Menu

Sukhothai Fc vs Muangthong United

Thung Talay Luang Stadium, Sukhothai2. februára 2025 o 13:00
Rozhodca: W. Sassadee

Udalosti zápasu

Sukhothai FC
Muangthong United
Výkop
J. Baggio
3′
38′
T. Do

asistencia: P. Arjvirai

45+3′
M. Lorenzen

asistencia: K. Wattayawong

Polčas
A. SeebunmeeP. Phatthaphon
57′
65′Emil Roback
70′
K. WattayawongK. Khamyok
70′
E. RobackK. Tasa
72′Sorawit Panthong
S. ChatthongJ. Wachpirom
72′
A. DenmanA. Beraheng
73′
L. ThaemratC. Thisud
73′
75′
K. Khamyok
79′
P. ArjviraiP. Thodsanit
T. MuaddarakN. Kamnet
87′
87′
M. LorenzenHong Jeong-Un
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal6
7Shots off Goal5
14Total Shots13
0Blocked Shots2
6Shots insidebox7
8Shots outsidebox6
15Fouls20
6Corner Kicks3
0Offsides2
47%Ball Possession53%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves5
340Total passes389
270Passes accurate307
79%Passes %79%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Sukhothai FC je 6.67, v porovnaní s 6.55 u Muangthong United. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Sukhothai FC je K. Saensuk (7.07), u Muangthong United je to S. Panthong (6.75).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Sukhothai FC prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 2 asistenciami, na čele s J. Baggio (3G). U Muangthong United je to 4 gólov a 3 asistencií s lídrom M. Lorenzen (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Sukhothai FC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.63, zatiaľ čo Muangthong United má 4 obrancov s priemerom 6.54. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Sukhothai FC nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.60, oproti 5 u Muangthong United s hodnotením 6.58. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Sukhothai FC nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Muangthong United s priemerom 6.50. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Sukhothai FC a 76% u Muangthong United. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Sukhothai FC nazbierali v tejto sezóne 16 žltých kariet, v porovnaní s 22 u Muangthong United. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Sukhothai FC je 31.8 (najmladší: S. Promsupa (28), najstarší: L. Thaemrat (34)), zatiaľ čo Muangthong United má priemer 28.8 (najmladší: E. Roback (22), najstarší: T. Do (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Sukhothai FC majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 19 u Muangthong United. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Sukhothai FC4-1-4-14-1-4-1Muangthong United
GKDEFMIDFWD
99Saensuk2Logarwit15Promsupa93Cláudio4Seebunm.7Thaemrat21Denman10Baggio17Muaddar.35Chattho.11Fornaza.1Phootha.19Do5Otakhon.22Cissokho20Strauß14Panthong10Arjvirai37Autra9Lorenzen40Wattaya.11Roback

Náhradníci

Tréner: A. Chalitaporn

Náhradníci

Tréner: G. Lettieri

Sukhothai FCSila pozíciíMuangthong United
6.67
Ø Hodnotenie
6.55
7.07Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.63Obranca (4 v 4)6.54
0G 0A0G 2A
6.60Záložník (5 v 5)6.58
4G 2A3G 1A
Útočník (1 v 1)6.50
0G 0A1G 0A
Sukhothai FC4-1-4-1
99BrankárK. Saensuk7.1
2ObrancaS. Logarwit6.4
15ObrancaS. Promsupa6.8
93ObrancaCláudio6.7
4ObrancaA. Seebunmee
7ZáložníkL. Thaemrat6.5
21ZáložníkA. Denman6.5
10ZáložníkJ. Baggio6.83G1A
17ZáložníkT. Muaddarak6.7
35ZáložníkS. Chatthong6.61G1A
11ÚtočníkMatheus Fornazari
Muangthong United4-1-4-1
1BrankárK. Phoothawchuek
19ObrancaT. Do6.5
5ObrancaA. Otakhonov
22ObrancaA. Cissokho
20ObrancaJ. Strauß6.62A
14ZáložníkS. Panthong6.81G1A
10ZáložníkP. Arjvirai
37ZáložníkP. Autra
9ZáložníkM. Lorenzen6.62G
40ZáložníkK. Wattayawong6.4
11ÚtočníkE. Roback6.51G

Prehľad zápasu

Muangthong United zdolal Sukhothai FC 3:1. Zápas sa hral v Thai League 1 2024. Góly strelili: J. Baggio 3′, T. Do 38′, M. Lorenzen 45′, K. Khamyok 75′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Sukhothai FC mal 47% držanie lopty, Muangthong United mal 53%. Sukhothai FC mal 14 striel (7 na bránu), Muangthong United mal 13 (6 na bránu). Sukhothai FC urobil 5 striedaní, Muangthong United urobil 4.

Rivalita od 2016

Sukhothai FC vs Muangthong United vzájomné výsledky

17 stretnutí
Sukhothai FC
2
výhier
Remízy
1
Muangthong United
14
výhier
Góly spolu
59 · 3.5/zápas
Obaja skórovali
9/17 · 53%
Nad 2,5
11/17 · 65%

Aktuálna forma

Sukhothai FC

LLDLLL

Muangthong United

DDWWLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026