Menu

Lille vs Sturm Graz

Decathlon Arena - Stade Pierre-Mauroy, Villeneuve d'Ascq11. decembra 2024 o 18:45
Domáci

Lille

32
Rozhodca: G. Kabakov

Udalosti zápasu

Lille
Sturm Graz
Výkop
8′Tochi Chukwuani
Penalty cancelled17′
VAR
O. Sahraoui

asistencia: Alexsandro Ribeiro

37′
M. Bakker
45+2′
45+4′
O. Kiteishvili

asistencia: T. Chukwuani

Polčas
47′
M. Biereth

asistencia: W. Bøving

A. BouaddiN. Mukau
56′
R. CabellaM. Fernandez-Pardo
68′
IsmailyG. Gudmundsson
68′
Mitchel Bakker74′
M. BakkerH. Haraldsson
80′
O. SahraouiM. Bayo
80′
H. Haraldsson

asistencia: J. David

81′
84′
J. Gorenc StankovičS. Hierländer
85′
W. BøvingT. Horvat
87′
T. ChukwuaniS. Jatta
87′
M. JohnstonA. Malić
Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal4
8Shots off Goal2
18Total Shots10
1Blocked Shots4
15Shots insidebox6
3Shots outsidebox4
6Fouls8
9Corner Kicks2
0Offsides4
67%Ball Possession33%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves6
636Total passes309
558Passes accurate225
88%Passes %73%
2.05expected_goals1.23
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Lille je 6.80, v porovnaní s 6.49 u Sturm Graz. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Lille je B. André (7.14), u Sturm Graz je to D. Khudyakov (7.33).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Lille prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 7 asistenciami, na čele s T. Meunier (2G). U Sturm Graz je to 0 gólov a 0 asistencií s lídrom —. Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Lille nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.75, zatiaľ čo Sturm Graz má 4 obrancov s priemerom 6.25. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Lille nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.86, oproti 4 u Sturm Graz s hodnotením 6.55. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Lille nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Sturm Graz s priemerom 6.20. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Lille a 79% u Sturm Graz. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Lille nazbierali v tejto sezóne 17 žltých kariet, v porovnaní s 3 u Sturm Graz. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Lille je 26.8 (najmladší: A. Bouaddi (18), najstarší: B. André (35)), zatiaľ čo Sturm Graz má priemer 24.8 (najmladší: D. Khudyakov (21), najstarší: J. Gorenc Stankovič (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Lille majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 3 u Sturm Graz. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Lille4-2-3-14-3-1-2Sturm Graz
GKDEFMIDFWD
30Chevali.12Meunier18Diakité4Ribeiro31Ismaily21André32Bouaddi20Bakker10Cabella11Sahraoui9David53Khudyak.2Johnston35Geyrhof.5Wüthrich24Lavalée21Chukwua.4Stankov.8Yalcouyé10Kiteish.15Bøving18Biereth

Náhradníci

Tréner: B. Génésio

Náhradníci

Tréner: J. Säumel

LilleSila pozíciíSturm Graz
6.80
Ø Hodnotenie
6.49
Brankár (1 v 1)7.33
0G 0A0G 0A
6.75Obranca (4 v 4)6.25
2G 2A0G 0A
6.86Záložník (5 v 4)6.55
3G 5A0G 0A
Útočník (1 v 2)6.20
0G 0A0G 0A
Lille4-2-3-1
30BrankárL. Chevalier
12ObrancaT. Meunier6.82G2A
18ObrancaB. Diakité6.7
4ObrancaAlexsandro Ribeiro6.7
31ObrancaIsmaily
21ZáložníkB. André7.12G2A
32ZáložníkA. Bouaddi6.71A
20ZáložníkM. Bakker
10ZáložníkR. Cabella
11ZáložníkO. Sahraoui6.71G2A
9ÚtočníkJ. David
Sturm Graz4-3-1-2
53BrankárD. Khudyakov7.3
2ObrancaM. Johnston5.6
35ObrancaN. Geyrhofer6.5
5ObrancaG. Wüthrich
24ObrancaD. Lavalée6.7
21ZáložníkT. Chukwuani6.8
4ZáložníkJ. Gorenc Stankovič6.5
8ZáložníkM. Yalcouyé
10ZáložníkO. Kiteishvili6.5
15ÚtočníkW. Bøving6.2
18ÚtočníkM. Biereth

Prehľad zápasu

Lille zdolal Sturm Graz 3:2. Zápas sa hral v UEFA Champions League 2024. Góly strelili: O. Sahraoui 37′, M. Bakker 45′, O. Kiteishvili 45′, M. Biereth 47′, H. Haraldsson 81′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Lille mal 67% držanie lopty, Sturm Graz mal 33%. Lille mal 18 striel (9 na bránu), Sturm Graz mal 10 (4 na bránu). Očakávané góly: Lille 2.05 — Sturm Graz 1.23. Lille urobil 5 striedaní, Sturm Graz urobil 4. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Osame Sahraoui 17′).

Rivalita od 2024

Lille vs Sturm Graz vzájomné výsledky

2 stretnutí
Lille
1
výhier
Remízy
1
Sturm Graz
0
výhier
Góly spolu
5 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 03 v 2024Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Lille

DWDWWW

Sturm Graz

DDDDDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026