Menu

Real Madrid vs Sc Braga

Estadio Santiago Bernabéu, Madrid8. novembra 2023 o 21:00
30
Hostia

SC Braga

Rozhodca: H. Meler

Udalosti zápasu

Real Madrid
SC Braga
Výkop
Brahim Díaz

asistencia: Rodrygo

27′
Polčas
Vinícius Júnior

asistencia: Lucas Vázquez

58′
Rodrygo

asistencia: Vinícius Júnior

61′
62′
Ricardo HortaAbel Ruiz
62′
Víctor GómezJ. Mendes
62′
R. ZalazarAl Musrati
Lucas VázquezDani Carvajal
74′
Brahim DíazL. Modrić
74′
F. ValverdeN. Paz
77′
RodrygoJoselu
77′
77′
BrumaAndré Horta
77′
Álvaro DjalóS. Banza
F. MendyFran García
84′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal4
4Shots off Goal3
18Total Shots9
7Blocked Shots2
14Shots insidebox4
4Shots outsidebox5
11Fouls7
7Corner Kicks2
1Offsides1
48%Ball Possession52%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves4
528Total passes579
477Passes accurate522
90%Passes %90%
3.25expected_goals1.43

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Real Madrid je 6.96, v porovnaní s 7.05 u SC Braga. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Real Madrid je Vinícius Júnior (7.32), u SC Braga je to R. Zalazar (7.31).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Real Madrid prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 12 asistenciami, na čele s Vinícius Júnior (5G). U SC Braga je to 34 gólov a 15 asistencií s lídrom R. Zalazar (16G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Real Madrid nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.56, zatiaľ čo SC Braga má 4 obrancov s priemerom 6.86. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Real Madrid nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.02, oproti 3 u SC Braga s hodnotením 7.11. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Real Madrid nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.27, v porovnaní s 3 u SC Braga s priemerom 7.27. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 86% u Real Madrid a 87% u SC Braga. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Real Madrid nazbierali v tejto sezóne 9 žltých kariet, v porovnaní s 24 u SC Braga. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Real Madrid je 26.6 (najmladší: E. Camavinga (23), najstarší: A. Rüdiger (32)), zatiaľ čo SC Braga má priemer 29.2 (najmladší: Víctor Gómez (25), najstarší: João Moutinho (39)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Real Madrid majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 24 u SC Braga. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Real Madrid4-3-1-24-3-3SC Braga
GKDEFMIDFWD
13Lunin17Vázquez22Rüdiger6Nacho23Mendy15Valverde12Camavin.8Kroos21Díaz11Rodrygo7Júnior1Matheus2Gómez6Fonte4Niakaté26Borja28Moutinho18Carvalho16Zalazar21Horta14Djaló7Bruma

Náhradníci

Tréner: C. Ancelotti

Náhradníci

Tréner: Artur Jorge

Real MadridSila pozíciíSC Braga
6.96
Ø Hodnotenie
7.05
7.00Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.56Obranca (4 v 4)6.86
0G 0A1G 4A
7.02Záložník (4 v 3)7.11
5G 6A19G 7A
7.27Útočník (2 v 3)7.27
6G 6A14G 4A
Real Madrid4-3-1-2
13BrankárA. Lunin7.0
17ObrancaLucas Vázquez
22ObrancaA. Rüdiger6.7
6ObrancaNacho
23ObrancaF. Mendy6.5
15ZáložníkF. Valverde7.33G4A
12ZáložníkE. Camavinga7.01G1A
8ZáložníkT. Kroos
21ZáložníkBrahim Díaz6.81G1A
11ÚtočníkRodrygo7.21G1A
7ÚtočníkVinícius Júnior7.35G5A
SC Braga4-3-3
1BrankárMatheus
2ObrancaVíctor Gómez6.81G4A
6ObrancaJosé Fonte
4ObrancaS. Niakaté6.9
26ObrancaC. Borja
28ZáložníkJoão Moutinho6.91G1A
18ZáložníkVitor Carvalho7.12G1A
16ZáložníkR. Zalazar7.316G5A
21ÚtočníkRicardo Horta7.314G4A
14ÚtočníkÁlvaro Djaló
7ÚtočníkBruma

Prehľad zápasu

Real Madrid zdolal SC Braga 3:0. Zápas sa hral v UEFA Champions League 2023. Góly strelili: Brahim Díaz 27′, Vinícius Júnior 58′, Rodrygo 61′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Real Madrid mal 48% držanie lopty, SC Braga mal 52%. Real Madrid mal 18 striel (7 na bránu), SC Braga mal 9 (4 na bránu). Očakávané góly: Real Madrid 3.25 — SC Braga 1.43. Real Madrid urobil 5 striedaní, SC Braga urobil 5.

Rivalita od 2023

Real Madrid vs SC Braga vzájomné výsledky

1 stretnutí
Real Madrid
1
výhier
Remízy
0
SC Braga
0
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 12 v 2023Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Real Madrid

LWDWLD

SC Braga

DLDWLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026