Menu

Red Bull Salzburg vs Stade Brestois 29

Red Bull Arena, Wals-Siezenheim1. októbra 2024 o 18:45

Udalosti zápasu

Red Bull Salzburg
Stade Brestois 29
Výkop
Goal cancelled12′
VAR
15′Julien Le Cardinal
Oscar Gloukh18′
24′
A. Sima

asistencia: L. Ajorque

26′Massadio Haïdara
Polčas
B. ClarkD. Nene
61′
M. BidstrupN. Capaldo
61′
Samson Baidoo62′
63′
R. Del CastilloMama Baldé
63′
E. FernandesJ. Martin
66′
M. Camara
70′
A. Sima
75′
A. SimaMathias Pereira Lage
75′
M. CamaraK. Doumbia
75′
Mathias Pereira Lage

asistencia: Mama Baldé

L. Gourna-DouathM. Diambou
77′
L. MorgallaStefan Bajčetić
77′
S. BaidooH. Blank
77′
85′
L. AjorqueR. Faivre
Adam Daghim86′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal6
4Shots off Goal5
15Total Shots13
4Blocked Shots2
11Shots insidebox9
4Shots outsidebox4
17Fouls11
4Corner Kicks0
3Offsides0
52%Ball Possession48%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves7
456Total passes426
374Passes accurate341
82%Passes %80%
1.62expected_goals2.02
2goals_prevented2

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Red Bull Salzburg je 6.56, v porovnaní s 6.81 u Stade Brestois 29. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Red Bull Salzburg je J. Blaswich (6.90), u Stade Brestois 29 je to L. Ajorque (6.94).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Red Bull Salzburg prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 1 asistenciami, na čele s K. Konaté (6G). U Stade Brestois 29 je to 17 gólov a 15 asistencií s lídrom R. Del Castillo (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Red Bull Salzburg nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.30, zatiaľ čo Stade Brestois 29 má 4 obrancov s priemerom 6.76. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Red Bull Salzburg nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.67, oproti 3 u Stade Brestois 29 s hodnotením 6.84. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Red Bull Salzburg nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.59, v porovnaní s 3 u Stade Brestois 29 s priemerom 6.86. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Red Bull Salzburg a 79% u Stade Brestois 29. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Red Bull Salzburg nazbierali v tejto sezóne 6 žltých kariet, v porovnaní s 24 u Stade Brestois 29. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Red Bull Salzburg je 22.7 (najmladší: B. Clark (20), najstarší: J. Blaswich (34)), zatiaľ čo Stade Brestois 29 má priemer 28.5 (najmladší: S. Coulibaly (22), najstarší: K. Lala (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Red Bull Salzburg majú priemerne 4 ligových štartov, oproti 23 u Stade Brestois 29. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Red Bull Salzburg4-3-34-3-3Stade Brestois 29
GKDEFMIDFWD
1Blaswich39Morgalla91Piątkow.6Baidoo70Dedić18Bidstrup27Gourna-.10Clark28Daghim19Konaté30Gloukh40Bizot7Lala25Cardinal44Couliba.22Haïdara45Camara6Fernand.8Magnetti10Castillo19Ajorque17Sima

Náhradníci

Tréner: P. Lijnders

Náhradníci

Tréner: E. Roy

Red Bull SalzburgSila pozíciíStade Brestois 29
6.56
Ø Hodnotenie
6.81
6.90Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.30Obranca (4 v 4)6.76
0G 0A1G 2A
6.67Záložník (3 v 3)6.84
0G 0A1G 1A
6.59Útočník (3 v 3)6.86
6G 1A15G 12A
Red Bull Salzburg4-3-3
1BrankárJ. Blaswich6.9
39ObrancaL. Morgalla5.9
91ObrancaK. Piątkowski
6ObrancaS. Baidoo6.7
70ObrancaA. Dedić6.3
18ZáložníkM. Bidstrup6.8
27ZáložníkL. Gourna-Douath6.7
10ZáložníkB. Clark6.4
28ÚtočníkA. Daghim6.4
19ÚtočníkK. Konaté6.56G
30ÚtočníkO. Gloukh6.91A
Stade Brestois 294-3-3
40BrankárM. Bizot
7ObrancaK. Lala6.82A
25ObrancaJ. Le Cardinal6.91G
44ObrancaS. Coulibaly6.6
22ObrancaM. Haïdara
45ZáložníkM. Camara
6ZáložníkE. Fernandes
8ZáložníkH. Magnetti6.81G1A
10ÚtočníkR. Del Castillo6.88G3A
19ÚtočníkL. Ajorque6.97G9A
17ÚtočníkA. Sima

Prehľad zápasu

Stade Brestois 29 zdolal Red Bull Salzburg 4:0. Zápas sa hral v UEFA Champions League 2024. Góly strelili: A. Sima 24′, M. Camara 66′, A. Sima 70′, Mathias Pereira Lage 75′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Red Bull Salzburg mal 52% držanie lopty, Stade Brestois 29 mal 48%. Red Bull Salzburg mal 15 striel (7 na bránu), Stade Brestois 29 mal 13 (6 na bránu). Očakávané góly: Red Bull Salzburg 1.62 — Stade Brestois 29 2.02. Red Bull Salzburg urobil 5 striedaní, Stade Brestois 29 urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Samson Baidoo 12′).

Aktuálna forma

Red Bull Salzburg

DLWWLW

Stade Brestois 29

LDDLLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026