Menu

Sparta Praha vs Stade Brestois 29

epet ARENA, Praha6. novembra 2024 o 21:00
Rozhodca: M. Balakin

Udalosti zápasu

Sparta Praha
Stade Brestois 29
Výkop
23′Ludovic Ajorque
37′
E. Fernandes
Polčas
Albion RrahmaniK. Daněk
64′
Matěj Ryneš69′
74′
Mama BaldéMathias Pereira Lage
J. PešekI. Tuci
78′
79′
K. Kairinen

Own Goal

80′
K. DoumbiaI. Salah
81′
M. CamaraJ. Martin
81′
E. FernandesH. Magnetti
K. KairinenM. Solbakken
85′
M. RynešL. Sadílek
85′
Q. LaçiM. Suchomel
85′
V. Olatunji

asistencia: L. Sadílek

90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal7
2Shots off Goal7
6Total Shots18
3Blocked Shots4
6Shots insidebox10
0Shots outsidebox8
9Fouls7
3Corner Kicks6
3Offsides2
50%Ball Possession50%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves0
404Total passes404
286Passes accurate297
71%Passes %74%
0.52expected_goals1.49
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Sparta Praha je 7.00, v porovnaní s 6.83 u Stade Brestois 29. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Sparta Praha je K. Kairinen (7.26), u Stade Brestois 29 je to P. Lees-Melou (7.05).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Sparta Praha prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 7 asistenciami, na čele s Albion Rrahmani (10G). U Stade Brestois 29 je to 15 gólov a 19 asistencií s lídrom L. Ajorque (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Sparta Praha nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.14, zatiaľ čo Stade Brestois 29 má 4 obrancov s priemerom 6.77. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Sparta Praha nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.95, oproti 5 u Stade Brestois 29 s hodnotením 6.86. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Sparta Praha nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.97, v porovnaní s 1 u Stade Brestois 29 s priemerom 6.94. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 85% u Sparta Praha a 79% u Stade Brestois 29. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Sparta Praha nazbierali v tejto sezóne 16 žltých kariet, v porovnaní s 27 u Stade Brestois 29. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Sparta Praha je 27.1 (najmladší: M. Ryneš (24), najstarší: F. Panák (30)), zatiaľ čo Stade Brestois 29 má priemer 28.9 (najmladší: S. Coulibaly (22), najstarší: K. Lala (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Sparta Praha majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 20 u Stade Brestois 29. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Sparta Praha3-4-34-3-2-1Stade Brestois 29
GKDEFMIDFWD
1Vindahl41Vitík27Panák33Cobbaut28Wiesner20Laçi6Kairinen32Ryneš21Pešek7Olatunji10Rrahmani40Bizot7Lala5Chardon.44Couliba.22Haïdara45Camara20Lees-Me.6Fernand.14Baldé9Doumbia19Ajorque

Náhradníci

Tréner: L. Friis

Náhradníci

Tréner: E. Roy

Sparta PrahaSila pozíciíStade Brestois 29
7.00
Ø Hodnotenie
6.83
6.95Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
7.14Obranca (3 v 4)6.77
1G 0A1G 5A
6.95Záložník (4 v 5)6.86
1G 5A7G 5A
6.97Útočník (3 v 1)6.94
10G 2A7G 9A
Sparta Praha3-4-3
1BrankárP. Vindahl7.0
41ObrancaM. Vitík
27ObrancaF. Panák7.11G
33ObrancaE. Cobbaut7.2
28ZáložníkT. Wiesner
20ZáložníkQ. Laçi6.6
6ZáložníkK. Kairinen7.31G4A
32ZáložníkM. Ryneš6.91A
21ÚtočníkJ. Pešek
7ÚtočníkV. Olatunji7.0
10ÚtočníkAlbion Rrahmani7.010G2A
Stade Brestois 294-3-2-1
40BrankárM. Bizot
7ObrancaK. Lala6.82A
5ObrancaB. Chardonnet7.01G3A
44ObrancaS. Coulibaly6.6
22ObrancaM. Haïdara
45ZáložníkM. Camara
20ZáložníkP. Lees-Melou7.0
6ZáložníkE. Fernandes
14ZáložníkMama Baldé6.72G2A
9ZáložníkK. Doumbia6.85G3A
19ÚtočníkL. Ajorque6.97G9A

Prehľad zápasu

Stade Brestois 29 zdolal Sparta Praha 2:1. Zápas sa hral v UEFA Champions League 2024. Góly strelili: E. Fernandes 37′, K. Kairinen 79′ (o.g.), V. Olatunji 90′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Sparta Praha mal 50% držanie lopty, Stade Brestois 29 mal 50%. Sparta Praha mal 6 striel (1 na bránu), Stade Brestois 29 mal 18 (7 na bránu). Očakávané góly: Sparta Praha 0.52 — Stade Brestois 29 1.49. Sparta Praha urobil 5 striedaní, Stade Brestois 29 urobil 4.

Aktuálna forma

Sparta Praha

WLWWWL

Stade Brestois 29

LDDLLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026