Menu

Club Brugge Kv vs Juventus

Jan Breydelstadion, Brugge21. januára 2025 o 21:00
00
Hostia

Juventus

Rozhodca: B. Bastien

Udalosti zápasu

Club Brugge KV
Juventus
Výkop
38′Teun Koopmeiners
Polčas
66′
T. WeahFrancisco Conceição
66′
S. MbangulaK. Yıldız
Ferran JutglàG. Nilsson
69′
K. SabbeJ. Seys
69′
76′
T. KoopmeinersW. McKennie
76′
Douglas LuizK. Thuram
76′
N. GonzálezD. Vlahović
C. TzolisH. Vetlesen
78′
C. TalbiB. Meijer
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal1
5Shots off Goal4
7Total Shots5
2Blocked Shots0
4Shots insidebox3
3Shots outsidebox2
7Fouls11
3Corner Kicks4
0Offsides3
43%Ball Possession57%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves0
443Total passes584
375Passes accurate522
85%Passes %89%
0.75expected_goals0.44
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Club Brugge KV je 6.85, v porovnaní s 6.90 u Juventus. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Club Brugge KV je S. Mignolet (7.13), u Juventus je to M. Locatelli (7.43).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Club Brugge KV prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 6 asistenciami, na čele s C. Talbi (2G). U Juventus je to 5 gólov a 3 asistencií s lídrom F. Gatti (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Club Brugge KV nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.67, zatiaľ čo Juventus má 4 obrancov s priemerom 6.83. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Club Brugge KV nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.91, oproti 5 u Juventus s hodnotením 7.11. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Club Brugge KV nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.92, v porovnaní s 1 u Juventus s priemerom 6.63. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 48% u Club Brugge KV a 86% u Juventus. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Club Brugge KV nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 5 u Juventus. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Club Brugge KV je 25.8 (najmladší: K. Sabbe (20), najstarší: S. Mignolet (37)), zatiaľ čo Juventus má priemer 25.9 (najmladší: N. Savona (22), najstarší: M. Di Gregorio (28)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Club Brugge KV majú priemerne 12 ligových štartov, oproti 7 u Juventus. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Club Brugge KV4-2-3-14-2-3-1Juventus
GKDEFMIDFWD
22Mignolet64Sabbe4Ordoñez44Mechele55Cuyper15Onyedika30Jashari68Talbi20Vanaken8Tzolis9Jutglà29Gregorio37Savona4Gatti15Kalulu27Cambiaso5Locatel.26Luiz22Weah8Koopmei.51Mbangula11González

Náhradníci

Tréner: N. Hayen

Náhradníci

Tréner: T. Motta

Club Brugge KVSila pozíciíJuventus
6.85
Ø Hodnotenie
6.90
7.13Brankár (1 v 1)6.78
0G 0A0G 0A
6.67Obranca (4 v 4)6.83
2G 0A2G 2A
6.91Záložník (5 v 5)7.11
5G 5A3G 1A
6.92Útočník (1 v 1)6.63
2G 1A0G 0A
Club Brugge KV4-2-3-1
22BrankárS. Mignolet7.1
64ObrancaK. Sabbe5.91G
4ObrancaJ. Ordoñez6.7
44ObrancaB. Mechele7.0
55ObrancaM. De Cuyper7.01G
15ZáložníkR. Onyedika6.71G1A
30ZáložníkA. Jashari7.0
68ZáložníkC. Talbi6.72G1A
20ZáložníkH. Vanaken7.11G1A
8ZáložníkC. Tzolis7.11G2A
9ÚtočníkFerran Jutglà6.92G1A
Juventus4-2-3-1
29BrankárM. Di Gregorio6.8
37ObrancaN. Savona
4ObrancaF. Gatti7.12G
15ObrancaP. Kalulu6.71A
27ObrancaA. Cambiaso6.71A
5ZáložníkM. Locatelli7.41G
26ZáložníkDouglas Luiz
22ZáložníkT. Weah7.0
8ZáložníkT. Koopmeiners6.92G1A
51ZáložníkS. Mbangula
11ÚtočníkN. González6.6

Prehľad zápasu

Club Brugge KV a Juventus remizovali 0:0. Zápas sa hral v UEFA Champions League 2024. Bolo udelených 2 žltých kariet. Club Brugge KV mal 43% držanie lopty, Juventus mal 57%. Club Brugge KV mal 7 striel (0 na bránu), Juventus mal 5 (1 na bránu). Očakávané góly: Club Brugge KV 0.75 — Juventus 0.44. Club Brugge KV urobil 4 striedaní, Juventus urobil 5.

Aktuálna forma

Club Brugge KV

WDWWWW

Juventus

DDWWWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026