Menu

Bsc Young Boys vs Galatasaray

Stadion Wankdorf, Bern21. augusta 2024 o 21:00
32
Rozhodca: D. Siebert
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

BSC Young Boys
Galatasaray
Výkop
J. Monteiro

asistencia: F. Ugrinic

3′
22′Abdülkerim Bardakcı
Jaouen Hadjam26′
Sandro Lauper29′
D. von BallmoosM. Keller
32′
Cheikh Niasse43′
45+6′Lucas Torreira
J. Monteiro

asistencia: S. Ganvoula

45+4′
Polčas
46′
D. MertensH. Ziyech
46′
F. MusleraG. Güvenç
66′
E. JelertM. Batshuayi
66′
M. Batshuayi
J. HadjamN. Persson
67′
Mohamed Camara70′
72′
M. Batshuayi

asistencia: K. Aktürkoğlu

S. GanvoulaC. Itten
74′
C. NiasseD. Males
74′
J. MonteiroM. Elia
74′
79′
B. YılmazL. Dubois
Penalty confirmed83′
VAR
84′Abdülkerim Bardakcı
84′Abdülkerim Bardakcı
F. Ugrinic

Penalty

86′
87′
M. IcardiB. Kutlu
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal8
6Shots off Goal9
16Total Shots21
5Blocked Shots4
11Shots insidebox14
5Shots outsidebox7
18Fouls9
6Corner Kicks7
5Offsides1
48%Ball Possession52%
4Yellow Cards3
0Red Cards1
6Goalkeeper Saves2
317Total passes349
246Passes accurate263
78%Passes %75%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy BSC Young Boys je 6.84, v porovnaní s 6.73 u Galatasaray. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč BSC Young Boys je J. Hadjam (7.20), u Galatasaray je to Gabriel Sara (6.97).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky BSC Young Boys prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 10 asistenciami, na čele s J. Hadjam (2G). U Galatasaray je to 2 gólov a 2 asistencií s lídrom Gabriel Sara (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

BSC Young Boys nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.92, zatiaľ čo Galatasaray má 4 obrancov s priemerom 6.66. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

BSC Young Boys nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.80, oproti 5 u Galatasaray s hodnotením 6.87. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

BSC Young Boys nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.75, v porovnaní s 1 u Galatasaray s priemerom 6.48. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 84% u BSC Young Boys a 82% u Galatasaray. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu BSC Young Boys nazbierali v tejto sezóne 16 žltých kariet, v porovnaní s 7 u Galatasaray. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky BSC Young Boys je 25.8 (najmladší: T. Zoukrou (22), najstarší: D. von Ballmoos (31)), zatiaľ čo Galatasaray má priemer 27.4 (najmladší: E. Jelert (22), najstarší: M. Icardi (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu BSC Young Boys majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 12 u Galatasaray. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

BSC Young Boys4-4-24-2-3-1Galatasaray
GKDEFMIDFWD
26Ballmoos27Blum13Camara4Zoukrou3Hadjam77Monteiro20Niasse30Lauper11Colley35Ganvoula7Ugrinic1Muslera24Jelert25Nelsson42Bardakcı17Köhn34Torreira20Sara53Yılmaz10Mertens7Aktürko.9Icardi

Náhradníci

Tréner: P. Rahmen

Náhradníci

Tréner: O. Buruk

BSC Young BoysSila pozíciíGalatasaray
6.84
Ø Hodnotenie
6.73
6.80Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.92Obranca (4 v 4)6.66
3G 6A0G 0A
6.80Záložník (4 v 5)6.87
4G 4A2G 2A
6.75Útočník (2 v 1)6.48
0G 0A0G 0A
BSC Young Boys4-4-2
26BrankárD. von Ballmoos6.8
27ObrancaL. Blum6.81G2A
13ObrancaM. Camara
4ObrancaT. Zoukrou6.7
3ObrancaJ. Hadjam7.22G4A
77ZáložníkJ. Monteiro6.61G2A
20ZáložníkC. Niasse
30ZáložníkS. Lauper7.11G2A
11ZáložníkE. Colley6.72G
35ÚtočníkS. Ganvoula
7ÚtočníkF. Ugrinic6.8
Galatasaray4-2-3-1
1BrankárF. Muslera
24ObrancaE. Jelert6.5
25ObrancaV. Nelsson6.5
42ObrancaA. Bardakcı6.9
17ObrancaD. Köhn
34ZáložníkL. Torreira6.8
20ZáložníkGabriel Sara7.01G1A
53ZáložníkB. Yılmaz6.81G1A
10ZáložníkD. Mertens
7ZáložníkK. Aktürkoğlu
9ÚtočníkM. Icardi6.5

Prehľad zápasu

BSC Young Boys zdolal Galatasaray 3:2. Zápas sa hral v UEFA Champions League 2024. Góly strelili: J. Monteiro 3′, J. Monteiro 45′, M. Batshuayi 66′, M. Batshuayi 72′, F. Ugrinic 86′ (pen.). Bolo udelených 7 žltých kariet, 1 červených kariet. BSC Young Boys mal 48% držanie lopty, Galatasaray mal 52%. BSC Young Boys mal 16 striel (5 na bránu), Galatasaray mal 21 (8 na bránu). BSC Young Boys urobil 5 striedaní, Galatasaray urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Darian Maleš 83′).

Rivalita od 2024

BSC Young Boys vs Galatasaray vzájomné výsledky

1 stretnutí
BSC Young Boys
1
výhier
Remízy
0
Galatasaray
0
výhier
Góly spolu
1 · 1.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 01 v 2024Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

BSC Young Boys

WLLDDD

Galatasaray

WLWLWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026