Menu

Sukhothai Fc vs Nakhon Ratchasima Fc

Thung Talay Luang Stadium, Sukhothai5. októbra 2024 o 13:00

Udalosti zápasu

Sukhothai FC
Nakhon Ratchasima FC
Výkop
7′Nick Ansell
Polčas
46′
A. SanjairagW. Nueangprakaew
A. Denman
50′
60′
P. KhamphaengS. Romphopak
60′
T. PlodkeawS. Kunmee
John Baggio69′
74′
Lee Jong-CheonPeerapat Phonsawang
Lursan Thiamrat75′
A. SeebunmeeP. Phatthaphon
84′
89′
N. JaroenbutPinnawat Phonsawang
S. ChatthongA. Beraheng
90+5′
J. BaggioC. Thisud
90+5′
Mateus LimaJ. Polmart
90+7′
S. LogarwitJ. Wachpirom
90+7′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

10Shots on Goal0
1Shots off Goal4
16Total Shots8
5Blocked Shots4
10Shots insidebox4
6Shots outsidebox4
17Fouls8
6Corner Kicks5
0Offsides1
52%Ball Possession48%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves10
404Total passes366
339Passes accurate287
84%Passes %78%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Sukhothai FC je 6.67, v porovnaní s 6.83 u Nakhon Ratchasima FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Sukhothai FC je K. Saensuk (7.07), u Nakhon Ratchasima FC je to T. Noorach (7.10).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Sukhothai FC prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 2 asistenciami, na čele s J. Baggio (3G). U Nakhon Ratchasima FC je to 0 gólov a 0 asistencií s lídrom —. Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Sukhothai FC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.66, zatiaľ čo Nakhon Ratchasima FC má 4 obrancov s priemerom —. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Sukhothai FC nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.60, oproti 4 u Nakhon Ratchasima FC s hodnotením 6.70. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Sukhothai FC nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Nakhon Ratchasima FC s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Sukhothai FC a 73% u Nakhon Ratchasima FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Sukhothai FC nazbierali v tejto sezóne 16 žltých kariet, v porovnaní s 4 u Nakhon Ratchasima FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Sukhothai FC je 32.0 (najmladší: S. Promsupa (28), najstarší: S. Kanlayanabandit (34)), zatiaľ čo Nakhon Ratchasima FC má priemer 30.0 (najmladší: A. Mungdee (23), najstarší: N. Jaroenbut (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Sukhothai FC majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 18 u Nakhon Ratchasima FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Sukhothai FC4-2-3-14-4-2Nakhon Ratchasima FC
GKDEFMIDFWD
99Saensuk2Logarwit15Promsupa22Kanlaya.4Seebunm.17Muaddar.7Thaemrat21Denman10Baggio35Chattho.9Lima36Noorach16Sanjair.29Ansell37Sayriya92Paibulk.22Mungdee6Jong-Ch.21Jaroenb.33Plodkeaw10Fernand.17Khampha.

Náhradníci

Tréner: A. Chalitaporn

Náhradníci

Tréner: T. Po-On

Sukhothai FCSila pozíciíNakhon Ratchasima FC
6.67
Ø Hodnotenie
6.83
7.07Brankár (1 v 1)7.10
0G 0A0G 0A
6.66Obranca (4 v 4)
0G 0A0G 0A
6.60Záložník (5 v 4)6.70
4G 2A0G 0A
Sukhothai FC4-2-3-1
99BrankárK. Saensuk7.1
2ObrancaS. Logarwit6.4
15ObrancaS. Promsupa6.8
22ObrancaS. Kanlayanabandit6.8
4ObrancaA. Seebunmee
17ZáložníkT. Muaddarak6.7
7ZáložníkL. Thaemrat6.5
21ZáložníkA. Denman6.5
10ZáložníkJ. Baggio6.83G1A
35ZáložníkS. Chatthong6.61G1A
9ÚtočníkMateus Lima
Nakhon Ratchasima FC4-4-2
36BrankárT. Noorach7.1
16ObrancaA. Sanjairag
29ObrancaN. Ansell
37ObrancaN. Sayriya
92ObrancaT. Paibulkijcharoen
22ZáložníkA. Mungdee6.7
6ZáložníkLee Jong-Cheon
21ZáložníkN. Jaroenbut6.7
33ZáložníkT. Plodkeaw
10ÚtočníkDeyvison Fernandes
17ÚtočníkP. Khamphaeng

Prehľad zápasu

Sukhothai FC zdolal Nakhon Ratchasima FC 1:0. Zápas sa hral v Thai League 1 2024. Góly strelili: A. Denman 50′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Sukhothai FC mal 52% držanie lopty, Nakhon Ratchasima FC mal 48%. Sukhothai FC mal 16 striel (10 na bránu), Nakhon Ratchasima FC mal 8 (0 na bránu). Sukhothai FC urobil 5 striedaní, Nakhon Ratchasima FC urobil 5.

Rivalita od 2016

Sukhothai FC vs Nakhon Ratchasima FC vzájomné výsledky

15 stretnutí
Sukhothai FC
5
výhier
Remízy
6
Nakhon Ratchasima FC
4
výhier
Góly spolu
41 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
10/15 · 67%
Nad 2,5
7/15 · 47%

Aktuálna forma

Sukhothai FC

LLDLLL

Nakhon Ratchasima FC

WLLWDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026