Menu

Vfb Stuttgart vs Bsc Young Boys

MHPArena, Stuttgart11. decembra 2024 o 21:00
51
Rozhodca: G. Kruashvili

Udalosti zápasu

VfB Stuttgart
BSC Young Boys
Výkop
6′
Ł. Łakomy

asistencia: A. Virginius

A. Stiller

asistencia: J. Vagnoman

25′
Polčas
A. KarazorY. Keitel
46′
E. Millot

asistencia: F. Rieder

53′
58′Loris Benito
60′Jaouen Hadjam
C. Führich

asistencia: F. Rieder

61′
62′
C. IttenS. Ganvoula
62′
K. ImeriD. Males
J. Vagnoman

asistencia: E. Millot

66′
70′
J. HadjamL. Blum
70′
M. CamaraP. Pfeiffer
Y. Keitel

asistencia: F. Rieder

75′
76′
A. VirginiusE. Colley
C. FührichJ. Malanga
77′
J. VagnomanP. Stenzel
77′
M. MittelstädtA. Al Dakhil
77′
A. RouaultL. Stergiou
83′
Fabian Rieder86′
89′Filip Ugrinić
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal1
8Shots off Goal2
20Total Shots5
6Blocked Shots2
14Shots insidebox3
6Shots outsidebox2
10Fouls16
5Corner Kicks0
1Offsides1
64%Ball Possession36%
1Yellow Cards4
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves1
617Total passes357
526Passes accurate275
85%Passes %77%
2.31expected_goals0.19
-2goals_prevented-2

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy VfB Stuttgart je 6.83, v porovnaní s 6.87 u BSC Young Boys. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč VfB Stuttgart je A. Stiller (7.24), u BSC Young Boys je to J. Hadjam (7.16).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky VfB Stuttgart prispeli v tejto sezóne 26 gólmi a 23 asistenciami, na čele s E. Demirović (11G). U BSC Young Boys je to 15 gólov a 15 asistencií s lídrom K. Imeri (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

VfB Stuttgart nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.79, zatiaľ čo BSC Young Boys má 4 obrancov s priemerom 6.98. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

VfB Stuttgart nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.78, oproti 5 u BSC Young Boys s hodnotením 6.83. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

VfB Stuttgart nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.89, v porovnaní s 1 u BSC Young Boys s priemerom 6.85. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u VfB Stuttgart a 82% u BSC Young Boys. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu VfB Stuttgart nazbierali v tejto sezóne 21 žltých kariet, v porovnaní s 14 u BSC Young Boys. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky VfB Stuttgart je 26.0 (najmladší: F. Rieder (23), najstarší: A. Nübel (29)), zatiaľ čo BSC Young Boys má priemer 25.9 (najmladší: Z. Athekame (21), najstarší: L. Benito (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu VfB Stuttgart majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 15 u BSC Young Boys. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

VfB Stuttgart4-2-3-14-2-3-1BSC Young Boys
GKDEFMIDFWD
33Nübel4Vagnoman29Rouault24Chabot7Mittels.16Karazor6Stiller32Rieder8Millot27Führich9Demirov.26Ballmoos24Athekame13Camara23Benito3Hadjam7Ugrinic8Łakomy21Virgini.10Imeri77Monteiro9Itten

Náhradníci

Tréner: S. Hoeneß

Náhradníci

Tréner: J. Magnin

VfB StuttgartSila pozíciíBSC Young Boys
6.83
Ø Hodnotenie
6.87
7.16Brankár (1 v 1)6.80
0G 1A0G 0A
6.79Obranca (4 v 4)6.98
6G 7A2G 5A
6.78Záložník (5 v 5)6.83
9G 12A10G 10A
6.89Útočník (1 v 1)6.85
11G 3A3G 0A
VfB Stuttgart4-2-3-1
33BrankárA. Nübel7.21A
4ObrancaJ. Vagnoman6.51G3A
29ObrancaA. Rouault6.3
24ObrancaJ. Chabot7.1
7ObrancaM. Mittelstädt7.25G4A
16ZáložníkA. Karazor6.81A
6ZáložníkA. Stiller7.22G5A
32ZáložníkF. Rieder6.5
8ZáložníkE. Millot6.2
27ZáložníkC. Führich7.27G6A
9ÚtočníkE. Demirović6.911G3A
BSC Young Boys4-2-3-1
26BrankárD. von Ballmoos6.8
24ObrancaZ. Athekame6.8
13ObrancaM. Camara
23ObrancaL. Benito6.91A
3ObrancaJ. Hadjam7.22G4A
7ZáložníkF. Ugrinic6.8
8ZáložníkŁ. Łakomy6.9
21ZáložníkA. Virginius6.94G7A
10ZáložníkK. Imeri7.05G1A
77ZáložníkJ. Monteiro6.61G2A
9ÚtočníkC. Itten6.83G

Prehľad zápasu

VfB Stuttgart zdolal BSC Young Boys 5:1. Zápas sa hral v UEFA Champions League 2024. Góly strelili: Ł. Łakomy 6′, A. Stiller 25′, E. Millot 53′, C. Führich 61′, J. Vagnoman 66′, Y. Keitel 75′. Bolo udelených 5 žltých kariet. VfB Stuttgart mal 64% držanie lopty, BSC Young Boys mal 36%. VfB Stuttgart mal 20 striel (6 na bránu), BSC Young Boys mal 5 (1 na bránu). Očakávané góly: VfB Stuttgart 2.31 — BSC Young Boys 0.19. VfB Stuttgart urobil 5 striedaní, BSC Young Boys urobil 5.

Rivalita od 2026

VfB Stuttgart vs BSC Young Boys vzájomné výsledky

1 stretnutí
VfB Stuttgart
1
výhier
Remízy
0
BSC Young Boys
0
výhier
Góly spolu
5 · 5.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 32 v 2026Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

VfB Stuttgart

DDWLWL

BSC Young Boys

LLDDDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026