Menu

Ratchaburi vs Uthai Thani

Dragon Solar Park, Ratchaburi17. augusta 2024 o 13:30
Domáci

Ratchaburi

11
Rozhodca: A. Khonwai

Udalosti zápasu

Ratchaburi
Uthai Thani
Výkop
5′
J. Agudelo

asistencia: Lucas Dias

J. Curran

asistencia: M. Mara

40′
Polčas
65′
Aung ThuC. Laptrakul
65′
Lucas DiasRicardo Santos
A. SoradaT. Tanaka
67′
S. ChakkuprasartK. Chiamudom
67′
C. DépresKim Ji-Min
74′
77′
W. PlaynumJ. Baas
J. CurranS. Peenagatapho
86′
J. KaewpromT. Suengchitthawon
87′
90+4′
W. WeidersjoeT. Rattanapoom
90+5′
J. AgudeloT. Antonis
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal4
9Shots off Goal2
16Total Shots7
2Blocked Shots1
11Shots insidebox3
5Shots outsidebox4
12Fouls10
10Corner Kicks3
0Offsides3
62%Ball Possession38%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves4
446Total passes290
389Passes accurate245
87%Passes %84%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Ratchaburi je 6.80, v porovnaní s 6.87 u Uthai Thani. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Ratchaburi je K. Phatomakkakul (7.15), u Uthai Thani je to B. Davis (7.29).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Ratchaburi prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 5 asistenciami, na čele s A. Promrak (1G). U Uthai Thani je to 5 gólov a 8 asistencií s lídrom B. Davis (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Ratchaburi nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.89, zatiaľ čo Uthai Thani má 4 obrancov s priemerom 6.86. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Ratchaburi nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.70, oproti 3 u Uthai Thani s hodnotením 6.96. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Ratchaburi nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.67, v porovnaní s 3 u Uthai Thani s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Ratchaburi a 79% u Uthai Thani. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Ratchaburi nazbierali v tejto sezóne 16 žltých kariet, v porovnaní s 9 u Uthai Thani. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Ratchaburi je 30.8 (najmladší: J. Khemdee (23), najstarší: J. Kaewprom (37)), zatiaľ čo Uthai Thani má priemer 27.8 (najmladší: J. Beresford (23), najstarší: W. Playnum (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Ratchaburi majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 19 u Uthai Thani. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Ratchaburi3-4-1-24-3-3Uthai Thani
GKDEFMIDFWD
99Phatoma.15Promrak4Khemdee21Thongsa.27Curran37Srisuwan16Chakkup.5Sorada10Kaewprom25Dépres11Mara18Wongsaj.27Beresfo.3Grommen5César30Sawatla.10Davis19Playnum8Weiders.9Dias32Agudelo36Thu

Náhradníci

Tréner: S. Kongthep

Náhradníci

Tréner: J. Punpee

RatchaburiSila pozíciíUthai Thani
6.80
Ø Hodnotenie
6.87
7.15Brankár (1 v 1)6.60
0G 0A0G 0A
6.89Obranca (3 v 4)6.86
2G 0A0G 0A
6.70Záložník (4 v 3)6.96
1G 4A5G 8A
6.67Útočník (3 v 3)
1G 1A0G 0A
Ratchaburi3-4-1-2
99BrankárK. Phatomakkakul7.2
15ObrancaA. Promrak6.71G
4ObrancaJ. Khemdee7.11G
21ObrancaJ. Thongsaengphrao
27ZáložníkJ. Curran7.11G4A
37ZáložníkK. Srisuwan7.0
16ZáložníkS. Chakkuprasart6.6
5ZáložníkA. Sorada6.1
10ÚtočníkJ. Kaewprom6.71G1A
25ÚtočníkC. Dépres
11ÚtočníkM. Mara
Uthai Thani4-3-3
18BrankárB. Wongsajaem6.6
27ObrancaJ. Beresford6.9
3ObrancaJ. Grommen
5ObrancaJúlio César
30ObrancaW. Sawatlakhorn
10ZáložníkB. Davis7.34G8A
19ZáložníkW. Playnum6.6
8ZáložníkW. Weidersjoe7.01G
9ÚtočníkLucas Dias
32ÚtočníkJ. Agudelo
36ÚtočníkAung Thu

Prehľad zápasu

Ratchaburi a Uthai Thani remizovali 1:1. Zápas sa hral v Thai League 1 2024. Góly strelili: J. Agudelo 5′, J. Curran 40′. Ratchaburi mal 62% držanie lopty, Uthai Thani mal 38%. Ratchaburi mal 16 striel (5 na bránu), Uthai Thani mal 7 (4 na bránu). Ratchaburi urobil 5 striedaní, Uthai Thani urobil 5.

Rivalita od 2023

Ratchaburi vs Uthai Thani vzájomné výsledky

5 stretnutí
Ratchaburi
4
výhier
Remízy
0
Uthai Thani
1
výhier
Góly spolu
14 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
3/5 · 60%
Nad 2,5
3/5 · 60%

Aktuálna forma

Ratchaburi

WLWWWD

Uthai Thani

LDLWDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026