissoli7.314G3A
9ÚtočníkS. Chaided6.82G1A

Prehľad zápasu

Buriram United zdolal BG Pathum United 2:0. Zápas sa hral v Thai League 1 2024. Góly strelili: Chrigor 73′, Lucas Crispim 77′. Bolo udelených 5 žltých kariet. BG Pathum United mal 61% držanie lopty, Buriram United mal 39%. BG Pathum United mal 7 striel (1 na bránu), Buriram United mal 14 (8 na bránu). BG Pathum United urobil 5 striedaní, Buriram United urobil 3.

Rivalita od 2025

BG Pathum United vs Buriram United vzájomné výsledky

4 stretnutí
BG Pathum United
1
výhier
Remízy
2
Buriram United
1
výhier
Góly spolu
13 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
3/4 · 75%
Nad 2,5
3/4 · 75%

Aktuálna forma

BG Pathum United

DWDWWD

Buriram United

WLLWLW

Stadium

BG Stadium, Pathum Thani — 13,000 capacity, opened in 2010. Home of BG Pathum United F.C..

BG Stadium

www.thai-fussball.com · CC BY 3.0

Capacity
13,000
Opened
2010
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 13. 4. 2026