Menu

Stade Brestois 29 vs Paris Saint Germain

Stade du Roudourou, Guingamp11. februára 2025 o 18:45
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Stade Brestois 29
Paris Saint Germain
Výkop
VAR
18′Penalty confirmed
21′
Vitinha

Penalty

45′
O. Dembélé

asistencia: A. Hakimi

Polčas
VAR
52′Goal cancelled
A. SimaMama Baldé
64′
H. MagnettiE. Fernandes
64′
66′
O. Dembélé
67′
D. DouéK. Kvaratskhelia
70′Bradley Barcola
R. FaivreK. Doumbia
72′
Brendan Chardonnet74′
75′
B. BarcolaLee Kang-In
82′
O. DembéléGonçalo Ramos
M. CamaraMathias Pereira Lage
83′
P. Lees-MelouI. Salah
83′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal7
3Shots off Goal4
16Total Shots16
11Blocked Shots5
11Shots insidebox11
5Shots outsidebox5
7Fouls13
6Corner Kicks3
0Offsides1
38%Ball Possession62%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves2
345Total passes589
266Passes accurate523
77%Passes %89%
0.96expected_goals2.72
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Stade Brestois 29 je 6.86, v porovnaní s 7.11 u Paris Saint Germain. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Stade Brestois 29 je P. Lees-Melou (7.05), u Paris Saint Germain je to Vitinha (7.62).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Stade Brestois 29 prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 15 asistenciami, na čele s L. Ajorque (7G). U Paris Saint Germain je to 30 gólov a 24 asistencií s lídrom O. Dembélé (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Stade Brestois 29 nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.78, zatiaľ čo Paris Saint Germain má 4 obrancov s priemerom 6.98. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Stade Brestois 29 nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.94, oproti 3 u Paris Saint Germain s hodnotením 7.25. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Stade Brestois 29 nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.93, v porovnaní s 3 u Paris Saint Germain s priemerom 7.15. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Stade Brestois 29 a 89% u Paris Saint Germain. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Stade Brestois 29 nazbierali v tejto sezóne 26 žltých kariet, v porovnaní s 8 u Paris Saint Germain. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Stade Brestois 29 je 29.5 (najmladší: S. Coulibaly (22), najstarší: K. Lala (34)), zatiaľ čo Paris Saint Germain má priemer 25.2 (najmladší: D. Doué (20), najstarší: Marquinhos (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Stade Brestois 29 majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 13 u Paris Saint Germain. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Stade Brestois 294-3-1-24-3-3Paris Saint Germain
GKDEFMIDFWD
40Bizot7Lala5Chardon.44Couliba.22Haïdara45Camara20Lees-Me.8Magnetti21Faivre19Ajorque17Sima1Donnaru.2Hakimi5Marquin.51Pacho25Mendes87Neves17Vitinha8Ruiz14Doué10Dembélé29Barcola

Náhradníci

Tréner: E. Roy

Náhradníci

Tréner: Luis Enrique

Stade Brestois 29Sila pozíciíParis Saint Germain
6.86
Ø Hodnotenie
7.11
6.78Obranca (4 v 4)6.98
1G 5A7G 9A
6.94Záložník (4 v 3)7.25
1G 1A9G 5A
6.93Útočník (2 v 3)7.15
7G 9A14G 10A
Stade Brestois 294-3-1-2
40BrankárM. Bizot
7ObrancaK. Lala6.82A
5ObrancaB. Chardonnet7.01G3A
44ObrancaS. Coulibaly6.6
22ObrancaM. Haïdara
45ZáložníkM. Camara
20ZáložníkP. Lees-Melou7.0
8ZáložníkH. Magnetti6.81G1A
21ZáložníkR. Faivre
19ÚtočníkL. Ajorque6.97G9A
17ÚtočníkA. Sima
Paris Saint Germain4-3-3
1BrankárG. Donnarumma
2ObrancaA. Hakimi6.81G6A
5ObrancaMarquinhos7.12G
51ObrancaW. Pacho7.02G1A
25ObrancaNuno Mendes7.12G2A
87ZáložníkJoão Neves7.22G3A
17ZáložníkVitinha7.66G1A
8ZáložníkFabián Ruiz6.91G1A
14ÚtočníkD. Doué7.55G4A
10ÚtočníkO. Dembélé7.27G2A
29ÚtočníkB. Barcola6.82G4A

Prehľad zápasu

Paris Saint Germain zdolal Stade Brestois 29 3:0. Zápas sa hral v UEFA Champions League 2024. Góly strelili: Vitinha 21′ (pen.), O. Dembélé 45′, O. Dembélé 66′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Stade Brestois 29 mal 38% držanie lopty, Paris Saint Germain mal 62%. Stade Brestois 29 mal 16 striel (2 na bránu), Paris Saint Germain mal 16 (7 na bránu). Očakávané góly: Stade Brestois 29 0.96 — Paris Saint Germain 2.72. Stade Brestois 29 urobil 5 striedaní, Paris Saint Germain urobil 3. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Ousmane Dembélé 18′), Goal cancelled (Désiré Doué 52′).

Rivalita od 2010

Stade Brestois 29 vs Paris Saint Germain vzájomné výsledky

23 stretnutí
Stade Brestois 29
0
výhier
Remízy
2
Paris Saint Germain
21
výhier
Góly spolu
82 · 3.6/zápas
Obaja skórovali
12/23 · 52%
Nad 2,5
17/23 · 74%

Aktuálna forma

Stade Brestois 29

LLLDDL

Paris Saint Germain

WWDDWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026