Menu

Chiangrai United vs Sukhothai Fc

Singha Chiangrai Stadium, Chiang Rai30. novembra 2024 o 13:00
Rozhodca: W. Jumpaoon

Udalosti zápasu

Chiangrai United
Sukhothai FC
Výkop
16′Sarawut Kanlayanabandit
Polčas
G. VerzuraA. Meethoum
46′
46′
H. MatsuiJ. Baggio
53′
C. ThisudL. Thaemrat
P. SoimalaiO. Singthong
56′
T. JaihanCarlos Iury
57′
59′Lursan Thiamrat
Jung-moon Lee60′
S. SuvannaseatC. Prachuabmon
77′
S. KannooT. Pimoytha
77′
79′
S. ChatthongA. Beraheng
Thanawat Pimoytha90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal0
5Shots off Goal7
11Total Shots8
5Blocked Shots1
4Shots insidebox4
7Shots outsidebox4
12Fouls11
4Corner Kicks2
1Offsides1
49%Ball Possession51%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves1
396Total passes413
340Passes accurate358
86%Passes %87%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Chiangrai United je 6.59, v porovnaní s 6.68 u Sukhothai FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Chiangrai United je A. Worawong (6.73), u Sukhothai FC je to K. Saensuk (7.07).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Chiangrai United prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 1 asistenciami, na čele s T. Jaihan (1G). U Sukhothai FC je to 1 gólov a 1 asistencií s lídrom S. Chatthong (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Chiangrai United nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.30, zatiaľ čo Sukhothai FC má 4 obrancov s priemerom 6.66. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Chiangrai United nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.60, oproti 5 u Sukhothai FC s hodnotením 6.56. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Chiangrai United nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.67, v porovnaní s 1 u Sukhothai FC s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u Chiangrai United a 81% u Sukhothai FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Chiangrai United nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 12 u Sukhothai FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Chiangrai United je 28.8 (najmladší: T. Jaihan (23), najstarší: T. Srisai (36)), zatiaľ čo Sukhothai FC má priemer 31.4 (najmladší: S. Promsupa (28), najstarší: S. Kanlayanabandit (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Chiangrai United majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 24 u Sukhothai FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Chiangrai United3-4-34-2-3-1Sukhothai FC
GKDEFMIDFWD
1Worawong3Srisai5Jung-Mo.30Singmui88Stewart8Ralph17Verzura99Kannoo20Jaihan13Soimalai7Suvanna.99Saensuk2Logarwit15Promsupa22Kanlaya.6Wachpir.17Muaddar.5Matsui21Denman23Thisud35Chattho.11Fornaza.

Náhradníci

Tréner: P. Phanitchakun

Náhradníci

Tréner: A. Chalitaporn

Chiangrai UnitedSila pozíciíSukhothai FC
6.59
Ø Hodnotenie
6.68
6.73Brankár (1 v 1)7.07
0G 0A0G 0A
6.30Obranca (3 v 4)6.66
0G 0A0G 0A
6.60Záložník (4 v 5)6.56
0G 0A1G 1A
6.67Útočník (3 v 1)
1G 1A0G 0A
Chiangrai United3-4-3
1BrankárA. Worawong6.7
3ObrancaT. Srisai6.3
5ObrancaLee Jung-Moon
30ObrancaS. Singmui
88ZáložníkH. Stewart
8ZáložníkRalph
17ZáložníkG. Verzura6.6
99ZáložníkS. Kannoo6.6
20ÚtočníkT. Jaihan6.71G
13ÚtočníkP. Soimalai
7ÚtočníkS. Suvannaseat6.71A
Sukhothai FC4-2-3-1
99BrankárK. Saensuk7.1
2ObrancaS. Logarwit6.4
15ObrancaS. Promsupa6.8
22ObrancaS. Kanlayanabandit6.8
6ObrancaJ. Wachpirom
17ZáložníkT. Muaddarak6.7
5ZáložníkH. Matsui
21ZáložníkA. Denman6.5
23ZáložníkC. Thisud
35ZáložníkS. Chatthong6.61G1A
11ÚtočníkMatheus Fornazari

Prehľad zápasu

Chiangrai United a Sukhothai FC remizovali 0:0. Zápas sa hral v Thai League 1 2024. Bolo udelených 4 žltých kariet. Chiangrai United mal 49% držanie lopty, Sukhothai FC mal 51%. Chiangrai United mal 11 striel (1 na bránu), Sukhothai FC mal 8 (0 na bránu). Chiangrai United urobil 5 striedaní, Sukhothai FC urobil 3.

Rivalita od 2016

Chiangrai United vs Sukhothai FC vzájomné výsledky

19 stretnutí
Chiangrai United
8
výhier
Remízy
7
Sukhothai FC
4
výhier
Góly spolu
54 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
10/19 · 53%
Nad 2,5
9/19 · 47%

Aktuálna forma

Chiangrai United

DWWDLL

Sukhothai FC

LLDLLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026