Menu

Fk Crvena Zvezda vs Psv Eindhoven

Stadion Rajko Mitić, Beograd21. januára 2025 o 21:00
Rozhodca: I. Kovács

Udalosti zápasu

FK Crvena Zvezda
PSV Eindhoven
Výkop
17′
L. de Jong

asistencia: J. Veerman

23′
L. de Jong

asistencia: J. Veerman

43′
R. Flamingo

asistencia: G. Til

Polčas
50′Ryan Flamingo
S. Katompa MvumpaBruno Duarte
71′
Seol Young-WooA. Maksimović
71′
C. Ndiaye

asistencia: N. Djiga

71′
74′
N. LangW. Kuhn
77′
R. LedezmaR. Karsdorp
N. Djiga

asistencia: M. Ivanić

77′
N. RadonjićMilson
84′
86′
G. TilA. Obispo
86′
J. BakayokoR. Pepi
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal5
11Shots off Goal6
21Total Shots13
3Blocked Shots2
18Shots insidebox8
3Shots outsidebox5
10Fouls12
7Corner Kicks7
1Offsides1
57%Ball Possession43%
0Yellow Cards0
0Red Cards1
2Goalkeeper Saves5
462Total passes363
409Passes accurate297
89%Passes %82%
2.66expected_goals0.83
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FK Crvena Zvezda je 6.93, v porovnaní s 7.01 u PSV Eindhoven. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FK Crvena Zvezda je Seol Young-Woo (7.23), u PSV Eindhoven je to J. Bakayoko (7.20).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FK Crvena Zvezda prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 1 asistenciami, na čele s M. Ivanić (1G). U PSV Eindhoven je to 10 gólov a 9 asistencií s lídrom R. Flamingo (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FK Crvena Zvezda nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.23, zatiaľ čo PSV Eindhoven má 4 obrancov s priemerom 6.99. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FK Crvena Zvezda nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.82, oproti 5 u PSV Eindhoven s hodnotením 6.99. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FK Crvena Zvezda nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u PSV Eindhoven s priemerom 7.13. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 68% u FK Crvena Zvezda a 53% u PSV Eindhoven. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FK Crvena Zvezda nazbierali v tejto sezóne 1 žltých kariet, v porovnaní s 12 u PSV Eindhoven. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FK Crvena Zvezda je 28.8 (najmladší: Seol Young-Woo (27), najstarší: M. Ivanić (32)), zatiaľ čo PSV Eindhoven má priemer 27.3 (najmladší: J. Bakayoko (22), najstarší: L. de Jong (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FK Crvena Zvezda majú priemerne 4 ligových štartov, oproti 11 u PSV Eindhoven. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FK Crvena Zvezda4-2-3-14-2-3-1PSV Eindhoven
GKDEFMIDFWD
18Glazer70Mimović24Djiga5Spajić66Young-W.6Krunić21Elšnik15Mvumpa4Ivanić49Radonjić9Ndiaye1Benítez37Ledezma6Flamingo18Boscagli17Júnior22Schouten23Veerman11Bakayoko20Til10Lang9Jong

Náhradníci

Tréner: V. Milojević

Náhradníci

Tréner: P. Bosz

FK Crvena ZvezdaSila pozíciíPSV Eindhoven
6.93
Ø Hodnotenie
7.01
Brankár (1 v 1)7.02
0G 0A0G 0A
7.23Obranca (4 v 4)6.99
0G 0A3G 0A
6.82Záložník (5 v 5)6.99
1G 1A5G 8A
Útočník (1 v 1)7.13
0G 0A2G 1A
FK Crvena Zvezda4-2-3-1
18BrankárO. Glazer
70ObrancaO. Mimović
24ObrancaN. Djiga
5ObrancaU. Spajić
66ObrancaSeol Young-Woo7.2
6ZáložníkR. Krunić
21ZáložníkT. Elšnik7.1
15ZáložníkS. Katompa Mvumpa
4ZáložníkM. Ivanić6.81G1A
49ZáložníkN. Radonjić6.6
9ÚtočníkC. Ndiaye
PSV Eindhoven4-2-3-1
1BrankárW. Benítez7.0
37ObrancaR. Ledezma6.7
6ObrancaR. Flamingo7.23G
18ObrancaO. Boscagli7.2
17ObrancaMauro Júnior7.0
22ZáložníkJ. Schouten6.81G
23ZáložníkJ. Veerman7.23A
11ZáložníkJ. Bakayoko7.22G1A
20ZáložníkG. Til6.82A
10ZáložníkN. Lang7.02G2A
9ÚtočníkL. de Jong7.12G1A

Prehľad zápasu

PSV Eindhoven zdolal FK Crvena Zvezda 3:2. Zápas sa hral v UEFA Champions League 2024. Góly strelili: L. de Jong 17′, L. de Jong 23′, R. Flamingo 43′, C. Ndiaye 71′, N. Djiga 77′. 1 červených kariet. FK Crvena Zvezda mal 57% držanie lopty, PSV Eindhoven mal 43%. FK Crvena Zvezda mal 21 striel (7 na bránu), PSV Eindhoven mal 13 (5 na bránu). Očakávané góly: FK Crvena Zvezda 2.66 — PSV Eindhoven 0.83. FK Crvena Zvezda urobil 3 striedaní, PSV Eindhoven urobil 4.

Aktuálna forma

FK Crvena Zvezda

WWWDWW

PSV Eindhoven

WWWWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026