Menu

Buriram United vs Muangthong United

Chang Arena, Buriram22. decembra 2024 o 13:00
Domáci

Buriram United

10
Hostia

Muangthong United

Rozhodca: W. Sassadee

Udalosti zápasu

Buriram United
Muangthong United
Výkop
Theerathon Bunmathan15′
Polčas
50′Theerapat Laohabut
55′Theerapat Laohabut
55′Theerapat Laohabut
56′Sorawit Panthong
61′
F. Brown ForbesW. Chaikulthewin
Bissoli

asistencia: T. Bunmathan

68′
Marcelo DjalóJ. Tabinas
71′
71′
E. RobackP. Thodsanit
Dion CoolsN. Weerawatnodom
85′
87′
S. PanthongT. Yoyoei
Neil Etheridge90+8′
Sasalak Haiprakhon90+1′
BissoliR. Maikami
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal0
6Shots off Goal2
15Total Shots4
2Blocked Shots2
10Shots insidebox1
5Shots outsidebox3
17Fouls19
6Corner Kicks2
1Offsides1
58%Ball Possession42%
3Yellow Cards4
0Red Cards1
0Goalkeeper Saves6
445Total passes328
365Passes accurate238
82%Passes %73%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Buriram United je 7.04, v porovnaní s 6.68 u Muangthong United. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Buriram United je S. Haiprakhon (7.43), u Muangthong United je to K. Khamyok (7.09).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Buriram United prispeli v tejto sezóne 17 gólmi a 14 asistenciami, na čele s Bissoli (14G). U Muangthong United je to 4 gólov a 6 asistencií s lídrom K. Khamyok (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Buriram United nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.92, zatiaľ čo Muangthong United má 5 obrancov s priemerom 6.54. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Buriram United nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.14, oproti 3 u Muangthong United s hodnotením 6.78. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Buriram United nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.05, v porovnaní s 2 u Muangthong United s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Buriram United a 77% u Muangthong United. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Buriram United nazbierali v tejto sezóne 21 žltých kariet, v porovnaní s 24 u Muangthong United. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Buriram United je 30.7 (najmladší: Bissoli (27), najstarší: N. Etheridge (35)), zatiaľ čo Muangthong United má priemer 26.4 (najmladší: K. Khamyok (21), najstarší: T. Do (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Buriram United majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 23 u Muangthong United. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Buriram United3-4-1-25-3-2Muangthong United
GKDEFMIDFWD
13Etherid.92Min-Hye.16Dougall20Djaló11Cools27Sookjit.5Bunmath.2Haiprak.19Chrigor7Bissoli9Chaided1Phootha.19Do17Laohabut20Strauß3Saengdao22Cissokho14Panthong34Khamyok11Roback9Forbes10Arjvirai

Náhradníci

Tréner: Osmar Loss

Náhradníci

Tréner: G. Lettieri

Buriram UnitedSila pozíciíMuangthong United
7.04
Ø Hodnotenie
6.68
6.81Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.92Obranca (3 v 5)6.54
0G 0A0G 2A
7.14Záložník (4 v 3)6.78
1G 10A4G 4A
7.05Útočník (3 v 2)
16G 4A0G 0A
Buriram United3-4-1-2
13BrankárN. Etheridge6.8
92ObrancaKim Min-Hyeok
16ObrancaK. Dougall6.9
20ObrancaMarcelo Djaló
11ZáložníkDion Cools
27ZáložníkP. Sookjitthammakul6.91A
5ZáložníkT. Bunmathan7.12A
2ZáložníkS. Haiprakhon7.41G7A
19ÚtočníkChrigor
7ÚtočníkBissoli7.314G3A
9ÚtočníkS. Chaided6.82G1A
Muangthong United5-3-2
1BrankárK. Phoothawchuek
19ObrancaT. Do6.5
17ObrancaT. Laohabut
20ObrancaJ. Strauß6.62A
3ObrancaC. Saengdao
22ObrancaA. Cissokho
14ZáložníkS. Panthong6.81G1A
34ZáložníkK. Khamyok7.12G3A
11ZáložníkE. Roback6.51G
9ÚtočníkF. Brown Forbes
10ÚtočníkP. Arjvirai

Prehľad zápasu

Buriram United zdolal Muangthong United 1:0. Zápas sa hral v Thai League 1 2024. Góly strelili: Bissoli 68′. Bolo udelených 7 žltých kariet, 1 červených kariet. Buriram United mal 58% držanie lopty, Muangthong United mal 42%. Buriram United mal 15 striel (7 na bránu), Muangthong United mal 4 (0 na bránu). Buriram United urobil 3 striedaní, Muangthong United urobil 3.

Rivalita od 2025

Buriram United vs Muangthong United vzájomné výsledky

2 stretnutí
Buriram United
2
výhier
Remízy
0
Muangthong United
0
výhier
Góly spolu
8 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 05 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Buriram United

WLLWLW

Muangthong United

DDWWLW

Stadium

Chang Arena, Buri Ram — 32,600 capacity, opened in 2011. Home of Buriram United F.C..

Chang Arena

::::=UT=:::: · CC BY-SA 3.0

Capacity
32,600
Opened
2011
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 13. 4. 2026