Menu

Ratchaburi vs Chiangrai United

Dragon Solar Park, Ratchaburi20. októbra 2024 o 13:00
Domáci

Ratchaburi

10
Rozhodca: P. Bunkamnoed

Udalosti zápasu

Ratchaburi
Chiangrai United
Výkop
C. Poomkaew
13′
Polčas
52′Piyaphon Phanichakul
C. PoomkaewP. Sangkasopha
57′
TanaM. Mara
69′
73′
S. KannooM. Promsawat
73′
P. PhanitchakunWin Naing Tun
73′
S. SingmuiT. Pimoytha
VAR
78′Penalty cancelled
82′
Carlos IuryT. Jaihan
82′
S. SuvannaseatC. Prachuabmon
A. SoradaJ. Thongsaengphrao
87′
J. CurranS. Peenagatapho
87′
T. TanakaKim Ji-Min
87′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal5
6Shots off Goal3
11Total Shots9
2Blocked Shots1
5Shots insidebox5
6Shots outsidebox4
15Fouls16
2Corner Kicks7
0Offsides2
66%Ball Possession34%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves3
453Total passes213
379Passes accurate151
84%Passes %71%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Ratchaburi je 6.75, v porovnaní s 6.52 u Chiangrai United. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Ratchaburi je K. Phatomakkakul (7.15), u Chiangrai United je to Carlos Iury (6.98).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Ratchaburi prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 4 asistenciami, na čele s J. Curran (1G). U Chiangrai United je to 2 gólov a 6 asistencií s lídrom Carlos Iury (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Ratchaburi nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.65, zatiaľ čo Chiangrai United má 3 obrancov s priemerom 6.03. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Ratchaburi nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.82, oproti 4 u Chiangrai United s hodnotením 6.58. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Ratchaburi nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.53, v porovnaní s 3 u Chiangrai United s priemerom 6.82. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 84% u Ratchaburi a 72% u Chiangrai United. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Ratchaburi nazbierali v tejto sezóne 14 žltých kariet, v porovnaní s 16 u Chiangrai United. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Ratchaburi je 30.8 (najmladší: C. Poomkaew (27), najstarší: Tana (35)), zatiaľ čo Chiangrai United má priemer 29.5 (najmladší: S. Suvannaseat (23), najstarší: P. Phanitchakun (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Ratchaburi majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 13 u Chiangrai United. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Ratchaburi4-3-33-4-2-1Chiangrai United
GKDEFMIDFWD
99Phatoma.27Curran15Promrak2Mutombo5Sorada6Tana37Srisuwan16Chakkup.7Tanaka25Dépres88Poomkaew1Worawong2Phrmanee3Srisai6Oliveira99Kannoo29Meethoum4Phanitc.30Singmui7Suvanna.11Iury18Tianyu

Náhradníci

Tréner: S. Maiwilai

Náhradníci

Tréner: Xavi Moro

RatchaburiSila pozíciíChiangrai United
6.75
Ø Hodnotenie
6.52
7.15Brankár (1 v 1)6.73
0G 0A0G 0A
6.65Obranca (4 v 3)6.03
2G 4A0G 0A
6.82Záložník (3 v 4)6.58
0G 0A0G 0A
6.53Útočník (3 v 3)6.82
0G 0A2G 6A
Ratchaburi4-3-3
99BrankárK. Phatomakkakul7.2
27ObrancaJ. Curran7.11G4A
15ObrancaA. Promrak6.71G
2ObrancaG. Mutombo6.7
5ObrancaA. Sorada6.1
6ZáložníkTana6.9
37ZáložníkK. Srisuwan7.0
16ZáložníkS. Chakkuprasart6.6
7ÚtočníkT. Tanaka
25ÚtočníkC. Dépres
88ÚtočníkC. Poomkaew6.5
Chiangrai United3-4-2-1
1BrankárA. Worawong6.7
2ObrancaB. Phrmanee5.8
3ObrancaT. Srisai6.3
6ObrancaVictor Oliveira
99ZáložníkS. Kannoo6.6
29ZáložníkA. Meethoum6.7
4ZáložníkP. Phanitchakun6.5
30ZáložníkS. Singmui
7ÚtočníkS. Suvannaseat6.71A
11ÚtočníkCarlos Iury7.02G5A
18ÚtočníkGuo Tianyu

Prehľad zápasu

Ratchaburi zdolal Chiangrai United 1:0. Zápas sa hral v Thai League 1 2024. Góly strelili: C. Poomkaew 13′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Ratchaburi mal 66% držanie lopty, Chiangrai United mal 34%. Ratchaburi mal 11 striel (3 na bránu), Chiangrai United mal 9 (5 na bránu). Ratchaburi urobil 5 striedaní, Chiangrai United urobil 5. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Carlos Iury Bezerra da Silva 78′).

Rivalita od 2013

Ratchaburi vs Chiangrai United vzájomné výsledky

26 stretnutí
Ratchaburi
2
výhier
Remízy
10
Chiangrai United
14
výhier
Góly spolu
56 · 2.2/zápas
Obaja skórovali
9/26 · 35%
Nad 2,5
9/26 · 35%

Aktuálna forma

Ratchaburi

WLWWWD

Chiangrai United

DWWDLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026