Menu

Celtic vs Club Brugge Kv

Celtic Park, Glasgow27. novembra 2024 o 21:00
Domáci

Celtic

11
Rozhodca: G. Kabakov

Udalosti zápasu

Celtic
Club Brugge KV
Výkop
26′
C. Carter-Vickers

Own Goal

Polčas
48′Joel Ordóñez
G. TaylorÁlex Valle
59′
A. EngelsPaulo Bernardo
59′
D. Maeda

asistencia: Álex Valle

60′
VAR
71′Goal cancelled
76′Brandon Mechele
K. FuruhashiA. Idah
76′
D. MaedaJ. Forrest
76′
77′
Ferran JutglàR. Vermant
77′
A. Skov OlsenC. Talbi
N. KühnYang Hyun-Jun
88′
90+2′Joaquin Seys
90+2′
C. TzolisC. Nielsen
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal3
4Shots off Goal5
7Total Shots9
0Blocked Shots1
5Shots insidebox5
2Shots outsidebox4
5Fouls8
4Corner Kicks5
2Offsides1
60%Ball Possession40%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
686Total passes452
618Passes accurate366
90%Passes %81%
0.71expected_goals1.10
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Celtic je 6.96, v porovnaní s 6.94 u Club Brugge KV. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Celtic je C. McGregor (7.60), u Club Brugge KV je to S. Mignolet (7.13).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Celtic prispeli v tejto sezóne 0 gólmi a 0 asistenciami, na čele s —. U Club Brugge KV je to 6 gólov a 5 asistencií s lídrom Ferran Jutglà (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Celtic nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.03, zatiaľ čo Club Brugge KV má 4 obrancov s priemerom 6.89. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Celtic nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.95, oproti 5 u Club Brugge KV s hodnotením 6.94. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Celtic nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.80, v porovnaní s 1 u Club Brugge KV s priemerom 6.92. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 86% u Celtic a 48% u Club Brugge KV. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Celtic nazbierali v tejto sezóne 2 žltých kariet, v porovnaní s 13 u Club Brugge KV. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Celtic je 28.4 (najmladší: A. Engels (22), najstarší: K. Schmeichel (39)), zatiaľ čo Club Brugge KV má priemer 26.4 (najmladší: J. Seys (20), najstarší: S. Mignolet (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Celtic majú priemerne 2 ligových štartov, oproti 11 u Club Brugge KV. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Celtic4-3-34-2-3-1Club Brugge KV
GKDEFMIDFWD
1Schmeic.2Johnston20Carter-.6Trusty3Taylor27Engels42McGregor41Hatate10Kühn8Furuhas.38Maeda22Mignolet65Seys4Ordoñez44Mechele55Cuyper15Onyedika30Jashari7Olsen20Vanaken8Tzolis9Jutglà

Náhradníci

Tréner: B. Rodgers

Náhradníci

Tréner: N. Hayen

CelticSila pozíciíClub Brugge KV
6.96
Ø Hodnotenie
6.94
6.95Brankár (1 v 1)7.13
0G 0A0G 0A
7.03Obranca (4 v 4)6.89
0G 0A1G 0A
6.95Záložník (3 v 5)6.94
0G 0A3G 4A
6.80Útočník (3 v 1)6.92
0G 0A2G 1A
Celtic4-3-3
1BrankárK. Schmeichel7.0
2ObrancaA. Johnston6.9
20ObrancaC. Carter-Vickers7.3
6ObrancaA. Trusty6.9
3ObrancaG. Taylor
27ZáložníkA. Engels6.9
42ZáložníkC. McGregor7.6
41ZáložníkR. Hatate6.3
10ÚtočníkN. Kühn
8ÚtočníkK. Furuhashi
38ÚtočníkD. Maeda6.8
Club Brugge KV4-2-3-1
22BrankárS. Mignolet7.1
65ObrancaJ. Seys6.8
4ObrancaJ. Ordoñez6.7
44ObrancaB. Mechele7.0
55ObrancaM. De Cuyper7.01G
15ZáložníkR. Onyedika6.71G1A
30ZáložníkA. Jashari7.0
7ZáložníkA. Skov Olsen6.8
20ZáložníkH. Vanaken7.11G1A
8ZáložníkC. Tzolis7.11G2A
9ÚtočníkFerran Jutglà6.92G1A

Prehľad zápasu

Celtic a Club Brugge KV remizovali 1:1. Zápas sa hral v UEFA Champions League 2024. Góly strelili: C. Carter-Vickers 26′ (o.g.), D. Maeda 60′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Celtic mal 60% držanie lopty, Club Brugge KV mal 40%. Celtic mal 7 striel (3 na bránu), Club Brugge KV mal 9 (3 na bránu). Očakávané góly: Celtic 0.71 — Club Brugge KV 1.10. Celtic urobil 5 striedaní, Club Brugge KV urobil 3. VAR zasiahol: Goal cancelled (Ferran Jutglà 71′).

Aktuálna forma

Celtic

WWWWWW

Club Brugge KV

WDWWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026