Menu

Feyenoord vs Red Bull Salzburg

Stadion Feijenoord, Rotterdam6. novembra 2024 o 21:00
Domáci

Feyenoord

13
Rozhodca: D. Rumšas

Udalosti zápasu

Feyenoord
Red Bull Salzburg
Výkop
Ibrahim Osman21′
45+2′
K. Konaté

asistencia: O. Gloukh

Polčas
I. OsmanA. Hadj Moussa
46′
J. LotombaC. Nadje
46′
58′
K. Konaté

asistencia: K. Piątkowski

66′Janis Blaswich
B. NieuwkoopG. Smal
68′
Q. TimberT. Beelen
68′
72′Nicolás Capaldo
Card upgrade78′
VAR
Chris-Kévin Nadje79′
81′
D. NeneM. Yeo
81′
L. Gourna-DouathD. Guindo
A. Hadj Moussa
81′
VAR
83′Penalty confirmed
85′
Karim Konaté

Missed Penalty

86′
D. Guindo

asistencia: O. Gloukh

L. IvanušecG. Zechiël
90′
90+4′
K. KonatéA. Daghim
90′
N. CapaldoL. Morgalla
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal3
9Shots off Goal4
14Total Shots9
1Blocked Shots2
9Shots insidebox7
5Shots outsidebox2
15Fouls13
4Corner Kicks3
1Offsides3
58%Ball Possession42%
1Yellow Cards2
1Red Cards0
0Goalkeeper Saves3
541Total passes403
460Passes accurate314
85%Passes %78%
0.76expected_goals1.82
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Feyenoord je 6.74, v porovnaní s 6.79 u Red Bull Salzburg. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Feyenoord je T. Wellenreuther (7.15), u Red Bull Salzburg je to A. Terzić (7.30).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Feyenoord prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 2 asistenciami, na čele s B. Nieuwkoop (1G). U Red Bull Salzburg je to 8 gólov a 1 asistencií s lídrom K. Konaté (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Feyenoord nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.30, zatiaľ čo Red Bull Salzburg má 4 obrancov s priemerom 7.00. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Feyenoord nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.91, oproti 3 u Red Bull Salzburg s hodnotením 6.58. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Feyenoord nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.70, v porovnaní s 3 u Red Bull Salzburg s priemerom 6.81. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Feyenoord a 81% u Red Bull Salzburg. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Feyenoord nazbierali v tejto sezóne 3 žltých kariet, v porovnaní s 8 u Red Bull Salzburg. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Feyenoord je 28.1 (najmladší: Q. Timber (24), najstarší: G. Trauner (33)), zatiaľ čo Red Bull Salzburg má priemer 23.4 (najmladší: B. Clark (20), najstarší: J. Blaswich (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Feyenoord majú priemerne 4 ligových štartov, oproti 4 u Red Bull Salzburg. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Feyenoord4-4-24-3-3Red Bull Salzburg
GKDEFMIDFWD
22Wellenr.30Lotomba18Trauner33Hancko16Bueno2Nieuwko.4In-Beom8Timber17Ivanušec14Paixão38Osman1Blaswich7Capaldo91Piątkow.6Baidoo3Terzić10Clark27Gourna-.15Diambou45Nene19Konaté30Gloukh

Náhradníci

Tréner: B. Priske

Náhradníci

Tréner: P. Lijnders

FeyenoordSila pozíciíRed Bull Salzburg
6.74
Ø Hodnotenie
6.79
7.15Brankár (1 v 1)6.90
0G 0A0G 0A
6.30Obranca (4 v 4)7.00
0G 0A0G 0A
6.91Záložník (4 v 3)6.58
2G 2A0G 0A
6.70Útočník (2 v 3)6.81
0G 0A8G 1A
Feyenoord4-4-2
22BrankárT. Wellenreuther7.2
30ObrancaJ. Lotomba5.7
18ObrancaG. Trauner6.9
33ObrancaD. Hancko
16ObrancaHugo Bueno
2ZáložníkB. Nieuwkoop6.91G
4ZáložníkHwang In-Beom7.22A
8ZáložníkQ. Timber6.71G
17ZáložníkL. Ivanušec
14ÚtočníkIgor Paixão6.7
38ÚtočníkI. Osman
Red Bull Salzburg4-3-3
1BrankárJ. Blaswich6.9
7ObrancaN. Capaldo
91ObrancaK. Piątkowski
6ObrancaS. Baidoo6.7
3ObrancaA. Terzić7.3
10ZáložníkB. Clark6.4
27ZáložníkL. Gourna-Douath6.7
15ZáložníkM. Diambou6.6
45ÚtočníkD. Nene7.01G
19ÚtočníkK. Konaté6.57G
30ÚtočníkO. Gloukh6.91A

Prehľad zápasu

Red Bull Salzburg zdolal Feyenoord 3:1. Zápas sa hral v UEFA Champions League 2024. Góly strelili: K. Konaté 45′, K. Konaté 58′, A. Hadj Moussa 81′, Karim Konaté 85′, D. Guindo 86′. Bolo udelených 3 žltých kariet, 1 červených kariet. Feyenoord mal 58% držanie lopty, Red Bull Salzburg mal 42%. Feyenoord mal 14 striel (4 na bránu), Red Bull Salzburg mal 9 (3 na bránu). Očakávané góly: Feyenoord 0.76 — Red Bull Salzburg 1.82. Feyenoord urobil 5 striedaní, Red Bull Salzburg urobil 4. VAR zasiahol: Card upgrade (Chris-Kévin Nadje 78′), Penalty confirmed (Nicolás Capaldo 83′).

Rivalita od 2022

Feyenoord vs Red Bull Salzburg vzájomné výsledky

1 stretnutí
Feyenoord
1
výhier
Remízy
0
Red Bull Salzburg
0
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 12 v 2022Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Feyenoord

DWWDDD

Red Bull Salzburg

LDLWWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026