Menu

Lamphun Warrior vs Buriram United

Lamphun Warriors Stadium, Lamphun26. marca 2025 o 12:00
Domáci

Lamphun Warrior

12
Rozhodca: P. Krataithong

Udalosti zápasu

Lamphun Warrior
Buriram United
Výkop
Negueba20′
32′Kenny Dougall
Mohammed Osman

asistencia: S. Singmui

34′
Polčas
Júnior Batista57′
NeguebaT. Churok
59′
63′
P. HemviboonA. Berg
63′
G. ČaušićM. Boakye
70′
S. Chaided

asistencia: A. Berg

A. YodsangwalT. Khotrsupho
78′
A. PumwisetK. Linares
78′
Júnior BatistaFabinho
78′
83′
R. MaikamiS. Mueanta
VAR
87′Penalty confirmed
Wittawin Clowuttiwat90+4′
90+12′Neil Etheridge
90+8′Marcelo Djaló
Victor CardozoJefferson
90+5′
90+3′
S. ChaidedL. James
90+3′
BissoliMarcelo Djaló
90′
Bissoli

Penalty

Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal7
8Shots off Goal4
11Total Shots12
1Blocked Shots1
6Shots insidebox7
5Shots outsidebox5
13Fouls14
2Corner Kicks6
2Offsides0
25%Ball Possession75%
3Yellow Cards3
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves1
199Total passes621
133Passes accurate546
67%Passes %88%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Lamphun Warrior je 6.88, v porovnaní s 6.94 u Buriram United. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Lamphun Warrior je A. Yodsangwal (7.25), u Buriram United je to Bissoli (7.26).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Lamphun Warrior prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 7 asistenciami, na čele s A. Pumwiset (3G). U Buriram United je to 23 gólov a 12 asistencií s lídrom Bissoli (14G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Lamphun Warrior nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.86, zatiaľ čo Buriram United má 3 obrancov s priemerom 6.88. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Lamphun Warrior nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.84, oproti 5 u Buriram United s hodnotením 6.93. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Lamphun Warrior nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.25, v porovnaní s 2 u Buriram United s priemerom 7.05. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Lamphun Warrior a 81% u Buriram United. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Lamphun Warrior nazbierali v tejto sezóne 25 žltých kariet, v porovnaní s 25 u Buriram United. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Lamphun Warrior je 28.0 (najmladší: A. Yodsangwal (24), najstarší: Mohammed Osman (31)), zatiaľ čo Buriram United má priemer 30.8 (najmladší: R. Maikami (27), najstarší: N. Etheridge (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Lamphun Warrior majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 21 u Buriram United. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Lamphun Warrior4-3-33-5-2Buriram United
GKDEFMIDFWD
20Muangng.27Noiwilai5Cardozo23Clowutt.30Singmui8Pumwiset55Kekkonen14Osman7Negueba93Batista11Yodsang.13Etherid.3Hemvibo.16Dougall92Min-Hye.15Weerawa.23Čaušić8Maikami27Sookjit.10Crispim7Bissoli9Chaided

Náhradníci

Tréner: Alexandre Gama

Náhradníci

Tréner: Osmar Loss

Lamphun WarriorSila pozíciíBuriram United
6.88
Ø Hodnotenie
6.94
6.69Brankár (1 v 1)6.81
0G 0A0G 0A
6.86Obranca (4 v 3)6.88
1G 0A1G 0A
6.84Záložník (3 v 5)6.93
6G 4A6G 8A
7.25Útočník (3 v 2)7.05
3G 3A16G 4A
Lamphun Warrior4-3-3
20BrankárN. Muangngam6.7
27ObrancaN. Noiwilai6.6
5ObrancaVictor Cardozo
23ObrancaW. Clowuttiwat
30ObrancaS. Singmui7.21G
8ZáložníkA. Pumwiset6.83G2A
55ZáložníkO. Kekkonen6.7
14ZáložníkMohammed Osman7.13G2A
7ÚtočníkNegueba
93ÚtočníkJúnior Batista
11ÚtočníkA. Yodsangwal7.33G3A
Buriram United3-5-2
13BrankárN. Etheridge6.8
3ObrancaP. Hemviboon6.81G
16ObrancaK. Dougall6.9
92ObrancaKim Min-Hyeok
15ZáložníkN. Weerawatnodom7.12G6A
23ZáložníkG. Čaušić7.14G1A
8ZáložníkR. Maikami6.7
27ZáložníkP. Sookjitthammakul6.91A
10ZáložníkLucas Crispim
7ÚtočníkBissoli7.314G3A
9ÚtočníkS. Chaided6.82G1A

Prehľad zápasu

Buriram United zdolal Lamphun Warrior 2:1. Zápas sa hral v Thai League 1 2024. Góly strelili: Mohammed Osman 34′, S. Chaided 70′, Bissoli 90′ (pen.). Bolo udelených 6 žltých kariet. Lamphun Warrior mal 25% držanie lopty, Buriram United mal 75%. Lamphun Warrior mal 11 striel (2 na bránu), Buriram United mal 12 (7 na bránu). Lamphun Warrior urobil 5 striedaní, Buriram United urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Martin Boakye 87′).

Rivalita od 2025

Lamphun Warrior vs Buriram United vzájomné výsledky

1 stretnutí
Lamphun Warrior
0
výhier
Remízy
0
Buriram United
1
výhier
Góly spolu
5 · 5.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 23 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Lamphun Warrior

DDLWDD

Buriram United

WLLWLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 13. 4. 2026