Menu

Psv Eindhoven vs Sporting Cp

Philips Stadion, Eindhoven1. októbra 2024 o 21:00
11
Rozhodca: M. Guida

Udalosti zápasu

PSV Eindhoven
Sporting CP
Výkop
J. Schouten
15′
32′
O. DiomandeEduardo Quaresma
Polčas
52′
Geny CatamoDaniel Bragança
Malik Tillman63′
Mauro JúniorR. Karsdorp
65′
I. SaibariN. Lang
66′
G. TilR. Ledezma
78′
79′
Nuno SantosC. Harder
80′
TrincãoM. Araújo
Noa Lang87′
J. BakayokoR. Pepi
90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal3
8Shots off Goal3
18Total Shots9
4Blocked Shots3
12Shots insidebox9
6Shots outsidebox0
18Fouls15
0Corner Kicks4
2Offsides0
57%Ball Possession43%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves5
541Total passes395
474Passes accurate317
88%Passes %80%
2.53expected_goals1.31
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy PSV Eindhoven je 7.11, v porovnaní s 6.99 u Sporting CP. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč PSV Eindhoven je M. Tillman (8.22), u Sporting CP je to Gonçalo Inácio (7.27).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky PSV Eindhoven prispeli v tejto sezóne 14 gólmi a 7 asistenciami, na čele s R. Flamingo (3G). U Sporting CP je to 9 gólov a 7 asistencií s lídrom Trincão (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

PSV Eindhoven nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.02, zatiaľ čo Sporting CP má 3 obrancov s priemerom 7.01. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

PSV Eindhoven nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.87, oproti 4 u Sporting CP s hodnotením 6.96. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

PSV Eindhoven nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.52, v porovnaní s 3 u Sporting CP s priemerom 7.04. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 53% u PSV Eindhoven a 86% u Sporting CP. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu PSV Eindhoven nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 9 u Sporting CP. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky PSV Eindhoven je 26.4 (najmladší: M. Dams (21), najstarší: L. de Jong (35)), zatiaľ čo Sporting CP má priemer 24.7 (najmladší: Geovany Quenda (18), najstarší: H. Morita (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu PSV Eindhoven majú priemerne 10 ligových štartov, oproti 8 u Sporting CP. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

PSV Eindhoven4-3-33-4-2-1Sporting CP
GKDEFMIDFWD
1Benítez17Júnior6Flamingo18Boscagli32Dams22Schouten20Til34Saibari11Bakayoko9Jong7Tillman1Israel6Debast26Diomande25Inácio57Quenda5Morita42Hjulmand11Santos17Trincão21Catamo9Gyökeres

Náhradníci

Tréner: P. Bosz

Náhradníci

Tréner: Rúben Amorim

PSV EindhovenSila pozíciíSporting CP
7.11
Ø Hodnotenie
6.99
7.02Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
7.02Obranca (4 v 3)7.01
3G 0A2G 0A
6.87Záložník (3 v 4)6.96
4G 3A2G 3A
7.52Útočník (3 v 3)7.04
7G 4A5G 4A
PSV Eindhoven4-3-3
1BrankárW. Benítez7.0
17ObrancaMauro Júnior7.0
6ObrancaR. Flamingo7.23G
18ObrancaO. Boscagli7.2
32ObrancaM. Dams6.8
22ZáložníkJ. Schouten6.81G
20ZáložníkG. Til6.82A
34ZáložníkI. Saibari7.13G1A
11ÚtočníkJ. Bakayoko7.22G1A
9ÚtočníkL. de Jong7.12G1A
7ÚtočníkM. Tillman8.23G2A
Sporting CP3-4-2-1
1BrankárF. Israel
6ObrancaZ. Debast6.8
26ObrancaO. Diomande6.91G
25ObrancaGonçalo Inácio7.31G
57ZáložníkGeovany Quenda7.22G2A
5ZáložníkH. Morita6.81A
42ZáložníkM. Hjulmand7.1
11ZáložníkNuno Santos6.8
17ÚtočníkTrincão7.24G3A
21ÚtočníkGeny Catamo6.91G1A
9ÚtočníkV. Gyökeres

Prehľad zápasu

PSV Eindhoven a Sporting CP remizovali 1:1. Zápas sa hral v UEFA Champions League 2024. Góly strelili: J. Schouten 15′, Daniel Bragança 83′. Bolo udelených 5 žltých kariet. PSV Eindhoven mal 57% držanie lopty, Sporting CP mal 43%. PSV Eindhoven mal 18 striel (6 na bránu), Sporting CP mal 9 (3 na bránu). Očakávané góly: PSV Eindhoven 2.53 — Sporting CP 1.31. PSV Eindhoven urobil 4 striedaní, Sporting CP urobil 4.

Rivalita od 2019

PSV Eindhoven vs Sporting CP vzájomné výsledky

2 stretnutí
PSV Eindhoven
1
výhier
Remízy
0
Sporting CP
1
výhier
Góly spolu
9 · 4.5/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 32 v 2019Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

PSV Eindhoven

WWWWWW

Sporting CP

WDDDLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026