Menu

Bayer Leverkusen vs Inter

BayArena, Leverkusen10. decembra 2024 o 21:00
10
Hostia

Inter

Rozhodca: S. Vinčić

Udalosti zápasu

Bayer Leverkusen
Inter
Výkop
25′Hakan Çalhanoğlu
Polčas
56′
Carlos AugustoF. Dimarco
66′
M. ThuramL. Martínez
66′
D. FrattesiN. Barella
66′
H. ÇalhanoğluK. Asllani
N. TellaM. Terrier
83′
85′
M. TaremiM. Arnautović
90+5′Nicolò Barella
Álex GrimaldoAleix García
90+4′
F. WirtzR. Andrich
90+4′
N. Mukiele

asistencia: M. Terrier

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal0
7Shots off Goal3
17Total Shots6
5Blocked Shots3
9Shots insidebox4
8Shots outsidebox2
10Fouls7
3Corner Kicks1
0Offsides2
61%Ball Possession39%
0Yellow Cards3
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves4
728Total passes465
664Passes accurate411
91%Passes %88%
1.14expected_goals0.29
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Bayer Leverkusen je 6.87, v porovnaní s 6.94 u Inter. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Bayer Leverkusen je E. Palacios (7.34), u Inter je to H. Çalhanoğlu (7.53).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Bayer Leverkusen prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 3 asistenciami, na čele s Álex Grimaldo (4G). U Inter je to 6 gólov a 5 asistencií s lídrom M. Thuram (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Bayer Leverkusen nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.84, zatiaľ čo Inter má 3 obrancov s priemerom 7.16. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Bayer Leverkusen nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.96, oproti 5 u Inter s hodnotením 6.89. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Bayer Leverkusen nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.50, v porovnaní s 2 u Inter s priemerom 6.64. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Bayer Leverkusen a 87% u Inter. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Bayer Leverkusen nazbierali v tejto sezóne 8 žltých kariet, v porovnaní s 6 u Inter. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Bayer Leverkusen je 25.9 (najmladší: F. Wirtz (22), najstarší: Álex Grimaldo (30)), zatiaľ čo Inter má priemer 30.2 (najmladší: Y. Bisseck (25), najstarší: Y. Sommer (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Bayer Leverkusen majú priemerne 4 ligových štartov, oproti 6 u Inter. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Bayer Leverkusen4-2-3-13-5-2Inter
GKDEFMIDFWD
17Kovář23Mukiele4Tah12Tapsoba3Hincapié25Palacios34Xhaka30Frimpong10Wirtz20Grimaldo19Tella1Sommer31Bisseck6Vrij95Bastoni36Darmian16Frattesi20Çalhano.7Zielińs.30Augusto9Thuram99Taremi

Náhradníci

Tréner: Xabi Alonso

Náhradníci

Tréner: S. Inzaghi

Bayer LeverkusenSila pozíciíInter
6.87
Ø Hodnotenie
6.94
6.90Brankár (1 v 1)7.18
0G 0A0G 0A
6.84Obranca (4 v 3)7.16
0G 0A1G 2A
6.96Záložník (5 v 5)6.89
4G 3A3G 2A
6.50Útočník (1 v 2)6.64
0G 0A2G 1A
Bayer Leverkusen4-2-3-1
17BrankárM. Kovář6.9
23ObrancaN. Mukiele
4ObrancaJ. Tah6.8
12ObrancaE. Tapsoba6.9
3ObrancaP. Hincapié
25ZáložníkE. Palacios7.3
34ZáložníkG. Xhaka
30ZáložníkJ. Frimpong6.2
10ZáložníkF. Wirtz7.0
20ZáložníkÁlex Grimaldo7.34G3A
19ÚtočníkN. Tella6.5
Inter3-5-2
1BrankárY. Sommer7.2
31ObrancaY. Bisseck7.01A
6ObrancaS. de Vrij7.1
95ObrancaA. Bastoni7.41G1A
36ZáložníkM. Darmian6.5
16ZáložníkD. Frattesi6.6
20ZáložníkH. Çalhanoğlu7.51G2A
7ZáložníkP. Zieliński7.01G
30ZáložníkCarlos Augusto6.91G
9ÚtočníkM. Thuram7.02G1A
99ÚtočníkM. Taremi6.3

Prehľad zápasu

Bayer Leverkusen zdolal Inter 1:0. Zápas sa hral v UEFA Champions League 2024. Góly strelili: N. Mukiele 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Bayer Leverkusen mal 61% držanie lopty, Inter mal 39%. Bayer Leverkusen mal 17 striel (5 na bránu), Inter mal 6 (0 na bránu). Očakávané góly: Bayer Leverkusen 1.14 — Inter 0.29. Bayer Leverkusen urobil 3 striedaní, Inter urobil 5.

Rivalita od 2020

Bayer Leverkusen vs Inter vzájomné výsledky

1 stretnutí
Bayer Leverkusen
0
výhier
Remízy
0
Inter
1
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 21 v 2020Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Bayer Leverkusen

WWLLWW

Inter

WDWWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026