Menu

Celtic vs Bayern Munchen

Celtic Park, Glasgow12. februára 2025 o 21:00
Domáci

Celtic

12
Rozhodca: Gil Manzano

Udalosti zápasu

Celtic
Bayern München
Výkop
45′
M. Olise
Polčas
49′
H. Kane

asistencia: J. Kimmich

Penalty cancelled56′
VAR
A. IdahJota
65′
G. TaylorJ. Schlupp
65′
65′
L. SanéK. Coman
65′
M. OliseS. Gnabry
N. KühnYang Hyun-Jun
77′
78′
Raphaël GuerreiroH. Ito
D. Maeda

asistencia: Yang Hyun-Jun

79′
87′
J. MusialaT. Müller
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal5
3Shots off Goal3
9Total Shots10
4Blocked Shots2
8Shots insidebox6
1Shots outsidebox4
4Fouls4
7Corner Kicks7
1Offsides4
43%Ball Possession57%
0Yellow Cards0
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves1
487Total passes654
427Passes accurate596
88%Passes %91%
1.34expected_goals0.94
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Celtic je 6.88, v porovnaní s 7.09 u Bayern München. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Celtic je C. McGregor (7.60), u Bayern München je to H. Kane (8.00).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Celtic prispeli v tejto sezóne 0 gólmi a 0 asistenciami, na čele s —. U Bayern München je to 24 gólov a 16 asistencií s lídrom H. Kane (14G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Celtic nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.03, zatiaľ čo Bayern München má 4 obrancov s priemerom 7.00. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Celtic nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.95, oproti 5 u Bayern München s hodnotením 6.97. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Celtic nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.50, v porovnaní s 1 u Bayern München s priemerom 8.00. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 85% u Celtic a 85% u Bayern München. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Celtic nazbierali v tejto sezóne 2 žltých kariet, v porovnaní s 16 u Bayern München. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Celtic je 28.0 (najmladší: A. Engels (22), najstarší: K. Schmeichel (39)), zatiaľ čo Bayern München má priemer 29.5 (najmladší: J. Musiala (22), najstarší: M. Neuer (39)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Celtic majú priemerne 2 ligových štartov, oproti 9 u Bayern München. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Celtic4-3-34-2-3-1Bayern München
GKDEFMIDFWD
1Schmeic.2Johnston20Carter-.6Trusty3Taylor27Engels42McGregor41Hatate10Kühn9Idah38Maeda1Neuer27Laimer2Upameca.15Dier22Guerrei.6Kimmich8Goretzka17Olise42Musiala10Sané9Kane

Náhradníci

Tréner: B. Rodgers

Náhradníci

Tréner: V. Kompany

CelticSila pozíciíBayern München
6.88
Ø Hodnotenie
7.09
6.95Brankár (1 v 1)7.13
0G 0A0G 0A
7.03Obranca (4 v 4)7.00
0G 0A3G 5A
6.95Záložník (3 v 5)6.97
0G 0A7G 9A
6.50Útočník (3 v 1)8.00
0G 0A14G 2A
Celtic4-3-3
1BrankárK. Schmeichel7.0
2ObrancaA. Johnston6.9
20ObrancaC. Carter-Vickers7.3
6ObrancaA. Trusty6.9
3ObrancaG. Taylor
27ZáložníkA. Engels6.9
42ZáložníkC. McGregor7.6
41ZáložníkR. Hatate6.3
10ÚtočníkN. Kühn
9ÚtočníkA. Idah6.2
38ÚtočníkD. Maeda6.8
Bayern München4-2-3-1
1BrankárM. Neuer7.1
27ObrancaK. Laimer6.73A
2ObrancaD. Upamecano6.81G2A
15ObrancaE. Dier7.71G
22ObrancaRaphaël Guerreiro6.81G
6ZáložníkJ. Kimmich7.42A
8ZáložníkL. Goretzka6.7
17ZáložníkM. Olise7.55G6A
42ZáložníkJ. Musiala6.72G1A
10ZáložníkL. Sané6.6
9ÚtočníkH. Kane8.014G2A

Prehľad zápasu

Bayern München zdolal Celtic 2:1. Zápas sa hral v UEFA Champions League 2024. Góly strelili: M. Olise 45′, H. Kane 49′, D. Maeda 79′. Celtic mal 43% držanie lopty, Bayern München mal 57%. Celtic mal 9 striel (2 na bránu), Bayern München mal 10 (5 na bránu). Očakávané góly: Celtic 1.34 — Bayern München 0.94. Celtic urobil 3 striedaní, Bayern München urobil 4. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Arne Engels 56′).

Rivalita od 2017

Celtic vs Bayern München vzájomné výsledky

3 stretnutí
Celtic
0
výhier
Remízy
1
Bayern München
2
výhier
Góly spolu
8 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
2/3 · 67%
Nad 2,5
2/3 · 67%

Aktuálna forma

Celtic

WWWWWW

Bayern München

WDDLWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026