Menu

Club Brugge Kv vs Sporting Cp

Jan Breydelstadion, Brugge10. decembra 2024 o 21:00
21
Rozhodca: A. Taylor

Udalosti zápasu

Club Brugge KV
Sporting CP
Výkop
24′
Andreas Skov Olsen26′
VAR
29′Penalty cancelled
34′Viktor Gyökeres
Christos Tzolis43′
Raphael Onyedika45+4′
45′
Eduardo QuaresmaJ. St. Juste
Polčas
50′Jeremiah St. Juste
Simon Mignolet52′
Ferran JutglàG. Nilsson
64′
A. Skov OlsenC. Talbi
65′
78′Maximiliano Araújo
C. TzolisC. Nielsen
81′
81′
M. AraújoRicardo Esgaio
83′Morten Hjulmand
C. Nielsen

asistencia: H. Vanaken

84′
87′
Geovany QuendaC. Harder
M. De CuyperK. Sabbe
90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal2
5Shots off Goal4
9Total Shots8
0Blocked Shots2
4Shots insidebox4
5Shots outsidebox4
11Fouls13
3Corner Kicks0
0Offsides1
44%Ball Possession56%
4Yellow Cards4
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves3
518Total passes656
453Passes accurate605
87%Passes %92%
0.71expected_goals1.15
-1goals_prevented-1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Club Brugge KV je 6.94, v porovnaní s 6.93 u Sporting CP. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Club Brugge KV je S. Mignolet (7.13), u Sporting CP je to Trincão (7.23).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Club Brugge KV prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 5 asistenciami, na čele s Ferran Jutglà (2G). U Sporting CP je to 10 gólov a 7 asistencií s lídrom Trincão (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Club Brugge KV nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.89, zatiaľ čo Sporting CP má 3 obrancov s priemerom 6.80. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Club Brugge KV nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.94, oproti 4 u Sporting CP s hodnotením 6.87. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Club Brugge KV nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.92, v porovnaní s 3 u Sporting CP s priemerom 7.23. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 48% u Club Brugge KV a 88% u Sporting CP. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Club Brugge KV nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 13 u Sporting CP. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Club Brugge KV je 26.4 (najmladší: J. Seys (20), najstarší: S. Mignolet (37)), zatiaľ čo Sporting CP má priemer 23.6 (najmladší: João Simões (18), najstarší: Matheus Reis (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Club Brugge KV majú priemerne 11 ligových štartov, oproti 9 u Sporting CP. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Club Brugge KV4-2-3-13-4-2-1Sporting CP
GKDEFMIDFWD
22Mignolet65Seys4Ordoñez44Mechele55Cuyper15Onyedika30Jashari7Olsen20Vanaken8Tzolis9Jutglà1Israel72Quaresma26Diomande2Reis21Catamo42Hjulmand52Simões20Araújo17Trincão57Quenda9Gyökeres

Náhradníci

Tréner: N. Hayen

Náhradníci

Tréner: João Pereira

Club Brugge KVSila pozíciíSporting CP
6.94
Ø Hodnotenie
6.93
7.13Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.89Obranca (4 v 3)6.80
1G 0A1G 0A
6.94Záložník (5 v 4)6.87
3G 4A3G 2A
6.92Útočník (1 v 3)7.23
2G 1A6G 5A
Club Brugge KV4-2-3-1
22BrankárS. Mignolet7.1
65ObrancaJ. Seys6.8
4ObrancaJ. Ordoñez6.7
44ObrancaB. Mechele7.0
55ObrancaM. De Cuyper7.01G
15ZáložníkR. Onyedika6.71G1A
30ZáložníkA. Jashari7.0
7ZáložníkA. Skov Olsen6.8
20ZáložníkH. Vanaken7.11G1A
8ZáložníkC. Tzolis7.11G2A
9ÚtočníkFerran Jutglà6.92G1A
Sporting CP3-4-2-1
1BrankárF. Israel
72ObrancaEduardo Quaresma6.8
26ObrancaO. Diomande6.91G
2ObrancaMatheus Reis6.6
21ZáložníkGeny Catamo6.91G1A
42ZáložníkM. Hjulmand7.1
52ZáložníkJoão Simões6.6
20ZáložníkM. Araújo7.02G1A
17ÚtočníkTrincão7.24G3A
57ÚtočníkGeovany Quenda7.22G2A
9ÚtočníkV. Gyökeres

Prehľad zápasu

Club Brugge KV zdolal Sporting CP 2:1. Zápas sa hral v UEFA Champions League 2024. Góly strelili: Geny Catamo 3′, Eduardo Quaresma 24′ (o.g.), C. Nielsen 84′. Bolo udelených 8 žltých kariet. Club Brugge KV mal 44% držanie lopty, Sporting CP mal 56%. Club Brugge KV mal 9 striel (4 na bránu), Sporting CP mal 8 (2 na bránu). Očakávané góly: Club Brugge KV 0.71 — Sporting CP 1.15. Club Brugge KV urobil 4 striedaní, Sporting CP urobil 3. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Maximiliano Araújo 29′).

Rivalita od 2025

Club Brugge KV vs Sporting CP vzájomné výsledky

1 stretnutí
Club Brugge KV
0
výhier
Remízy
0
Sporting CP
1
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 30 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Club Brugge KV

WDWWWW

Sporting CP

WDDDLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026