Menu

Feyenoord vs Bayern Munchen

Stadion Feijenoord, Rotterdam22. januára 2025 o 21:00
Domáci

Feyenoord

30
Rozhodca: F. Letexier

Udalosti zápasu

Feyenoord
Bayern München
Výkop
-5′Sven Ulreich
Dávid Hancko19′
S. Giménez

asistencia: G. Smal

21′
45+6′
A. DaviesRaphaël Guerreiro
S. Giménez

Penalty

45+9′
Polčas
46′
K. LaimerL. Sané
C. StengsC. Nadje
50′
62′
K. ComanS. Gnabry
62′
Kim Min-JaeA. Pavlović
B. NieuwkoopJ. Mitchell
75′
A. Hadj MoussaA. Ueda
83′
Igor PaixãoHugo Bueno
83′
83′
J. MusialaT. Müller
87′Leroy Sané
89′Thomas Müller
89′Leon Goretzka
A. Ueda

asistencia: A. Milambo

89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal6
3Shots off Goal12
8Total Shots30
2Blocked Shots12
5Shots insidebox22
3Shots outsidebox8
5Fouls6
1Corner Kicks13
0Offsides1
20%Ball Possession80%
1Yellow Cards4
0Red Cards0
7Goalkeeper Saves0
192Total passes737
121Passes accurate665
63%Passes %90%
1.77expected_goals2.42
-1goals_prevented-1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Feyenoord je 7.01, v porovnaní s 7.11 u Bayern München. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Feyenoord je A. Hadj Moussa (7.65), u Bayern München je to H. Kane (8.00).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Feyenoord prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 1 asistenciami, na čele s B. Nieuwkoop (1G). U Bayern München je to 24 gólov a 20 asistencií s lídrom H. Kane (14G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Feyenoord nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.89, zatiaľ čo Bayern München má 4 obrancov s priemerom 6.72. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Feyenoord nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.95, oproti 5 u Bayern München s hodnotením 7.24. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Feyenoord nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.18, v porovnaní s 1 u Bayern München s priemerom 8.00. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u Feyenoord a 87% u Bayern München. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Feyenoord nazbierali v tejto sezóne 3 žltých kariet, v porovnaní s 18 u Bayern München. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Feyenoord je 26.2 (najmladší: A. Milambo (20), najstarší: G. Trauner (33)), zatiaľ čo Bayern München má priemer 28.6 (najmladší: J. Musiala (22), najstarší: M. Neuer (39)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Feyenoord majú priemerne 3 ligových štartov, oproti 10 u Bayern München. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Feyenoord4-3-34-2-3-1Bayern München
GKDEFMIDFWD
1Bijlow2Nieuwko.18Trauner33Hancko5Smal27Milambo3Beelen10Stengs23Moussa29Giménez14Paixão1Neuer27Laimer2Upameca.3Min-Jae19Davies6Kimmich8Goretzka17Olise42Musiala11Coman9Kane

Náhradníci

Tréner: B. Priske

Náhradníci

Tréner: V. Kompany

FeyenoordSila pozíciíBayern München
7.01
Ø Hodnotenie
7.11
Brankár (1 v 1)7.13
0G 0A0G 0A
6.89Obranca (4 v 4)6.72
1G 0A1G 7A
6.95Záložník (3 v 5)7.24
0G 1A9G 11A
7.18Útočník (3 v 1)8.00
1G 0A14G 2A
Feyenoord4-3-3
1BrankárJ. Bijlow
2ObrancaB. Nieuwkoop6.91G
18ObrancaG. Trauner6.9
33ObrancaD. Hancko
5ObrancaG. Smal
27ZáložníkA. Milambo7.01A
3ZáložníkT. Beelen6.9
10ZáložníkC. Stengs
23ÚtočníkA. Hadj Moussa7.71G
29ÚtočníkS. Giménez
14ÚtočníkIgor Paixão6.7
Bayern München4-2-3-1
1BrankárM. Neuer7.1
27ObrancaK. Laimer6.73A
2ObrancaD. Upamecano6.81G2A
3ObrancaKim Min-Jae6.7
19ObrancaA. Davies6.72A
6ZáložníkJ. Kimmich7.42A
8ZáložníkL. Goretzka6.7
17ZáložníkM. Olise7.55G6A
42ZáložníkJ. Musiala6.72G1A
11ZáložníkK. Coman8.02G2A
9ÚtočníkH. Kane8.014G2A

Prehľad zápasu

Feyenoord zdolal Bayern München 3:0. Zápas sa hral v UEFA Champions League 2024. Góly strelili: S. Giménez 21′, S. Giménez 45′ (pen.), A. Ueda 89′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Feyenoord mal 20% držanie lopty, Bayern München mal 80%. Feyenoord mal 8 striel (3 na bránu), Bayern München mal 30 (6 na bránu). Očakávané góly: Feyenoord 1.77 — Bayern München 2.42. Feyenoord urobil 4 striedaní, Bayern München urobil 5.

Aktuálna forma

Feyenoord

DWWDDD

Bayern München

WDDLWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026