Menu

Slovan Bratislava vs Vfb Stuttgart

Štadión Tehelné pole, Bratislava21. januára 2025 o 21:00
Domáci

Slovan Bratislava

13
Rozhodca: C. Kavanagh

Udalosti zápasu

Slovan Bratislava
VfB Stuttgart
Výkop
11′
J. Leweling

asistencia: D. Undav

25′Anthony Rouault
Guram Kashia30′
36′
J. Leweling
VAR
37′Goal confirmed
Kyriakos Savvidis45+2′
Polčas
54′Deniz Undav
61′Yannik Keitel
R. MakI. Metsoko
70′
70′
J. LewelingF. Rieder
70′
D. UndavE. Demirović
S. ZuberuT. Barseghyan
71′
81′
Y. KeitelA. Al Dakhil
K. SavvidīsA. Mustafić
82′
I. Metsoko

asistencia: T. Barseghyan

85′
87′
F. Rieder

asistencia: M. Mittelstädt

C. BlackmanJ. Medveděv
89′
N. MarcelliA. Gajdoš
89′
Tigran Barseghyan90′
90′
E. MillotP. Stenzel
90+1′
J. VagnomanL. Stergiou
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal7
3Shots off Goal7
6Total Shots21
1Blocked Shots7
5Shots insidebox13
1Shots outsidebox8
10Fouls14
4Corner Kicks19
3Offsides3
41%Ball Possession59%
3Yellow Cards3
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves1
352Total passes498
249Passes accurate403
71%Passes %81%
0.63expected_goals3.46
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Slovan Bratislava je 7.39, v porovnaní s 6.89 u VfB Stuttgart. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Slovan Bratislava je D. Takáč (9.20), u VfB Stuttgart je to A. Stiller (7.24).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Slovan Bratislava prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 0 asistenciami, na čele s R. Mak (1G). U VfB Stuttgart je to 40 gólov a 33 asistencií s lídrom D. Undav (18G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Slovan Bratislava nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.20, zatiaľ čo VfB Stuttgart má 4 obrancov s priemerom 6.79. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Slovan Bratislava nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.97, oproti 4 u VfB Stuttgart s hodnotením 7.01. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Slovan Bratislava nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u VfB Stuttgart s priemerom 6.70. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Slovan Bratislava a 76% u VfB Stuttgart. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Slovan Bratislava nazbierali v tejto sezóne 7 žltých kariet, v porovnaní s 21 u VfB Stuttgart. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Slovan Bratislava je 29.3 (najmladší: N. Marcelli (20), najstarší: G. Kashia (38)), zatiaľ čo VfB Stuttgart má priemer 25.9 (najmladší: E. Millot (23), najstarší: A. Nübel (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Slovan Bratislava majú priemerne 3 ligových štartov, oproti 22 u VfB Stuttgart. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Slovan Bratislava4-2-3-14-4-2VfB Stuttgart
GKDEFMIDFWD
71Takáč28Blackman4Kashia6Wimmer23Zuberu12Bajrič88Savvidīs21Mak10Tolić18Marcelli13Strelec33Nübel4Vagnoman29Rouault24Chabot7Mittels.18Leweling5Keitel6Stiller27Führich8Millot26Undav

Náhradníci

Tréner: V. Weiss

Náhradníci

Tréner: S. Hoeneß

Slovan BratislavaSila pozíciíVfB Stuttgart
7.39
Ø Hodnotenie
6.89
9.20Brankár (1 v 1)7.16
0G 0A0G 1A
7.20Obranca (4 v 4)6.79
0G 0A6G 7A
6.97Záložník (5 v 4)7.01
1G 0A16G 19A
Útočník (1 v 2)6.70
0G 0A18G 6A
Slovan Bratislava4-2-3-1
71BrankárD. Takáč9.2
28ObrancaC. Blackman6.5
4ObrancaG. Kashia7.5
6ObrancaK. Wimmer7.6
23ObrancaS. Zuberu
12ZáložníkK. Bajrič7.2
88ZáložníkK. Savvidīs
21ZáložníkR. Mak7.51G
10ZáložníkM. Tolić
18ZáložníkN. Marcelli6.2
13ÚtočníkD. Strelec
VfB Stuttgart4-4-2
33BrankárA. Nübel7.21A
4ObrancaJ. Vagnoman6.51G3A
29ObrancaA. Rouault6.3
24ObrancaJ. Chabot7.1
7ObrancaM. Mittelstädt7.25G4A
18ZáložníkJ. Leweling7.07G8A
5ZáložníkY. Keitel6.6
6ZáložníkA. Stiller7.22G5A
27ZáložníkC. Führich7.27G6A
8ÚtočníkE. Millot6.2
26ÚtočníkD. Undav7.218G6A

Prehľad zápasu

VfB Stuttgart zdolal Slovan Bratislava 3:1. Zápas sa hral v UEFA Champions League 2024. Góly strelili: J. Leweling 11′, J. Leweling 36′, I. Metsoko 85′, F. Rieder 87′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Slovan Bratislava mal 41% držanie lopty, VfB Stuttgart mal 59%. Slovan Bratislava mal 6 striel (2 na bránu), VfB Stuttgart mal 21 (7 na bránu). Očakávané góly: Slovan Bratislava 0.63 — VfB Stuttgart 3.46. Slovan Bratislava urobil 5 striedaní, VfB Stuttgart urobil 5. VAR zasiahol: Goal confirmed (Enzo Millot 37′).

Aktuálna forma

Slovan Bratislava

WWWDWW

VfB Stuttgart

DDWLWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026