Menu

Celtic vs Bsc Young Boys

Celtic Park, Glasgow22. januára 2025 o 21:00
Domáci

Celtic

10
Hostia

BSC Young Boys

Rozhodca: R. Saggi

Udalosti zápasu

Celtic
BSC Young Boys
Výkop
Nicolas-Gerrit Kühn20′
Goal cancelled32′
VAR
Arne Engels

Missed Penalty

41′
45+1′Silvère Ganvoula
Polčas
47′Mohamed Camara
64′Filip Ugrinić
64′
D. MalesM. Chaiwa
64′
S. GanvoulaC. Itten
G. TaylorÁlex Valle
69′
A. EngelsPaulo Bernardo
69′
72′
J. MonteiroE. Colley
K. FuruhashiA. Idah
75′
83′Loris Benito
84′
C. NiasseS. Lauper
84′
Z. AthekameL. Blum
L. Benito

Own Goal

86′
Card upgrade88′
VAR
Daizen Maeda89′
N. KühnL. Scales
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal4
6Shots off Goal4
16Total Shots12
3Blocked Shots4
11Shots insidebox8
5Shots outsidebox4
12Fouls15
7Corner Kicks4
5Offsides0
59%Ball Possession41%
1Yellow Cards4
1Red Cards0
4Goalkeeper Saves7
504Total passes342
423Passes accurate263
84%Passes %77%
1.85expected_goals1.02
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Celtic je 6.96, v porovnaní s 6.91 u BSC Young Boys. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Celtic je C. McGregor (7.60), u BSC Young Boys je to M. Keller (7.18).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Celtic prispeli v tejto sezóne 0 gólmi a 0 asistenciami, na čele s —. U BSC Young Boys je to 9 gólov a 8 asistencií s lídrom D. Males (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Celtic nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.03, zatiaľ čo BSC Young Boys má 4 obrancov s priemerom 6.98. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Celtic nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.95, oproti 5 u BSC Young Boys s hodnotením 6.78. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Celtic nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.80, v porovnaní s 1 u BSC Young Boys s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 86% u Celtic a 82% u BSC Young Boys. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Celtic nazbierali v tejto sezóne 2 žltých kariet, v porovnaní s 15 u BSC Young Boys. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Celtic je 28.4 (najmladší: A. Engels (22), najstarší: K. Schmeichel (39)), zatiaľ čo BSC Young Boys má priemer 24.9 (najmladší: Z. Athekame (21), najstarší: L. Benito (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Celtic majú priemerne 2 ligových štartov, oproti 19 u BSC Young Boys. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Celtic4-3-34-2-3-1BSC Young Boys
GKDEFMIDFWD
1Schmeic.2Johnston20Carter-.6Trusty3Taylor27Engels42McGregor41Hatate10Kühn8Furuhas.38Maeda33Keller24Athekame13Camara23Benito3Hadjam20Niasse8Łakomy39Males7Ugrinic77Monteiro35Ganvoula

Náhradníci

Tréner: B. Rodgers

Náhradníci

Tréner: G. Contini

CelticSila pozíciíBSC Young Boys
6.96
Ø Hodnotenie
6.91
6.95Brankár (1 v 1)7.18
0G 0A0G 0A
7.03Obranca (4 v 4)6.98
0G 0A2G 5A
6.95Záložník (3 v 5)6.78
0G 0A7G 3A
6.80Útočník (3 v 1)
0G 0A0G 0A
Celtic4-3-3
1BrankárK. Schmeichel7.0
2ObrancaA. Johnston6.9
20ObrancaC. Carter-Vickers7.3
6ObrancaA. Trusty6.9
3ObrancaG. Taylor
27ZáložníkA. Engels6.9
42ZáložníkC. McGregor7.6
41ZáložníkR. Hatate6.3
10ÚtočníkN. Kühn
8ÚtočníkK. Furuhashi
38ÚtočníkD. Maeda6.8
BSC Young Boys4-2-3-1
33BrankárM. Keller7.2
24ObrancaZ. Athekame6.8
13ObrancaM. Camara
23ObrancaL. Benito6.91A
3ObrancaJ. Hadjam7.22G4A
20ZáložníkC. Niasse
8ZáložníkŁ. Łakomy6.9
39ZáložníkD. Males6.96G1A
7ZáložníkF. Ugrinic6.8
77ZáložníkJ. Monteiro6.61G2A
35ÚtočníkS. Ganvoula

Prehľad zápasu

Celtic zdolal BSC Young Boys 1:0. Zápas sa hral v UEFA Champions League 2024. Góly strelili: Arne Engels 41′, L. Benito 86′ (o.g.). Bolo udelených 5 žltých kariet, 1 červených kariet. Celtic mal 59% držanie lopty, BSC Young Boys mal 41%. Celtic mal 16 striel (7 na bránu), BSC Young Boys mal 12 (4 na bránu). Očakávané góly: Celtic 1.85 — BSC Young Boys 1.02. Celtic urobil 4 striedaní, BSC Young Boys urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Kyogo Furuhashi 32′), Card upgrade (Daizen Maeda 88′).

Aktuálna forma

Celtic

WWWWWL

BSC Young Boys

LLDDDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026