Menu

Bsc Young Boys vs Fk Crvena Zvezda

Stadion Wankdorf, Bern29. januára 2025 o 21:00
Rozhodca: H. Meler

Udalosti zápasu

BSC Young Boys
FK Crvena Zvezda
Výkop
Polčas
D. MalesA. Virginius
46′
K. ImeriM. Elia
61′
S. GanvoulaC. Itten
61′
65′
A. MaksimovićG. Kanga
M. CamaraL. Benito
67′
69′
G. Kanga

asistencia: Seol Young-Woo

Ł. ŁakomyM. Chaiwa
77′
Miguel Changa Chaiwa82′
83′
C. NdiayeBruno Duarte
83′
S. Katompa MvumpaL. Ilić
90+4′Ivan Guteša
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal3
4Shots off Goal5
8Total Shots18
1Blocked Shots10
3Shots insidebox10
5Shots outsidebox8
13Fouls10
4Corner Kicks10
2Offsides3
41%Ball Possession59%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
296Total passes419
237Passes accurate349
80%Passes %83%
0.39expected_goals1.77
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy BSC Young Boys je 6.89, v porovnaní s 7.03 u FK Crvena Zvezda. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč BSC Young Boys je M. Keller (7.18), u FK Crvena Zvezda je to Seol Young-Woo (7.23).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky BSC Young Boys prispeli v tejto sezóne 14 gólmi a 8 asistenciami, na čele s D. Males (6G). U FK Crvena Zvezda je to 1 gólov a 1 asistencií s lídrom M. Ivanić (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

BSC Young Boys nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.79, zatiaľ čo FK Crvena Zvezda má 4 obrancov s priemerom 7.23. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

BSC Young Boys nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.97, oproti 5 u FK Crvena Zvezda s hodnotením 6.93. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

BSC Young Boys nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.59, v porovnaní s 1 u FK Crvena Zvezda s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u BSC Young Boys a 71% u FK Crvena Zvezda. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu BSC Young Boys nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 1 u FK Crvena Zvezda. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky BSC Young Boys je 24.2 (najmladší: Z. Athekame (21), najstarší: S. Lauper (29)), zatiaľ čo FK Crvena Zvezda má priemer 27.3 (najmladší: I. Guteša (23), najstarší: M. Ivanić (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu BSC Young Boys majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 4 u FK Crvena Zvezda. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

BSC Young Boys4-3-1-24-2-3-1FK Crvena Zvezda
GKDEFMIDFWD
33Keller27Blum13Camara4Zoukrou24Athekame39Males30Lauper8Łakomy10Imeri77Monteiro35Ganvoula77Guteša70Mimović24Djiga33Drkušić66Young-W.21Elšnik6Krunić15Mvumpa55Maksimo.4Ivanić9Ndiaye

Náhradníci

Tréner: G. Contini

Náhradníci

Tréner: V. Milojević

BSC Young BoysSila pozíciíFK Crvena Zvezda
6.89
Ø Hodnotenie
7.03
7.18Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.79Obranca (4 v 4)7.23
1G 2A0G 0A
6.97Záložník (4 v 5)6.93
12G 4A1G 1A
6.59Útočník (2 v 1)
1G 2A0G 0A
BSC Young Boys4-3-1-2
33BrankárM. Keller7.2
27ObrancaL. Blum6.81G2A
13ObrancaM. Camara
4ObrancaT. Zoukrou6.7
24ObrancaZ. Athekame6.8
39ZáložníkD. Males6.96G1A
30ZáložníkS. Lauper7.01G2A
8ZáložníkŁ. Łakomy6.9
10ZáložníkK. Imeri7.05G1A
77ÚtočníkJ. Monteiro6.61G2A
35ÚtočníkS. Ganvoula
FK Crvena Zvezda4-2-3-1
77BrankárI. Guteša
70ObrancaO. Mimović
24ObrancaN. Djiga
33ObrancaV. Drkušić
66ObrancaSeol Young-Woo7.2
21ZáložníkT. Elšnik7.1
6ZáložníkR. Krunić
15ZáložníkS. Katompa Mvumpa
55ZáložníkA. Maksimović
4ZáložníkM. Ivanić6.81G1A
9ÚtočníkC. Ndiaye

Prehľad zápasu

FK Crvena Zvezda zdolal BSC Young Boys 1:0. Zápas sa hral v UEFA Champions League 2024. Góly strelili: G. Kanga 69′. Bolo udelených 2 žltých kariet. BSC Young Boys mal 41% držanie lopty, FK Crvena Zvezda mal 59%. BSC Young Boys mal 8 striel (3 na bránu), FK Crvena Zvezda mal 18 (3 na bránu). Očakávané góly: BSC Young Boys 0.39 — FK Crvena Zvezda 1.77. BSC Young Boys urobil 5 striedaní, FK Crvena Zvezda urobil 3.

Rivalita od 2019

BSC Young Boys vs FK Crvena Zvezda vzájomné výsledky

4 stretnutí
BSC Young Boys
1
výhier
Remízy
3
FK Crvena Zvezda
0
výhier
Góly spolu
12 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
3/4 · 75%
Nad 2,5
2/4 · 50%

Aktuálna forma

BSC Young Boys

LLDDDW

FK Crvena Zvezda

WWWDWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026