Menu

Inter vs Bayern Munchen

Stadio Giuseppe Meazza, Milano16. apríla 2025 o 21:00
Domáci

Inter

22
Hostia

Bayern München

Rozhodca: S. Vinčić

Udalosti zápasu

Inter
Bayern München
Výkop
Federico Dimarco-5′
Marko Arnautović-5′
28′Min-jae Kim
45′Eric Dier
Polčas
52′
H. Kane

asistencia: L. Goretzka

L. Martínez
58′
B. Pavard

asistencia: H. Çalhanoğlu

61′
65′
Kim Min-JaeRaphaël Guerreiro
65′
L. SanéS. Gnabry
F. DimarcoCarlos Augusto
73′
76′
E. Dier

asistencia: S. Gnabry

L. MartínezM. Taremi
81′
83′
K. LaimerK. Coman
83′
L. GoretzkaA. Pavlović
A. BastoniY. Bisseck
87′
N. BarellaD. Frattesi
88′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal6
6Shots off Goal5
15Total Shots20
3Blocked Shots9
8Shots insidebox15
7Shots outsidebox5
10Fouls16
5Corner Kicks6
0Offsides1
38%Ball Possession62%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves4
334Total passes542
246Passes accurate468
74%Passes %86%
1.49expected_goals1.40
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Inter je 7.08, v porovnaní s 7.23 u Bayern München. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Inter je H. Çalhanoğlu (7.53), u Bayern München je to J. Urbig (8.83).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Inter prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 4 asistenciami, na čele s L. Martínez (4G). U Bayern München je to 20 gólov a 14 asistencií s lídrom H. Kane (13G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Inter nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.08, zatiaľ čo Bayern München má 4 obrancov s priemerom 6.96. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Inter nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.06, oproti 5 u Bayern München s hodnotením 6.97. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Inter nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.05, v porovnaní s 1 u Bayern München s priemerom 8.01. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 85% u Inter a 85% u Bayern München. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Inter nazbierali v tejto sezóne 11 žltých kariet, v porovnaní s 14 u Bayern München. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Inter je 31.3 (najmladší: A. Bastoni (26), najstarší: Y. Sommer (37)), zatiaľ čo Bayern München má priemer 28.8 (najmladší: J. Urbig (22), najstarší: T. Müller (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Inter majú priemerne 6 ligových štartov, oproti 8 u Bayern München. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Inter3-5-24-2-3-1Bayern München
GKDEFMIDFWD
1Sommer28Pavard15Acerbi95Bastoni36Darmian23Barella20Çalhano.22Mkhitar.32Dimarco9Thuram10Martínez40Urbig27Laimer15Dier3Min-Jae44Stanišić8Goretzka6Kimmich17Olise25Müller10Sané9Kane

Náhradníci

Tréner: S. Inzaghi

Náhradníci

Tréner: V. Kompany

InterSila pozíciíBayern München
7.08
Ø Hodnotenie
7.23
7.18Brankár (1 v 1)8.83
0G 0A0G 0A
7.08Obranca (3 v 4)6.96
1G 1A2G 4A
7.06Záložník (5 v 5)6.97
2G 2A5G 8A
7.05Útočník (2 v 1)8.01
6G 1A13G 2A
Inter3-5-2
1BrankárY. Sommer7.2
28ObrancaB. Pavard6.9
15ObrancaF. Acerbi7.0
95ObrancaA. Bastoni7.41G1A
36ZáložníkM. Darmian6.5
23ZáložníkN. Barella7.0
20ZáložníkH. Çalhanoğlu7.51G2A
22ZáložníkH. Mkhitaryan7.0
32ZáložníkF. Dimarco7.31G
9ÚtočníkM. Thuram7.02G1A
10ÚtočníkL. Martínez7.14G
Bayern München4-2-3-1
40BrankárJ. Urbig8.8
27ObrancaK. Laimer6.73A
15ObrancaE. Dier7.71G
3ObrancaKim Min-Jae6.7
44ObrancaJ. Stanišić6.71G1A
8ZáložníkL. Goretzka6.7
6ZáložníkJ. Kimmich7.42A
17ZáložníkM. Olise7.65G6A
25ZáložníkT. Müller6.6
10ZáložníkL. Sané6.6
9ÚtočníkH. Kane8.013G2A

Prehľad zápasu

Inter a Bayern München remizovali 2:2. Zápas sa hral v UEFA Champions League 2024. Góly strelili: H. Kane 52′, L. Martínez 58′, B. Pavard 61′, E. Dier 76′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Inter mal 38% držanie lopty, Bayern München mal 62%. Inter mal 15 striel (6 na bránu), Bayern München mal 20 (6 na bránu). Očakávané góly: Inter 1.49 — Bayern München 1.40. Inter urobil 4 striedaní, Bayern München urobil 4.

Aktuálna forma

Inter

WDWWWW

Bayern München

DLWWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026