Menu

Bg Pathum United vs Ratchaburi

BG Stadium, Pathum Thani15. januára 2025 o 13:00
Domáci

BG Pathum United

12
Hostia

Ratchaburi

Rozhodca: C. Inboonsong

Udalosti zápasu

BG Pathum United
Ratchaburi
Výkop
Polčas
F. ÁlvarezIlhan Fandi
46′
46′
Kim Ji-MinT. Tanaka
48′Gabriel Mutombo
P. GustavssonRaniel
53′
58′
K. ChiamudomS. Peenagatapho
63′
Tana
M. BalliniIkhsan Fandi
66′
W. ChoolthongS. Channgom
66′
67′
J. Kaewprom

asistencia: T. Tanaka

Raniel

asistencia: C. Songkrasin

69′
W. JamnongwatS. Nonthasira
76′
80′
N. RakotoharimalalaC. Dépres
80′
T. SuengchitthawonS. Chakkuprasart
82′Kritsanon Srisuwan
90′
TanaW. Namvech
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal4
10Shots off Goal5
24Total Shots13
6Blocked Shots4
14Shots insidebox8
10Shots outsidebox5
11Fouls8
5Corner Kicks5
2Offsides0
53%Ball Possession47%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves7
439Total passes390
383Passes accurate306
87%Passes %78%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy BG Pathum United je 6.98, v porovnaní s 6.92 u Ratchaburi. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč BG Pathum United je P. Gustavsson (7.27), u Ratchaburi je to K. Phatomakkakul (7.15).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky BG Pathum United prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 7 asistenciami, na čele s P. Gustavsson (2G). U Ratchaburi je to 10 gólov a 6 asistencií s lídrom N. Rakotoharimalala (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

BG Pathum United nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením —, zatiaľ čo Ratchaburi má 4 obrancov s priemerom 6.86. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

BG Pathum United nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.87, oproti 5 u Ratchaburi s hodnotením 6.94. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

BG Pathum United nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.22, v porovnaní s 1 u Ratchaburi s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u BG Pathum United a 86% u Ratchaburi. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu BG Pathum United nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 19 u Ratchaburi. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky BG Pathum United je 27.9 (najmladší: W. Choolthong (21), najstarší: S. Yooyen (33)), zatiaľ čo Ratchaburi má priemer 30.6 (najmladší: J. Khemdee (23), najstarší: J. Kaewprom (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu BG Pathum United majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 19 u Ratchaburi. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

BG Pathum United3-5-24-2-3-1Ratchaburi
GKDEFMIDFWD
28Anuin20Myung-H.78Gomis13Ballini81Choolth.6Yooyen14Álvarez17Notsuda29Jamnong.11Gustavs.18Songkra.99Phatoma.27Curran4Khemdee2Mutombo29Chiamud.8Suengch.37Srisuwan6Tana10Kaewprom89Rakotoh.9Ji-Min

Náhradníci

Tréner: S. Jaturapattarapong

Náhradníci

Tréner: W. Srimaka

BG Pathum UnitedSila pozíciíRatchaburi
6.98
Ø Hodnotenie
6.92
6.96Brankár (1 v 1)7.15
0G 0A0G 0A
Obranca (3 v 4)6.86
0G 0A2G 4A
6.87Záložník (5 v 5)6.94
0G 4A8G 2A
7.22Útočník (2 v 1)
3G 3A0G 0A
BG Pathum United3-5-2
28BrankárS. Anuin7.0
20ObrancaHwang Myung-Hyeon
78ObrancaC. Gomis
13ObrancaM. Ballini
81ZáložníkW. Choolthong6.81A
6ZáložníkS. Yooyen6.81A
14ZáložníkF. Álvarez
17ZáložníkG. Notsuda7.02A
29ZáložníkW. Jamnongwat6.7
11ÚtočníkP. Gustavsson7.32G
18ÚtočníkC. Songkrasin7.21G3A
Ratchaburi4-2-3-1
99BrankárK. Phatomakkakul7.2
27ObrancaJ. Curran7.11G4A
4ObrancaJ. Khemdee7.11G
2ObrancaG. Mutombo6.7
29ObrancaK. Chiamudom6.5
8ZáložníkT. Suengchitthawon7.11G
37ZáložníkK. Srisuwan7.0
6ZáložníkTana6.9
10ZáložníkJ. Kaewprom6.71G1A
89ZáložníkN. Rakotoharimalala7.06G1A
9ÚtočníkKim Ji-Min

Prehľad zápasu

Ratchaburi zdolal BG Pathum United 2:1. Zápas sa hral v Thai League 1 2024. Góly strelili: Tana 63′, J. Kaewprom 67′, Raniel 69′. Bolo udelených 2 žltých kariet. BG Pathum United mal 53% držanie lopty, Ratchaburi mal 47%. BG Pathum United mal 24 striel (8 na bránu), Ratchaburi mal 13 (4 na bránu). BG Pathum United urobil 5 striedaní, Ratchaburi urobil 5.

Rivalita od 2025

BG Pathum United vs Ratchaburi vzájomné výsledky

2 stretnutí
BG Pathum United
0
výhier
Remízy
2
Ratchaburi
0
výhier
Góly spolu
4 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 22 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

BG Pathum United

DWDWWD

Ratchaburi

WLWWWD

Stadium

BG Stadium, Pathum Thani — 13,000 capacity, opened in 2010. Home of BG Pathum United F.C..

BG Stadium

www.thai-fussball.com · CC BY 3.0

Capacity
13,000
Opened
2010
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 13. 4. 2026