Menu

Juventus vs Psv Eindhoven

Allianz Stadium, Torino11. februára 2025 o 21:00
Domáci

Juventus

21
Rozhodca: D. Siebert
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Juventus
PSV Eindhoven
Výkop
W. McKennie

asistencia: F. Gatti

34′
Polčas
K. YıldızS. Mbangula
46′
56′
I. Perišić
N. GonzálezFrancisco Conceição
58′
W. McKennieT. Koopmeiners
68′
M. LocatelliK. Thuram
68′
72′
I. SaibariG. Til
72′
N. LangJ. Bakayoko
73′Luuk de Jong
R. Kolo MuaniD. Vlahović
77′
S. Mbangula
82′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal2
0Shots off Goal7
12Total Shots15
4Blocked Shots6
8Shots insidebox9
4Shots outsidebox6
14Fouls12
5Corner Kicks4
4Offsides0
47%Ball Possession53%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves5
397Total passes451
341Passes accurate374
86%Passes %83%
1.27expected_goals0.81
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Juventus je 6.99, v porovnaní s 6.83 u PSV Eindhoven. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Juventus je M. Locatelli (7.43), u PSV Eindhoven je to J. Veerman (7.23).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Juventus prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 5 asistenciami, na čele s W. McKennie (4G). U PSV Eindhoven je to 4 gólov a 4 asistencií s lídrom I. Saibari (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Juventus nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.92, zatiaľ čo PSV Eindhoven má 4 obrancov s priemerom 6.78. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Juventus nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.09, oproti 5 u PSV Eindhoven s hodnotením 6.87. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Juventus nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u PSV Eindhoven s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Juventus a 85% u PSV Eindhoven. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Juventus nazbierali v tejto sezóne 8 žltých kariet, v porovnaní s 12 u PSV Eindhoven. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Juventus je 26.0 (najmladší: K. Yıldız (20), najstarší: M. Di Gregorio (28)), zatiaľ čo PSV Eindhoven má priemer 27.6 (najmladší: R. Flamingo (23), najstarší: I. Perišić (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Juventus majú priemerne 7 ligových štartov, oproti 6 u PSV Eindhoven. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Juventus4-2-3-14-2-3-1PSV Eindhoven
GKDEFMIDFWD
29Gregorio22Weah4Gatti12Veiga6Kelly26Luiz5Locatel.11González16McKennie10Yıldız20Muani1Benítez37Ledezma6Flamingo4Obispo17Júnior22Schouten23Veerman5Perišić34Saibari10Lang9Jong

Náhradníci

Tréner: T. Motta

Náhradníci

Tréner: P. Bosz

JuventusSila pozíciíPSV Eindhoven
6.99
Ø Hodnotenie
6.83
6.78Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.92Obranca (4 v 4)6.78
3G 1A0G 2A
7.09Záložník (5 v 5)6.87
6G 4A4G 2A
Juventus4-2-3-1
29BrankárM. Di Gregorio6.8
22ObrancaT. Weah7.0
4ObrancaF. Gatti7.12G
12ObrancaRenato Veiga
6ObrancaL. Kelly6.61G1A
26ZáložníkDouglas Luiz
5ZáložníkM. Locatelli7.41G
11ZáložníkN. González6.6
16ZáložníkW. McKennie7.34G1A
10ZáložníkK. Yıldız7.01G3A
20ÚtočníkR. Kolo Muani
PSV Eindhoven4-2-3-1
1BrankárW. Benítez
37ObrancaR. Ledezma
6ObrancaR. Flamingo6.8
4ObrancaA. Obispo6.5
17ObrancaMauro Júnior7.02A
22ZáložníkJ. Schouten6.7
23ZáložníkJ. Veerman7.21A
5ZáložníkI. Perišić6.61G1A
34ZáložníkI. Saibari7.03G
10ZáložníkN. Lang
9ÚtočníkL. de Jong

Prehľad zápasu

Juventus zdolal PSV Eindhoven 2:1. Zápas sa hral v UEFA Champions League 2024. Góly strelili: W. McKennie 34′, I. Perišić 56′, S. Mbangula 82′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Juventus mal 47% držanie lopty, PSV Eindhoven mal 53%. Juventus mal 12 striel (8 na bránu), PSV Eindhoven mal 15 (2 na bránu). Očakávané góly: Juventus 1.27 — PSV Eindhoven 0.81. Juventus urobil 5 striedaní, PSV Eindhoven urobil 2.

Rivalita od 2024

Juventus vs PSV Eindhoven vzájomné výsledky

1 stretnutí
Juventus
1
výhier
Remízy
0
PSV Eindhoven
0
výhier
Góly spolu
4 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 31 v 2024Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Juventus

WDDWWW

PSV Eindhoven

WDWWWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026