Menu

Ratchaburi vs Sukhothai Fc

Ratchaburi Stadium, Ratchaburi2. novembra 2024 o 12:00
Domáci

Ratchaburi

22
Hostia

Sukhothai FC

Rozhodca: T. Somsingha

Udalosti zápasu

Ratchaburi
Sukhothai FC
Výkop
C. Dépres
29′
T. Tanaka

asistencia: K. Srisuwan

37′
Polčas
C. PoomkaewP. Sangkasopha
46′
46′
A. SeebunmeeP. Phatthaphon
46′
S. ChatthongA. Beraheng
65′
C. ThisudH. Matsui
A. SoradaJ. Thongsaengphrao
66′
TanaM. Mara
67′
K. SrisuwanJ. Kaewprom
75′
77′
A. DenmanJ. Polmart
A. PromrakW. Namvech
82′
87′
S. LogarwitJ. Wachpirom
87′
Matheus Fornazari

asistencia: T. Muaddarak

90+3′
A. Beraheng

asistencia: J. Baggio

Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal3
8Shots off Goal6
16Total Shots11
4Blocked Shots2
13Shots insidebox5
3Shots outsidebox6
12Fouls9
5Corner Kicks3
0Offsides1
59%Ball Possession41%
0Yellow Cards0
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves2
534Total passes376
462Passes accurate315
87%Passes %84%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Ratchaburi je 6.67, v porovnaní s 6.69 u Sukhothai FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Ratchaburi je K. Phatomakkakul (7.15), u Sukhothai FC je to K. Saensuk (7.07).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Ratchaburi prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 0 asistenciami, na čele s A. Promrak (1G). U Sukhothai FC je to 4 gólov a 2 asistencií s lídrom J. Baggio (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Ratchaburi nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.47, zatiaľ čo Sukhothai FC má 4 obrancov s priemerom 6.66. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Ratchaburi nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.75, oproti 5 u Sukhothai FC s hodnotením 6.62. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Ratchaburi nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Sukhothai FC s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 84% u Ratchaburi a 80% u Sukhothai FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Ratchaburi nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 14 u Sukhothai FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Ratchaburi je 30.9 (najmladší: C. Poomkaew (27), najstarší: Tana (35)), zatiaľ čo Sukhothai FC má priemer 31.8 (najmladší: S. Promsupa (28), najstarší: S. Kanlayanabandit (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Ratchaburi majú priemerne 15 ligových štartov, oproti 24 u Sukhothai FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Ratchaburi4-2-3-14-2-3-1Sukhothai FC
GKDEFMIDFWD
99Phatoma.19Peenaga.15Promrak2Mutombo5Sorada37Srisuwan16Chakkup.7Tanaka6Tana88Poomkaew25Dépres99Saensuk2Logarwit15Promsupa22Kanlaya.4Seebunm.17Muaddar.23Thisud21Denman10Baggio35Chattho.11Fornaza.

Náhradníci

Tréner: S. Kongthep

Náhradníci

Tréner: A. Chalitaporn

RatchaburiSila pozíciíSukhothai FC
6.67
Ø Hodnotenie
6.69
7.15Brankár (1 v 1)7.07
0G 0A0G 0A
6.47Obranca (4 v 4)6.66
1G 0A0G 0A
6.75Záložník (5 v 5)6.62
0G 0A4G 2A
Ratchaburi4-2-3-1
99BrankárK. Phatomakkakul7.2
19ObrancaS. Peenagatapho6.4
15ObrancaA. Promrak6.71G
2ObrancaG. Mutombo6.7
5ObrancaA. Sorada6.1
37ZáložníkK. Srisuwan7.0
16ZáložníkS. Chakkuprasart6.6
7ZáložníkT. Tanaka
6ZáložníkTana6.9
88ZáložníkC. Poomkaew6.5
25ÚtočníkC. Dépres
Sukhothai FC4-2-3-1
99BrankárK. Saensuk7.1
2ObrancaS. Logarwit6.4
15ObrancaS. Promsupa6.8
22ObrancaS. Kanlayanabandit6.8
4ObrancaA. Seebunmee
17ZáložníkT. Muaddarak6.7
23ZáložníkC. Thisud
21ZáložníkA. Denman6.5
10ZáložníkJ. Baggio6.83G1A
35ZáložníkS. Chatthong6.61G1A
11ÚtočníkMatheus Fornazari

Prehľad zápasu

Ratchaburi a Sukhothai FC remizovali 2:2. Zápas sa hral v Thai League 1 2024. Góly strelili: C. Dépres 29′, T. Tanaka 37′, Matheus Fornazari 87′, A. Beraheng 90′. Ratchaburi mal 59% držanie lopty, Sukhothai FC mal 41%. Ratchaburi mal 16 striel (4 na bránu), Sukhothai FC mal 11 (3 na bránu). Ratchaburi urobil 5 striedaní, Sukhothai FC urobil 5.

Rivalita od 2025

Ratchaburi vs Sukhothai FC vzájomné výsledky

2 stretnutí
Ratchaburi
2
výhier
Remízy
0
Sukhothai FC
0
výhier
Góly spolu
4 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 12 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Ratchaburi

WLWWWD

Sukhothai FC

LLDLLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 13. 4. 2026