Menu

Inter vs Monaco

Stadio Giuseppe Meazza, Milano29. januára 2025 o 21:00
Domáci

Inter

30
Hostia

Monaco

Rozhodca: I. Peljto
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Inter
Monaco
Výkop
3′Denis Zakaria
4′
12′Christian Mawissa
L. Martínez

asistencia: N. Barella

16′
19′
M. AklioucheCaio Henrique
45+3′Vanderson
Polčas
46′
T. KehrerJ. Teze
46′
L. CamaraS. Magassa
A. BastoniCarlos Augusto
59′
N. BarellaD. Frattesi
59′
M. ThuramM. Arnautović
60′
Benjamin Pavard66′
68′
T. MinaminoL. Michal
D. DumfriesM. Darmian
76′
L. MartínezG. De Pieri
76′
79′
A. GolovinE. Ben Seghir
Kristjan Asllani81′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal0
12Shots off Goal0
20Total Shots4
1Blocked Shots4
15Shots insidebox2
5Shots outsidebox2
12Fouls5
3Corner Kicks0
2Offsides1
64%Ball Possession36%
2Yellow Cards2
0Red Cards1
0Goalkeeper Saves4
710Total passes403
638Passes accurate329
90%Passes %82%
3.89expected_goals0.25
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Inter je 7.11, v porovnaní s 6.73 u Monaco. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Inter je A. Bastoni (7.36), u Monaco je to M. Salisu (7.34).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Inter prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 2 asistenciami, na čele s L. Martínez (4G). U Monaco je to 2 gólov a 5 asistencií s lídrom M. Akliouche (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Inter nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.11, zatiaľ čo Monaco má 4 obrancov s priemerom 6.73. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Inter nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.11, oproti 5 u Monaco s hodnotením 6.81. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Inter nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.05, v porovnaní s 1 u Monaco s priemerom 6.70. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Inter a 84% u Monaco. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Inter nazbierali v tejto sezóne 12 žltých kariet, v porovnaní s 14 u Monaco. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Inter je 29.5 (najmladší: K. Asllani (23), najstarší: Y. Sommer (37)), zatiaľ čo Monaco má priemer 25.9 (najmladší: C. Mawissa (20), najstarší: T. Minamino (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Inter majú priemerne 6 ligových štartov, oproti 6 u Monaco. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Inter3-5-24-2-3-1Monaco
GKDEFMIDFWD
1Sommer28Pavard6Vrij95Bastoni2Dumfries23Barella21Asllani22Mkhitar.32Dimarco10Martínez9Thuram1Majecki2Vanders.5Kehrer22Salisu13Mawissa15Camara6Zakaria11Akliouc.18Minamino10Golovin36Embolo

Náhradníci

Tréner: S. Inzaghi

Náhradníci

Tréner: A. Hütter

InterSila pozíciíMonaco
7.11
Ø Hodnotenie
6.73
7.18Brankár (1 v 1)6.30
0G 0A0G 0A
7.11Obranca (3 v 4)6.73
1G 1A0G 0A
7.11Záložník (5 v 5)6.81
3G 0A2G 5A
7.05Útočník (2 v 1)6.70
6G 1A0G 0A
Inter3-5-2
1BrankárY. Sommer7.2
28ObrancaB. Pavard6.9
6ObrancaS. de Vrij7.1
95ObrancaA. Bastoni7.41G1A
2ZáložníkD. Dumfries7.02G
23ZáložníkN. Barella7.0
21ZáložníkK. Asllani7.2
22ZáložníkH. Mkhitaryan7.0
32ZáložníkF. Dimarco7.31G
10ÚtočníkL. Martínez7.14G
9ÚtočníkM. Thuram7.02G1A
Monaco4-2-3-1
1BrankárR. Majecki6.3
2ObrancaVanderson6.5
5ObrancaT. Kehrer6.5
22ObrancaM. Salisu7.3
13ObrancaC. Mawissa6.5
15ZáložníkL. Camara7.0
6ZáložníkD. Zakaria6.7
11ZáložníkM. Akliouche6.81G3A
18ZáložníkT. Minamino6.71G1A
10ZáložníkA. Golovin6.81A
36ÚtočníkB. Embolo6.7

Prehľad zápasu

Inter zdolal Monaco 3:0. Zápas sa hral v UEFA Champions League 2024. Góly strelili: L. Martínez 4′ (pen.), L. Martínez 16′, L. Martínez 67′. Bolo udelených 4 žltých kariet, 1 červených kariet. Inter mal 64% držanie lopty, Monaco mal 36%. Inter mal 20 striel (7 na bránu), Monaco mal 4 (0 na bránu). Očakávané góly: Inter 3.89 — Monaco 0.25. Inter urobil 5 striedaní, Monaco urobil 5.

Rivalita od 2022

Inter vs Monaco vzájomné výsledky

2 stretnutí
Inter
1
výhier
Remízy
1
Monaco
0
výhier
Góly spolu
7 · 3.5/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 22 v 2022Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Inter

WWWDWW

Monaco

LWDDLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026